• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Blic

25.04.2025

11:19

Tragedija! Preminuo mladić kog je pokosio kamion kada je izašao da vidi mesto nesreće u kojoj je poginuo muškarac!

Aleksandar Jovanović Cile/Miloš Rafailović

Vesti

Tragedija! Preminuo mladić kog je pokosio kamion kada je izašao da vidi mesto nesreće u kojoj je poginuo muškarac!

Podeli vest

Muškarac koji je povređen na obilaznici oko Beograda kada ga je pokosio kamion, kada je izašao da vidi šta se dešava na drugoj strani auto-puta gde se dogodila nesreća, pogledao je povredama u bolnici.

On je na reanimaciju primljen bez svesti, ali je davao znake života, nažalost, uprkos naporima lekara je preminuo.

Podsetimo, dve teške saobraćajne nesreće dogodile su se jutros na auto-putu kod hotela "1001 ruža" u kojoj je jedna osoba stradala, a druga je bila teško povređena.

Prva nesreća dogodila se malo pre 8 časova kod hotela "1001 ruža". U toj nesreći stradao je muškarac od 43 godine, kod kojeg je Hitna pomoć mogla samo da konstatuje smrt.

Druga nesreća dogodila se u 8. 10 časova sa druge strane auto-puta kada je muškarca (30) pokosio kamion.

Kako navode izvori prve informacije ukazuju da je čovek star oko 30 godina izašao da vidi šta se dešava u nesreći, koja se dogodila sa druge strane auto-puta, i tom prilikom je na njega naleteo kamion, prenosi Blic.

Kod muškarca koji je stradao u prvoj nesreći, nažalost, Hitna pomoć je samo mogla da konstatuje smrt, dok je drugi prevezen sa teškim povredama na reanimaciju, ali je uprkos naporima lekara preminuo.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Oglasio se Petrov: Odluka Ustavnog suda je konačna i obavezujuća za VST
Politika

Oglasio se Petrov: Odluka Ustavnog suda je konačna i obavezujuća za VST

Profesor Pravnog fakulteta u Beogradu Vladan Petrov istakao je da je svaka odluka Ustavnog suda opšteobavezujuća i da svi moraju da je poštuju, što važi i za Visoki savet tužilaštva (VST) i odluku koja je doneta povodom rešenja Saveta kojima su odbijeni prigovori izjavljeni u vezi sa tužilačkim izborima za nove članove VST.

17.01.2026

15:12

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set