• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

30.04.2025

15:02

Brutalno pretučeni tinejdžeri u Zemunu! Krvnički ih mlatili palicama, hitno prebačeni na VMA! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

printscreen/Instagram Beogradinfo

Vesti

Brutalno pretučeni tinejdžeri u Zemunu! Krvnički ih mlatili palicama, hitno prebačeni na VMA! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Podeli vest

Dvojica tinejdžera pretučeni su danas oko 13 časova u Prvomajskoj ulici u Beogradu, a snimak incidenta širi se društvenim mrežama.

Kako se vidi na snimku koji se pojavio na društvenim mrežama grupa tinejdžera tuče sa palicama dvojicu tinejdžera.

Kako se navodi u opisu videa, pretučeni dečaci su krenuli u školu, ne sluteći da će dobiti batine.

"Upravo su ispred Prvomajske premlatili dva dečka od 17 i 18 godina, polupali im kola, klinci su krenuli u školu nemaju pojma zašto su dobili batine. Sumnja se da su trojica bili u kolima. Deca su prebačena na VMA, a počinioci su pobegli."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!
Politika

Ni ne krije podli plan: Kurti se hvali - ovo mu je glavni cilj!

Premijer lažne države - Aljbin Kurti poručio je danas da je saradnja sa NATO paktom neophodna za jačanje odbrambenih kapaciteta tzv. Kosova i unapređenje strateškog partnerstva, kao i da članstvo u Alijansi ostaje strateški cilj "Kosova", prenela je Ekonomija onlajn.

08.04.2026

23:25

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!
Kolumne

Nebojša Bakarec: Vučič razobličio Minhauzenovske laži NovaS i blokadera FTN!

U pokušaju da prikriju svoj poraz u svih 10 opština gde su 29.3.2026. bili lokalni izbori, blokaderi FTN i NovaS, su u tekstu NovaS, od 6.4.2026. godine, u 6 opština morali da prikažu drastične laži, upoređujući rezultate SNS 2022. i 2026. godine, gde su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate opozicionih stranaka Dveri, SDS (Tadić), Zavetnika, Zdrave Srbije i Vlaškog Mosta. U tri opštine su posegli za manjim obmanama, kada su rezultatima SNS iz 2022., dodavali rezultate SPS, JS, SRS itd. Konačno, potpuno su prevarantski prikrili rezultate izbora u opštini Kladovo, gde su doživeli najveći brodolom.

08.04.2026

20:31

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set