Exatlon Srbija - Jodžir urla na sav glas: Zbog večerašnje nagrade su svi u suzama (VIDEO)
Podeli vest
Večeras, na samom početku nedelje, gledaoce Exatlona Srbija na Informer televiziji očekuje još jedna izuzetno napeta epizoda, koja počinje u 21 čas.
Plavi i Crveni tim u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, Exatlonu, suočiće se u borbi za luksuz, a ulog koji je učesnike doveo do suza je veći nego ikada.
Boško Marinković i Amela Melegi su se žestoko posvađali oko sada već čuvene čorbe, ali su posle izgladili odnose, da bi po povratku u Srbiju devojka iz Zrenjanina rekla da je njen bivši saigrač idealan muškarac!
Ukoliko ste propustili specijalnu emisiju "Druga strana Exatlona", možete je pogledati danas od 13 časova na Informer televiziji.
19.01.2026
11:44
Atmosfera u kampovima je uzavrela, posebno u Plavom timu, gde sukobi ne jenjavaju. Nesuglasice sa Sanjom Kalinović dostigle su vrhunac, a ratne sekire, kako se čini, još uvek nisu zakopane.
Dodatnu draž večerašnjem duelu dao je i voditelj, koji je takmičarima saopštio da pobednički tim očekuje velika nagrada - mogućnost da pozovu i čuju svoje najbliže. Ova vest izazvala je snažne emocije kod takmičara, a pojedini trenuci bili su izuzetno teški i potresni.
Jovan Radulović Jodžir toliko glasno hrče da su mu u šali pripretili da će ga izbaciti i naterati da spava van vile. S druge strane, kontraargument je bio da je Lana Stanišić najglasnija dok spava.
Voditelj Exatlona Vuk Vukašinović otkrio je kako izgleda snimanje celodnevnih emisija u teškim uslovima, kao i šta mu najviše fali u Dominikani.
19.01.2026
10:02
Foto: Exatlon
Milica Ohman
Posebnu pažnju privukao je Jovan Radulović Jodžir iz Crvenog tima, koji je u jednom trenutku potpuno izgubio kontrolu, urlao na sav glas i udarao se u glavu.
Ko će odneti pobedu u borbi za luksuz, da li će Plavi uspeti da prevaziđu unutrašnje sukobe i šta je dovelo do Jodžirovog emotivnog sloma, saznajte večeras u Exatlonu Srbija, samo na Informer televiziji, sa početkom u 21 čas. Ne propustite epizodu punu drame, emocija i neizvesnosti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Članovi nekadašnjeg Crvenog tima iz Exatlona, istetovirali su istu tetovažu srca koja će ih zauvek podsećati na takmičenje i neraskidivo prijateljstvo.
Boško Marinković i Amela Melegi su se žestoko posvađali oko sada već čuvene čorbe, ali su posle izgladili odnose, da bi po povratku u Srbiju devojka iz Zrenjanina rekla da je njen bivši saigrač idealan muškarac!
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je sinoć da je Nemačka zemlja koja se ubedljivo najbrže naoružava u svetu i dodao da je, kada je reč o naoružavanju Srbije, bolje da Nemci gledaju svoje dvorište umesto što nam drže moralne pridike.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Dnevniku na RTS i govorio o cenama energenata, savezu Zagreb-Priština-Tirana, kao i o drugim bitnim temama.
Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Zabog radova na rredovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea i Auto-put za Zagreb, od 26. marta do 9. aprila doći će do izmena u saobraćaju javnog prevoza.
Iz Ministarstva odbrane saopštili su da je u toku realizacija borbene obuke na helikopterima Mil Mi-35, u 714. protivoklopnoj helikopterskoj eskadrili "Senke" Vojske Srbije, stacioniranoj na aerodromu "Morava" u Lađevcima kod Kraljeva.
Državni sekretar u Ministarstvu za brigu o porodici i demografiju Radoš Pejović boravio je danas u Knjaževcu i Boru, gde je razgovarao sa predstavnicima lokalnih samouprava i građanima, a potom obišao više porodica, sa ciljem da se sagledaju njihove potrebe i unaprede mere podrške u oblasti porodice i dece.
Jako naoblačenje sa kišom i snegom, već je zahvatilo Hrvatsku, a trenutno se kreće ka Srbiji. Očekuje se da u našu zemlju stigne sutra i donese kišu i sneg.
Pre skoro 24 godine, Dragan Čedić u Leskovcu ubio je sedmoro ljudi i ranio četvoro, ostavljajući decu bez roditelja, dok tragedija otkriva duboke porodične sukobe i propuste sistema koji nisu sprečili masakr.
Na današnjem suđenju Veljku Belivuku, Marku Miljkoviću, Filipu Ivanovskom, njihovim suprugama, ali i Belivukovoj tašti, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu saslušanjem svedoka, iznošenjem primedbi na iskaz svedoka Srđana Lalića, ali i Belivukovom dopunom odbrane.
Policija traga za nepoznatom osobom osumnjičenom da je u utorak uveče, uz pretnju vatrenim oružjem, pokušala da izvršiti pljačku u trgovini u mostarskom naselju Zalik, pri čemu je došlo i do pucnjave iz automatske puške.
Američka vojska prolazi kroz jednu od najdubljih transformacija u svojoj savremenoj istoriji, napuštajući doktrinu koja je decenijama bila temelj njene dominacije.
Američki strateški bombarder B-52 primećen je sa prototipovima nove krstareće rakete AGM-181A tokom leta iznad pustinje Mohave u Kaliforniji, objavio je avijacijski fotograf Džarod Hamilton, a prenosi portal Vor zon.
Izrael će uspostaviti kontrolu nad „bezbednosnom zonom“ u južnom Libanu sve do reke Litani i zadržaće prisustvo dok se ne ukloni pretnja Hezbolaha, izjavio je ministar odbrane Izraela Izrael Kac.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar