• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Informer/Kurir

22.03.2025

06:30

Vladanovog ubicu snimile kamere! Čekao ga u grmlju, na sebi imao fantomku i mantil!

Informer/D.K.

Vesti

Vladanovog ubicu snimile kamere! Čekao ga u grmlju, na sebi imao fantomku i mantil!

Podeli vest

Osumnjičenog za ubistvo Vladana Cenića (52) iz sela Tešica kod Aleksinca snimile su kamere sa objekata koji se nalazi u blizini mesta zločina.

Prema rečima izvora, na snimcima se vidi kako se osumnjičeni muškarac krije u grmlju i čeka da se Cenić pojavi.

- Postoji snimak ubice. Čekao je Vladana u jednom grmu. Imao je fantomku na glavi i dugačak, crni, kožni kaput ili mantil. Po hodu bi se reklo da je reč o osobi koja otežano hoda ili je bila pijana - kaže izvor i dodaje da su snimci sa kamera od velike pomoći za istragu, ali da tu postoji i jedan problem.

- Problem je to što se osumnjičenom ne vidi lice. Očigledno da je znao da u blizini Cenićeve kuće postoje kamere, pa je vodio računa da mu se ne vidi lice. I sama žrtva, koja je preminula četiri dana nakon prebijanja, pre smrti je uspela da ispriča da je napadač imao crnu fantomku i da mu nije video lice - govori izvor.

Foto: Foto: Informer/D.K.

Majka Vladana Cenića

Neutešna majka Vladana Cenića spavala kad joj je ubijen sin

- Ja sam spavala, on je došao iz Aleksinca, bio je kod kola,  neko ga je udario u dvorištu i pao je. Pozvao je drugare da ga odvezu prvo u Aleksinac kod lekara, posle je prebačen u Niš, odmah je izvađena slezina. Ostajem bez srca i duše, ne znam zašto je to neko uradio, nikome nije naudio, ja sam spavala, ja ne znam da se sa nekim posvađao - rekla je neutešna majka Slavica. 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Sport

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set