Šta?! Ovo niko nije očekivao - Brat stao na stranu sestrine protivnice u Exatlonu (VIDEO)
Podeli vest
Marko, brat Milice Balać, rekao je da njegova sestra nije trebalo da odreaguje kada ju je Nevena Petrović uhvatila za nogu prilikom jedne borbe u Exatlonu.
Zoran Erski, otac Alekse Erskog, učesnika sportskog rijalitija Exatlon Srbija, govorio je o neprijatnom događaju iz sinovljevog privatnog života, otkrivši da je Aleksa imao saobraćajnu nezgodu u kojoj je oštetio automobil svoje majke.
U Exatlonu je poprilično neizvesno - Crveni tim je u dosadašnjem toku takmičenja sakupio 12 pobeda, a Plavi 11.
24.01.2026
19:00
Kao što je moglo da se očekuje, to je bila tema razgovora u studiju Informer TV tokom emisije Exatlon Specijal, gde su pored Aleksandra Miljevića gosti bili i brat mlade odbojkašice i drugarica kozmetičarke.
Prvo je reč uzela drugarica, koja smatra da Nevena nikada ne bi ponovila taj potez.
Komšije Radojice Lazića iz Ivanjice otkrile su za Informer kako pomno prate Exatlon, a naročito svog sugrađanina u takmičenju. Otkrili su kakav je član Crvenog tima privatno.
Večeras sa početkom u 21 čas gledaoci Informer televizije će imati priliku da saznaju kako Exatlon izgleda iz ugla Aleksandra Miljevića koji je eliminisan iz takmičenja.
24.01.2026
15:25
- Ne verujem. Nevena je, onako, sportista, timski igrač, poštuje pravila. Ovo je izolovan slučaj, gde je ruka bila brža od pameti. Ne verujem da bi se to ponovilo više - rekla je ona.
Malo opširnije izlaganje imao je Marko Balać, koji, zanimljivo, nije ništa zamerio Neveni, ali jeste sestri Milici.
- Meni je to bilo u žaru borbe. Namerno, možeš misliti. Mislim da je Mica mogla tu malo da ne odreaguje. Kada se pozdravila s njom i nastavila dalje, mislim da je tako trebalo da ostane. Izgubila je, nema dalje. Sledeći put dođe i pobedi je i tako pokaže da je bolja - poručio je Marko, pa dodao:
- Ona je u jednom momentu rekla da to nije uticalo na gađanje. Budimo realni poligon traje 30 sekundi, a gađanje pet minuta. Međutim, ono na šta jeste uticalo, a to je Nevena znala, a to je na psihu. Mica, kakva je sklona psihi, da ode gore-dole, prosto je to poljuljalo i od tada je malo bila u daunu. Ne samo tad, već i narednih par dana.
Foto: Exatlon
Nevena Petrović
Na pitanje da li se slaže da je Milici Nevena najveći rival, Marko je odgovorio:
- Mislim da je Milici najveći rival Milica, a na drugom mestu Nevena. Ako bude nastavila da se bori protiv sebe, biće jako loše. I ne samo protiv Nevene, već i protiv svih ostalih. Ako Milica bude na nivou, onda joj je najveći protivnik Nevena, ali i Elica i Anabela.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U emisiji "Druga strana Exatlona", koja se emituje samo na Informer televiziji takmičarka Nevena Petrović uporedila je suparnicu iz Plavog tima Milicu Balać, sa likom iz igrice.
Zoran Erski, otac Alekse Erskog, učesnika sportskog rijalitija Exatlon Srbija, govorio je o neprijatnom događaju iz sinovljevog privatnog života, otkrivši da je Aleksa imao saobraćajnu nezgodu u kojoj je oštetio automobil svoje majke.
Plan američkog predsednika Donalda Trampa da tankerima ograniči ruski izvoz energenata doživeo je preokret nakon rata na Bliskom istoku, koji je naglo podigao cene nafte i gasa.
Gosti emisije "Plenum" na Euronews TV - filozofi Filip Grbić i Andrea Jovanović, doktorantkinja Filozofskog fakulteta u Beogradu, govorili su o aktuelnim političkim borbama i podelama u društvu i naveli da su se u proteklih godinu dana u Srbiji dogodili veliki potresi od kojih se društvo još nije oporavilo, kao i da su tome doprinele određene fraze i nazivi za političke protivnike.
Profesorka na Medicinskom fakultetu u Beogradu, Valentina Arsić Arsenijević i profesor na Filozofskom fakultetu u Beogradu Čedomir Antić govorili su o političkoj sceni Srbije, naglašavajući ulogu blokadera.
Izborna komisija Gradske opštine Sevojno odbacila je izbornu listu grupe građana "Ujedinjeni - Sevojno" za predstojeće izbore za odbornike Skupštine GO Sevojno, raspisane za 29. mart, jer je, kako se navodi u obrazloženju, podneta od neovlašćenog lica.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Profesorka doktorka Radmila Tonković, akademik, Sreten Egerić, pukovnik u penziji i Žarko Rakić, spoljnopolitički komentator gostujući u Info jutru komentarisali su napad Amerike i Izraela na Iran.
Prvi potpredsednik Vlade i ministar finansija Siniša Mali gostujući u Jutarnjem dnevniku RTS-a govorio je aktuelnim temama, kao i o planu "Srbija 2030".
U Srbiji će danas jutro biti hladno, mestimično sa slabim prizemnim mrazem, dok se u toku dana očekuje pretežno sunčano vreme. Temperatura će se kretati od -1 do 19 stepeni.
Apelacioni sud u Kragujevcu ukinuo je presudu Višeg suda u Novom Pazaru kojom je Aldina L. (40) bila osuđena na kaznu doživotnog zatvora zbog ubistva bivše svekrve, Bajre Lakote, ali došlo se do novih saznanja u vezi ovog krvavog pira.
U naselju Beograd na vodi tokom protekle noći dogodila se teška saobraćajna nezgoda, kada je u 23.14 sati autobus udario dete (13), rečeno iz službe Hitne pomoći.
Zelenašenje je "posao" koji se formalizuje različitim suludim ugovorima, legalizuje se otimačina imovine i doživotno dužničko ropstvo. U slučaju da su kamataši "škaljarci" ili "kavčani" zelenašenje poprima još luđi i okrutniji oblik.
Telo zaduženo za izbor vrhovnog vođe Irana postiglo je većinski konsenzus o imenovanju novog lidera države, izjavio je ajatolah Mohamedmehdi Mirbakeri, član tog veća.
Mađarska odbija pritiske iz Ukrajine zbog blokade naftovoda „Družba“ i spremna je da izdrži duže od Kijeva, izjavio je mađarski premijer Viktor Orban na predizbornom skupu u Debrecinu.
Plan američkog predsednika Donalda Trampa da tankerima ograniči ruski izvoz energenata doživeo je preokret nakon rata na Bliskom istoku, koji je naglo podigao cene nafte i gasa.
Stiven Hibert, glumac najpoznatiji po ulozi Gimpa u filmu "Pretparačke priče", kao i po pojavljivanjima u filmovima "Austin Powers" i "The Cat in the Hat", preminuo je u 68. godini.
Fridrih II Veliki koji se često pominje u seriji "Katarina Velika" bio je treći kralj Pruske. Otac ga je u detinjstvu terao da gleda pogubljenje svog prijatelja.
Međunarodni dan žena, 8. mart, prilika je da najvažnijim ženama u životu pokažemo ljubav, poštovanje i zahvalnost, a mi donosimo spisak najlepših čestitki.
Seksualne fantazije su moćan alat za samootkrivanje i produbljivanje intimnosti, nudeći siguran prostor za istraživanje želja i jačanje veze kroz otvorenu komunikaciju i maštu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar