"Uglavnom mu dolaze po dve i provode po 16 sati u poseti"! Ovo su zatvorenici koji menjaju žene kao na traci!
Podeli vest
Pojedini zatvorenici kao supruge za bračne posete angažuju devojke koje nikada pre nisu videli, a kada im one dosade, onda ih menjaju uz pomoć "falš" dokumenata.
Kosta Obradović, bivši partner pevačice Katarine Grujić, koji je dospeo u centar pažnje javnosti zbog skandala u crnogorskom zatvoru Spuž, jedan je od zatvorenika koji je pokušao da lažnu nevenčanu suprugu prošvercuje u bračnu posetu.
Nikola Kačarević, muž starlete Tamare Đurić, koji je optužen da je pripadnik takozvanog vračarskog klana, prema optužnici Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, napravio je čet-grupu na Skaju sa Nikolom Vušovićem, zvanim Džoni sa Vračara i Dariom Đorđevićem Deksterom, na kojoj su dogovarali u koji restoran u Beogradu da namami pokojnog Aleksandra Šarca, kog je kriminalna grupa planirala da ubije.
Pripadnici takozvanog Vračarskog klana, na čijem su čelu prema navodima optužnice bili Nikola Vušović, zvani Džoni sa Vračara i odbegli Radoje Zvicer, prema presretnutim Skaj porukama koje su danas prikazane u sudnici Specijalnog suda u Beogradu, uživo su pratili ubistvo Aleksandra Šarca u tržnom centru "Ušće" u Beogradu 17. oktobra 2020.
11.04.2025
07:00
Crnogorska policija, podnela je krivičnu prijavu za overu neistinitog sadržaja protiv devojke koja je pokušala da uđe u Spuž kao njegova nevenčana supruga, ali i protiv dve njene drugarice koje su kod notara posvedočile da su u bračnoj zajednici.
Stefanu Blagojeviću, zatvoreniku koji u Srbiji služi kaznu od 20 godina zatvora, u bračne posete dolazila je jedna poznata dama, koja je imala overen papir kod notara da mu je vanbračna supruga.
Blagojević je, inače, osuđen zbog toga što je sa Predragom Ratkovićem učestvovao u ubistvu Vladimira Bjelanovića u decembru 2015. u Mileševskoj ulici na Vračaru. Njega je, u toku pitvora, kako saznajemo iz izvora, u prostorijama za posete posećivala starleta iz Bosne i Hercegovine.
Stojan Ilić je u naselju Ripanj pre tačno dve godine nožem je nasmrt izbo Nevenu P. (16), a potom otišao u njenu kuću i povredio više članova njene porodice, zbog čega je osuđen na višegodišnju kaznu zatvora.
U Višem sudu u Zaječaru danas se nastavlja suđenje crnoj udovici Slađani Paunović i njenom ljubavniku Srećku M., koji su optuženi za ubistvo Slađaninog supruga Dejana Paunovića iz Klokočevca.
10.04.2025
08:30
- Imala je overen papir kod notara da su u vanbračnoj zajednici, odnosno da mu je nevenčana supruga. Njene posete su trajale neko vreme, nije dolazila u poste pod nadzorom, već isključivo u bračne na koje pritvorenik ima pravo jednom u dva meseca - otkrio je sagovornik Kurira.
Ova starleta je Blagojevića posećivala neko vreme, ali je ubrzo prestala da dolazi u posete.
Jakšić dovodio prostitutke iz Crne Gore
Zoran Jakšić, koji je obuhvaćen optužnicom protiv balkanskog kartela za šverc više od sedam tona kokaina, u zatvor u Peruu u kom služi kaznu od 25 godina zatvora, takođe zbog droge, u pritvor je dovodio prositutke iz Crne Gore. On je inače poznat i kao čovek sa 1.000 lica, pošto je koristio više desetina lažnih identiteta.
Prema rečima jedne češke novinarke koja ga je intervjuisala, na pitanje da li mu nešto fali Jakšić je rekao "Imam sve što mi treba".
- Kasnije sam saznala šta tačno znači "imam sve što mi treba". Na spisku Jakšićevih posetilaca ističe se grupa elitnih prostitutki iz Crne Gore. Uglavnom mu dolaze po dve i provode po 16 sati u poseti - otkrila je češka novinarka.
Foto: printscreen
Zoran Jakšić
Da bi ušle u ove posete, žene prolaze detaljan pretres "do gole kože".
Podsetimo, i ubijeni vođa škaljarskog klana Jovan Vukotić tokom boravka u pritvoru Centralnog zatvora u Beogradu, zbog sumnje da je koristio falsifikovana dokumenta, promenio je suprugu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nikola Kačarević, muž starlete Tamare Đurić, koji je optužen da je pripadnik takozvanog vračarskog klana, prema optužnici Javnog tužilaštva za organizovani kriminal, napravio je čet-grupu na Skaju sa Nikolom Vušovićem, zvanim Džoni sa Vračara i Dariom Đorđevićem Deksterom, na kojoj su dogovarali u koji restoran u Beogradu da namami pokojnog Aleksandra Šarca, kog je kriminalna grupa planirala da ubije.
Predsednik SAD Donald Tramp najavio je tešku odluku o Iranu. On je to saopštio okupljenima u Korpus Kristiju, u Teksasu, gde je promovisao energetsku agendu.
Na blokaderskom skupu u Kraljevu, gde su se okupili da pruže podršku optuženima za planiranje ubistva predsednika Aleksandra Vučića i članova njegove porodice, čuli su se novi pozivi na ubistvo.
Komentarišući izjave iz EU o Iranu i nuklearnom naoružanju predsednik Srbije Aleksandar Vučić pitao je na TV Informer "ko je taj Bog koji ima prava da govori ko šta sme da radi".
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas za Informer TV da je zabrinut za zdravstveno stanje ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića, ali da veruje da će mu biti bolje, pošto je manja potreba za aparatima na koje je i dalje priključen.
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
U selu Žitorađe kod Vladičinog Hana, postavljen je nesvakidašnji rekord, jer je krmača u jednom ovdašnjem domaćinstvu na svet donela 21 prase, što se u ovom kraju ne pamti.
Putnički saobraćaj na pruzi između Beograda i Budimpešte počeće najkasnije od 27. marta, najavio je ministar spoljnih poslova i trgovine Mađarske Peter Sijarto.
Počasni konzul Srbije u Izraelu Aleksandar Nikolić apelovao je na sve naše državljane da prate uputstva Ministarstva spoljnih poslova Srbije, kao i Ambasade Srbije u Tel Avivu.
Približno 337.000 vozila marke BMW širom sveta i 29.000 u Nemačkoj, pet različitih modela, potencijalno je pogođeno rizikom od požara povezanim sa ugradnjom kablova na instrument tabli, saopštila Nemačka federalna uprava za motorni saobraćaj (KBA).
Jedna osoba izgubila je život nakon što su delovi presretnute iranske rakete pali u stambenoj oblasti Abu Dabija, saopštila je državna novinska agencija Ujedinjenih Arapskih Emirata.
Legendarni komičar Džim Keri šokirao je javnost svojim izgledom na 51. dodeli prestižnih francuskih filmskih priznanja u Parizu, gde se pojavio potpuno neprepoznatljiv.
Serija „Otvorena vrata“ odavno je stekla status kultnog televizijskog ostvarenja, a replike Katarine Anđelić Cakane, koju je maestralno odigrala Vesna Trivalić, citiraju se i decenijama nakon prvog emitovanja.
Glumica Eva Ras kaže da je reditelj Dragoslav Lazić insistirao da se ljubi sa kolegom Draganom Zarićem na snimanju serije "Ljubav na seoski način" (1970).
Miris pravog domaćeg hleba kao iz bakine peći vraća u detinjstvo i budi najlepše uspomene. Hrskava korica i mekana, vazdušasta sredina čine ga savršenim izborom za svaki sto.
Voditelj Ivan Zeljković, poznatiji kao Zeka Milioner, uspeo je da smrša čak 50 kilograma, a sad je otkrio šta je bio "okidač" da sebe dovede u fazu gde ne može da hoda i dođe do 173 kilograma.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar