• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer/Kurir

18.03.2025

20:00

Policajac izneo telo svog deteta iz diskoteke smrti! Kolege mu otele pištolj da se ne ubije!

Informer

Vesti

Policajac izneo telo svog deteta iz diskoteke smrti! Kolege mu otele pištolj da se ne ubije!

Podeli vest

Jedan policajac iz Severne Makedonije na rukama je izneo telo svog deteta iz diskoteke smrti u Kočanima, gde je u nedelju rano ujutro stradalo 59 mladih.

U centru Kočana, u parku, građani pale sveće, a red za upisivanje u knjigu žalosti se ne smanjuje. Još nije poznato kada će biti organizovane sahrane, jer su tela žrtava trenutno u Skoplju.

Meštani su tužni jer gotovo da nema porodice koja nije ostala bez nekog člana. Prodavac na trafici ispričao je jednu od najpotresnijih scena koje su se dogodile te večeri.

- Policajac je izgubio svoje dete u požaru, došao je na mesto nesreće i sam je preneo telo na rukama. Zbog straha da ne bi napravio nešto loše, kolege su mu oduzele pištolj. Ovo je neopisiva tuga, nemam reči - rekao je prodavac na trafici.

Najmanje 59 osoba je poginulo u požaru koji je izbio u noći između subote i nedelje u diskoteci Puls. Najmlađa žrtva imala je samo 14 godina, a najmanje 150 ljudi je povređeno, od kojih su mnogi prebačeni u bolnice u Kočanima, Štipu i Skoplju. Neki od njih su transportovani i u Srbiju, a vojska je dva puta slala avion za povređene.

Stanovnici su u suzama stajali u redovima kako bi zapalili sveće za poginule. Juče je u centru grada održan protest, tokom kojeg je došlo do napada na opštinsku zgradu i kafić u vlasništvu vlasnika diskoteke.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set