Smrt Hrvata u Kosjeriću podsetila na smrt Slovenca kod Sombora! Ovo su 3 sličnosti između dva misteriozna zločina!
Podeli vest
Srpski istražitelji ponovo su se našli pred još jednim jezivim slučajem, kada je počeo da se odmotava klupko zločina od pre nešto manje od dve godine u okolini Kosjerića gde je pronađeno telo hrvatskog državljanina, navodno iz kriminogene sredine, zaliveno betonom. Telo je primetio vlasnik bunara kada je došao da ga očisti, zgrožen prizorom odmah je obavestio policiju.
Telo Hrvata čije je telo nađeno zabetonirano u bunaru u selu Ševljuge kod Kosjerića, najverovatnije je ubijen, a kako bi se prikrili tragovi zločina, bačen je u bunar i preko njega je posut beton.
U selu Ševrljuge kod Kosjerića otkriveno je telo hrvatskog državljanina, koji je najverovatnije ubijen, a zatim bačen na dno bunara i potom pokriven betonom, kako bi se zločin prikrio.
01.04.2025
23:28
Međutim, ovo nije jedini slučaj koji je zgrozio javnost, a da je pritom bio obavijen velom misterije, s obzirom na okolnosti kako su i gde pronađena tela.
Srpska policija otkrila je da je muškarac čije je telo zabetonirano u bunaru u selu Ševrljuge, u okolini Kosjerića, pronađeno u oktobru 2023. godine, bio državljanin Hrvatske.
Zemljotres jačine 2,7 stepena po Rihterovoj skali pogodio je kasno noćas Kosjerić.
07.03.2025
07:12
- Sumnja se da je Kristina K. (45) policijska službenica Uprave granične policije iz Sombora pre pet godina odvezla svog tadašnjeg momka, osumnjičenog Predraga B. do jednog sela u okolini Sombora da on uzme novac od izvesnog državljanina Slovenije, po imenu Tomas, po prethodnom dogovoru. Kada su stigli, ona je, kako se sumnja, ostala u autu, a Predrag B. je izašao i otpočeo raspravu sa tim Slovencem. Tokom rasprave, Predrag B. je pucao u Slovenca i ubio ga. Potom se vratio u auto, ali pištolj nije vratio Kristini K. već ga je odneo sa sobom - pisali smo ranije na osnovu tada poznatih detalja.
Foto: Zoran Sinko
Izvađen leš iz bunara
Premestila telo sa novim dečkom
Nakon zločina, kako smo pisali ranije, osumnjičeni Predrag B. je počeo da preti Kristini i da je ucenjuje tražeći novac kako bi joj vratio pištolj iz kog je ubio čoveka.
- Ona je onda, u junu 2020. godine, prijavila da joj je službeni pištolj ukraden, a tragove zločina pokušala je da prikrije s novim partnerom Daliborom Š. (37) iz Sombora, tako što su premestili telo ubijenog Slovenca na drugu lokaciju - podseća sagovornik Kurira.
Na Monoštorskom putu policija je ostatke tela ubijenog Slovenca pronašla pet godina kasnije.
Inače, misterija pronađenog skeleta došla je do razrešenja kada je navodno Dalibor Š. posle hapšenja zbog drugog dela ispričao policiji sve o premeštanju tela sa osumnjičenom Kristinom K.
Kako smo ranije pisali, direktni izvršilac ubistva Slovenca Predrag B. je policiji bio poznat i odranije. On ima i dosije i ranije je više puta hapšen zbog ranih krivičnih dela, a iako se ne zna šta je tačno motiv ubistva Slovenca, navodno se iza svega kriju poslovi iz podzemlja.
Sličnosti bizarnih slučajeva
x skeleti razotkriveni godinama posle zločina
x oba tela pripadaju stranim državljanima
x Slovenac i Hrvat poznati u kriminalnim krugovima
Oglasio se i Dačić kada je uhapšena policajka
Dalibor i Predrag već su se nalazili tada na izdržavanju kazne zbog drugih krivičnih dela, a u avgustu 2024. godine uhapšena je i policajka Kristina K. kao saučesnica.
- Policija je u Somboru uhapsila K. K. (1979), policijsku službenicu Uprave granične policije, zbog postojanja osnovane sumnje da je sredinom 2019. godine učestvovala u saizvršilaštvu sa P.B. (1988) iz Vrbasa i pomagačem D.S. (1987) iz Sombora u krivičnom delu teško ubistvo. Reč je za sada o NN licu, čije je utvrđivanje identiteta u toku, na osnovu uzetog DNK uzorka iz ostatka skeleta pronađenog na mestu izvršenja krivičnog dela. Ostala dvojica osumnjičenih se nalaze na izdržavanju kazne zatvora zbog drugih krivičnih dela. Ovime je rasvetljeno teško ubistvo od pre pet godina - izjavio je tada ministar Dačić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Telo Hrvata čije je telo nađeno zabetonirano u bunaru u selu Ševljuge kod Kosjerića, najverovatnije je ubijen, a kako bi se prikrili tragovi zločina, bačen je u bunar i preko njega je posut beton.
Skandalozni snimci ustaškog derneka u jednom od restorana u Splitu prepravili su internet i još jednom pokazali i dokazali da Hrvatska nije prošla proces denacifikacije i da su Hrvati zadojeni ustaštvom.
Blokaderski glumac Dragan Bjelogrlić ponovo je iskoristio priliku da se, preko hrvatskih medija, obračuna sa sopstvenom državom i narodom, nastavljajući kontinuitet svojih političkih nastupa usmerenih isključivo protiv Srbije.
Miloš Jovanović, najgori od najgorih, ekstremista sa dna kace, grčevito se bori za censuz dok u javnosti priča priču o 15 odsto za takozvanu patriotsku desnicu.
Peta epizoda Exatlona Srbija bila je veoma napeta, kako na poligonu, tako i u redovima Plavih i Crvenih. Ipak, Plavi tim je odneo ubedljivu pobedu rezultatom 10:1.
U večerašnjim nominacijama u Exatlonu Srbija, borbu je izgubio Marko Milovanović, koji je ujedno prvi učesnik koji će napustiti najveći sportski rijaliti na svetu.
U petoj epizodi Exatlona Srbija, član Crvenih Jovan Radulović Jodžir, slomio se zbog nominacija momaka iz njegovog tima, te priznao da se oseća kao slina.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da su vlasti Irana uputile poziv Sjedinjenim Američkim Državama za pregovore, dok njegova administracija istovremeno razmatra, kako je naveo, "veoma snažne" vojne opcije zbog smrtonosnih mera koje iranski režim sprovodi protiv demonstranata.
Ukrajina planira novi raspored sastanaka i nastavak pregovora sa Sjedinjenim Američkim Državama, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u sinoćnjem redovnom video-obraćanju naciji.
Američki prihodi od pristupa ukrajinskim mineralnim resursima značajno će premašiti 350 milijardi dolara, izjavio je američki predsednik Donald Tramp.
Bela kuća saopštila je da je tokom bezbednosne kontrole na Međunarodnom aerodromu Palm Bič na Floridi otkriven sumnjiv predmet, zbog čega je američka Tajna služba bila primorana da privremeno prilagodi rutu predsedničke kolone vozila uoči putovanja američkog predsednika Donalda Trumpa ka Vašingtonu.
Reper Snup Dog trebalo je da uruči nagadu za najbolji podkast na dodeli Zlatnih globusa ali je uživo prenos bio prekinut zvučnim signalom zbog govora koji je pripremio.
Glumica Olivera Viktorović (62) priznala je da je nudista i otkrila je da je to postala sasvim slučajno zbog zdravstvenih problema koje je imala sa jajnicima.
Pevačice Sabrina Salerno, Samanta Foks i Kim Vajld su osamdesetih godina važile za najveće seks bombe u svetu, a veliku popularnost imale su i u Srbiji.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar