• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: informer

20.03.2025

09:28

Uhapšena investitorka sa Novog Beograda! Nadzidala zgradu bez i jedne dozvole

Shutterstock/Miloš Rafailović

Vesti

Uhapšena investitorka sa Novog Beograda! Nadzidala zgradu bez i jedne dozvole

Podeli vest

Investitorka O.M. (67.) uhapšena, po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu i određeno joj je zadržavanje, zbog nelegalne gradnje.

Kako je saopšteno O.M. je uhapšena u nastavku akcije hapšenja i procesuiranja investitora nelegalne gradnje.

Njoj se na teret stavlja krivično delo Građenje bez građevinske dozvole. 

Istragom je utvrđeno da je ona bez građevinske dozvole izvršila nadogradnju poslednjeg sprat na već izgradjenoj zgradi na Novom Beogradu, u ulici Dr Ivana Ribara.

Okrivljena će u zakonskom roku biti sprovedena u tužilaštvo kada će biti saslušana na sve okolnosti krivične prijave.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

Šok najava Stoltenberga: NATO ostaje bez vođe?
Planeta

Šok najava Stoltenberga: NATO ostaje bez vođe?

Bivši generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg izjavio je da ne isključuje mogućnost da Sjedinjene Države, usled nesuglasica sa evropskim članicama alijanse, mogu napustiti NATO, prenosi nemački Špigl.

17.01.2026

08:02

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set