Smehotresno! Ovo niste mogli da vidite u Exatlonu - Jodžir ispričao urnebesnu anegdotu (VIDEO)
Podeli vest
Jovan Radulović Jodžir je ispričao kako se Radojica Lazić spremao za intervju sa Vukom Vukašinovićem i kako je napamet učio reči.
U nedelju od 21 čas, u specijalnoj epizodi na televiziji Informer, moći ćete da gledate "Drugu stranu Exatlona", odnosno scene koje do sada niste bili u prilici da vidite.
Pevačica Jelena Karleuša otkrila je kako je njene ćerke Atina i Nika pomno prate Exatlon, kao i da bi se Atina sjajno snašla u najvećem sportskom rijalitiju na svetu.
Srpsko izdanje najpoznatijeg sportskog rijalitija Exatlog oduševilo je Srbiju, a sada je pravo vreme da proverite koliko dobro poznajete skorašnje događaje, ali i same takmičare.
18.01.2026
12:33
Jedan urnebesni segment do suza je zasmejao sve prisutne unutar Crvenog tima, a sigurno će i vas.
Amela Melegi i Dušica Topić, učesnice koje su napustile najveći sportski rijaliti na svetu Exatlon, u specijalnoj Informerovoj emisiji govorile su o susretima sa egzotičnim životinjama u Dominikanskoj Republici.
Večeras u 21 čas očekuje vas spektakl na Informer televiziji kada će biti emitovana druga epizoda "Druge strane Exatlona", koja prati takmičare iza kamera rijalitija!
18.01.2026
09:43
Magacioner je ozbiljno shvatio emisiju i želeo je da se pokaže u najboljem svetlu. Međutim, utisak je da je previše doslovno razumeo dobijene savete.
- Radojica se obično uvek savetuje sa Aleksom kako da odgovori na komentatorska pitanja, jer Aleksa baš lepo priča i elokventan je. I dobro. I pitanje je: "S obzirom na to da si imao dobru seriju gađanja, ovo-ono, zaređao si nekoliko pobeda, pa je bilo loše, kako se nosiš sa time, trte-mrte... - počeo je priču Jodžir, pa dodao:
- I Aleksa mu kaže: "Pa, u ovom sportu ili disciplini ima dosta uspona i padova, gledaću da nastavim da nižem što više pobeda kako zbog sebe tako i zbog svog tima". I sada, uči Radojica to napamet, dva, tri, četiri puta, šeta i dođe trenutak kada ga Vuk pita: "Ćao Radojice, kako si?", a ovaj odgovara: "Pa dobro, ima uspona i padova..."
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Radojica Lazić je osvojio prvu medalju za Crveni tim u dosadašnjem toku Exatlona, a Jovan Radulović Jodžir se sa njime našalio da je to uradio preko njegove grbače.
Bivši učesnik Exatlona Jovan Radulović Jodžir priznao je da je uzimao hranu od svog tima i davao Plavom timu, kada su se njegovi suparnici nalazili u lošem kampu.
Pevačica Jelena Karleuša otkrila je kako je njene ćerke Atina i Nika pomno prate Exatlon, kao i da bi se Atina sjajno snašla u najvećem sportskom rijalitiju na svetu.
Moj vozač je iskusan, savestan i svi smo šokirani nakon ove jezive nesreće. Na kratko smo se sinoć čuli i samo mi je rekao da su sekunde bile u pitanju i da je njihov auto išao pravo na njega.
Mladen Duvnjak, profesor iz Čikaga i jedan od predstavnika udruženja "Srbi za Trampa" osudio je prljavu kampanju koja se iz određenih evropskih krugova vodi protiv pojedinih američkih zvaničnika.
Doktor Branimir Nestorović, opozicionar koji je nedavno žestoko kritikovao blokadera koje je na početku podržao, obelodanio je predsedničku kandidaturu.
Bllokaderi su danas organizovali skup pod nazivom "Valjevo pamti", nastavljajući sa prljavom propagandom i forsirajući nebrojeno puta demantovanu laž o ubijenom dečaku.
Pripadnici Službe za borbu protiv terorizma u saradnji sa Policiјskom upravom Kraguјevac i Bezbednosno-informativnom agenciјom uhapsili su M.Ј. (43) iz Mladenovca zbog sumnje da јe izvršio krivično delo pozivanje na nasilnu promenu ustavnog uređenja.
Nakon blokaderskih napada na novu direktorku Radio-televizije Srbije (RTS) Manju Grčić, sada je pokrenuta kampanja usmerena protiv Bojane Mlađenović koja je imenovana za urednicu informativnog programa RTS-a.
Postupajući tužilac Tužilaštva Kantona Sarajevo predložio je Kantonalnom sudu u Sarajevu određivanje jednomesečnog pritvora osumnjičenom vozaču tramvaja Adnanu Kasapoviću.
Pod strogim merama bezbednosti u petak je pred Pokrajinskim sudom u Beču održano suđenje za mafijašku iznudu i otmicu, za šta su optuženi pripadnici "kavačkog klana".
Telo Marija Dadića (43) zvanog Pink Panter pronađeno je jutro mostarskom naselju Zalik, a policije je, prema poslednjim informacijama privela više osoba.
NATO nastoji da spreči stvaranje održive međunarodne bezbednosne strukture koja uzima u obzir interese Rusije i drugih globalnih aktera, izjavio je stalni predstavnik Rusije pri Organizaciji za evropsku bezbednost i saradnju (OEBS) Dmitrij Poljanski.
Pre svoje najpoznatije uloge Žike Pavlovića, glumac Dragomir Gidra Bojanić igrao je u brojnim italijanskim vestern filmovima, popularno zvanim "špageti vesterni".
Rediteljka i scenaristkinja filma "Orkanski visovi", Emerald Fenel, kaže da je pomenuta drama razorno seksi film, a da je glavna glumica u ovom ostvarenju Margo Robi, veoma talentovana i divlja.
Ostaće upamćena po brojnim serijama, ali i po pesmama koje je za njih stvarala. Mnoge njene balade brzo su se izdvojile i decenijama kasnije ostale omiljene svim generacijama.
U Parizu postoji kafić gde pišete pismo sebi i dobijete ga tačno onda kada vam najviše bude zatrebalo, odnosno one godine kada ste rekli da vam pošalju.
Pevačica Andreana Cekić prokomentarisala je trenutni skandal kroz koji prolazi pevačica Milica Todorović i izjavila kako niko ne zna pravu istinu i da ne treba suditi.
Pevač Bojan Bjelić pojavio se večeras na jednom događaju u Beogradu i tom prilikom govorio o povratku na muzičku scenu, ali i o aktuelnim dešavanjima koja su uznemirila javnost.
Bivši rijaliti učesnik Kristijan Golubović i voditeljka Kristina Spalević otkrili su da planiraju venčanje koje još uvek nisu imali, te da ne veruju u to da se suprotnost privlače.
Ekipa emisije Na merama ovog puta pratila je voditeljku Maja Nikolić u njenim svakodnevnim aktivnostima, pružajući publici retku priliku da je vidi van malih ekrana.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar