• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

29.04.2025

09:01

David Knežević pronađen mrtav u zatvoru! Bio optužen za otmicu i ubistvo supruge Ane!

Društvene mreže/ video printscreen

Vesti

David Knežević pronađen mrtav u zatvoru! Bio optužen za otmicu i ubistvo supruge Ane!

Podeli vest

David Knežević (37) optužen za otmicu i ubistvo svoje supruge Ane Knežević pronađen je mrtav u svojoj ćeliji, u očiglednom slučaju samoubistva, izjavio je njegov advokat u ponedeljak.

David Knežević bio je optužen u SAD za ubistvo svoje supruge Ane Knežević - iako njeno telo nikada nije pronađeno - nakon što se prošle godine preselila u Španiju.

Federalni biro za zatvore saopštio je da je stanovnik Fort Loderdejla pronađen onesvešćen u svojoj ćeliji u Južnoj Floridi pre 8 časova ujutro, a pokušaji reanimacije nisu bili uspešni. Kneževićev advokat, Džejn Vajntrob, rekla je da je njen klijent pronađen mrtav u ćeliji, ali nije iznela mnogo detalja.

"Iskreno se nadamo da će biti sprovedena odgovarajuća i brza istraga", saopštila je njegova advokatica.

Davidova supruga, Ana Knežević, koja je bila kolumbijsko-američkog porekla, nestala je samo nekoliko nedelja nakon što se u februaru 2024. preselila u Španiju, što je izazvalo međunarodnu pažnju.

Sigurnosne kamere zabeležile su muškarca sa motociklističkom kacigom kako ulazi u njen stan i isključuje nadzornu kameru pre njenog nestanka, a tužioci veruju da je taj muškarac bio njen otuđeni suprug, sa kojim se sporila oko milionske imovine.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Skandal u BiH! Stravičan udar na srpski jezik, evo gde je zabranjen
Politika

Skandal u BiH! Stravičan udar na srpski jezik, evo gde je zabranjen

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta je istakao da se izostavljanjem srpskog jezika u oglasu za posao najgrublje krši Ustav, Zakon o zabrani diskriminacije i odluka o konstitutivnosti Srba i ravnopravnosti srpskog jezika i ćirilice u Federaciji BiH zajedno sa druga dva jezika.

28.04.2026

22:53

Društvo

"Bmw" ne može da razočara: Pogledajte ovaj luksuz (VIDEO)
Automobili

"Bmw" ne može da razočara: Pogledajte ovaj luksuz (VIDEO)

Nova generacija modela automobila "bmw 2 gran kupe", koja je na tržištu od 2025. godine, modernija je, luksuznija i unapređena sa više tehnoloških segmenata, nego što je ranije bio slučaj. Ovo je primer sportskog automobila koji se koristi i za svakodnevnu vožnju. Cena se kreće od 37.000 evra.

28.04.2026

19:30

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set