• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

23.04.2025

11:01

Autobus 611 probio ogradu i prešao u suprotan smer: Najnoviji detalji strašne nesreće na autoputu u smeru ka Šidu

Printscreen instagram/192_rsI,nformer

Vesti

Autobus 611 probio ogradu i prešao u suprotan smer: Najnoviji detalji strašne nesreće na autoputu u smeru ka Šidu

Podeli vest

Jedna osoba povrđena je u lančanom sudaru, koji se dogodio kada je autobus, koji saobraća na liniji 611, probio zaštitnu ogradu na autoputu i uleteo u trake za suprotni smer!

Kako je Informer prvi izveštavao saobraćajna nesreća dogodila se oko 9.40 sati u smeru ka Šidu pre isključenja za Novi Sad. 

- Nesreću je, kako se sumnja, izazvao vozač autobusa koji saobraća na liniji 611 (Zemun - Dobanovci)  i to tako što je izgubio kontrolu nad vozilom, probio zaštitnu ogradu i prešao u trake namenjene za suprotni smer. Nakon toga sudarila su se još dva putnička vozila- objasnio je izvor Informera. 

On je dodao da je jedna osoba povređena. 

- Sumnja se da je reč o lakšim telesnim povredama. Srećom, u ovakvim nesrećama pravo je čudo da nema nastradalih - rekao je naš sagovornik. 

Policija obavlja uviđaj, a saobraćaj se odvija u po jednoj traci za oba smera. 

- Uviđajem će biti utvrđeno kako se nesreća dogodila, odnosno kako je i zbog čega vozač autobusa izgubio kontrolu nad vozilom. Inače, u njemu je bio priličan broj putnika - naveo je sagovornik Informera.  

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set