Jovana Jeremić razvodi se posle četiri godine od i dalje zakonitog supruga Vojislava Miloševića, ali kako prenose mediji, udvarača ima više nego ikad!
Jovana ne želi da komentariše ove navode, ali izvor tvrdi da je za nju posebno zagrejan jedan poznati fudbaler koji ima svoje dodatne biznise.
- Jovani su se i ranije nabacivali muškarci iz raznih društvenih svera. Bilo je i političara, funkcionera, biznismena, 'običnih', ma raznih. Verovatno vole moćne, stabilne žene. Jovana je sve samo ne kliše, ljudi se na to pale. Pa znam i kad je radila emisije, slali su joj razne poruke, cveće, bombonjere, ali nešto nije reagovala. Koliko sam ispratila, jedno ime se baš često provlačilo na buketima i poklončićima. Znam da mi je privuklo pažnju jer je to naš poznati fudbaler. Igra preko, za poznat klub, a ima neke ozbiljne poslove sa strane, baš je u lovi. Sigurno je videla šta je i od koga, ali to nikad ni sa kim ne priča. Videla sam jednu ceduljicu na kojoj je pisalo nešto u fazonu: "Ti, ja, moja oaza i svako jutro sa mirisom na cveće'. Zove je kod sebe valjda u kuću, a ona tek kupila stan, sređuje ga, baš će da se seli kod drugog. Fudbaleri nisu njen tip muškarca, ona se pali na mozak. Mislim, žena ne može da zabrani ljudima da joj se udvaraju, da je muvaju, pogotovo na ovako džentlmenski način. Ona je sad skroz fokusirana na posao i ovu brakorazvodnu par- nicu, tako da nisam baš sigurna da ima previše vremena i volje za započinjanje novih veza - ističao je izvor.
Foto: printscreen
Jovana Jeremić
Podsetimo, Jeremićka je nedavno priznala da je odlučila da prekine sa spekulacijama o razvodu i priznala je da je ljubav sa Miloševićem prestala i da je spremna na novo poglavlje u životu.
- Kako bismo stavili tačku na sve spekulacije, tračeve i dezinformacije, zajedno i u dogovoru smo doneli odluku da obavestimo javnost da smo, nakon četiri godine braka, odlučili da se razvedemo. Istina je da već neko vreme ne živimo zajedno, ali je isto tako i istina da smo nas dvoje u odličnim i prijateljskim odnosima i da nam je oboma na prvom mestu sreća naše ćerkice Lee - rekla je pre nekoliko dana Jovana.
Foto: printscreen
jovana i njen muž sa kojim se razvodi
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
deda Raša
pre 4 godine
Sreća nastupa kad ljubavnici izgube pamet, a nesreća kad im se pamet vrati.
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Prema ruskim vojnim izvorima, Ukrajina je tokom napada na Moskvu i Podmoskovlje, prvi put zvanično upotrebila nove reaktivne lutajuće bojeve sisteme (dronove kamikaze) iz porodice Bars, uključujući modele RS-1 Bars i BARS-SM Gladijator.
Poznati novinar i analitičar Uroš Piper oglasio se povodom sinoćnje emisije "Utisak nedelje" kod Olje Bećković na tajkunskoj Novoj S, rakrinkavši blokadere koji su u njoj učestvovali.
Narodni poslanik i poznati advokat Vladimir Đukanović , otkrio je namere samozvanih političkih aktivista i blokadera koji su sinoć, tokom gostovanja u emisiji Utisak nedelje, otvoreno priznali šta je njihov krajnji cilj – političko kadriranje i preuzimanje svih institucija i strukovnih udruženja u zemlji!
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Danas su dobrena 54 zahteva u ukupnoj vrednosti od blizu 900.000 evra, saopštila je Komisije za dodelu subvencija za kupovinu prve nekretnine po osnovu rođenja deteta.
Prava drama odigrala se u selu Stabna smeštenom oko 20 kilometara od centra Plužina kada je medved došao neposrednu blizinu kuće u kojoj sama živi jedna starija meštanka.
Krajem prošle godine Fondacija Humana srca pokrenula je akciju pomoći petočlanoj porodici Babić iz sela Bačina kod Varvarina. Danas, nekoliko meseci kasnije, ta akcija dobija svoj najlepši epilog - porodica Babić ulazi u novi dom.
Posebno odeljenje za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu uputilo je Jedinici za finansijske istrage Službe za borbu protiv organizovanog kriminala MUP RS zahtev za prikupljanje potrebnih obaveštenja u cilju utvrđivanja da li se u radnjama osumnjičenog Saše Vukovića stiču elementi krivičnog dela Pranje novca.
Nekadašnji načelnik Uprave kriminalističke policije (UKP) Nemanja Đuran priveden je na informativni razgovor povodom ubistva Aleksandra Nešovića Baje koje se dogodilo 12. maja na Senjaku.
D. Dž. (21) iz sela Grabovnica kod Kuršumlije teško je povređen kada mu je mašina za baliranje sena odsekla ruku do ramena. Nakon hitne operacije u UKC Niš njegovo stanje je životno ugroženo.
Svaka vojna akcija SAD protiv Kube dovela bi do krvoprolića sa nesagledivim posledicama po regionalni mir i stabilnost, poručio je danas kubanski predsednik Migel Dijaz-Kanel.
Za bivšeg šefa predsedničke kancelarije Ukrajine Andrija Jermaka plaćena je kaucija od 140 miliona grivni (oko 2,7 miliona evra), koju mu je prethodno odredio Vrhovni antikorupcijski sud, saopštila je Katerina Šipilova iz pres-službi Suda.
Argentinska pevačica Šakira dobila je konačnu pravnu bitku sa poreskim vlastima u Španiji koje će morati da joj vrate više od 60 miliona evra, koliko su iznosili nametnuti porez i novčani penali, koji su prema mišljenju suda, nezakonito određeni.
Stjuardesa Barbijebak La Asafata upozorava da sedenje sa prekrštenim nogama tokom leta nije preporučljivo, jer usporava cirkulaciju krvi i povećava rizik od stvaranja krvnih ugrušaka u nogama.
Mnogi smatraju da je sasvim normalno da luk posle nekoliko nedelja omekša, proklija ili počne da truli. Međutim, stari trik koji su godinama koristile naše bake pokazao je da luk može ostati svež znatno duže.
Tikvice su mnogima omiljeno povrće, ali često završe samo u musaki ili pohovane. Upravo zato su projice sa tikvicama pravo osveženje za porodičnu trpezu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar