Neobična zaplena narkotika: Policija pronašla veću količinu droge u flašama! (FOTO)
Podeli vest
Pripadnici MUP-a u Beogradu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su A. I. (37), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Pretresom stana i drugih prostorija u Beogradu gde je osumnjičeni neprijavljeno boravio, policija je pronašla ukupno 5,24 litara supstance „GBL“, koja se nalazi na Spisku supstanci koje se koriste u nedozvoljenoj proizvodnji opojnih droga i psihoaktivnih supstanci, spremne za dalju prodaju.
Carinski službenici su tokom proteklog vikenda na aerodromu Nikola Tesla, u saradnji sa policijom, sprečili pokušaj dvojice putnika da u prtljagu prokrijumčare satove marke ''Rolex'', čija je ukupna vrednost oko 30.000 evra.
Carinski službenici su na graničnom prelazu Horgoš 10. maja, u saradnji sa policijom, sprečili pokušaj krijumčarenja proizvoda smeštenih u tovarnom delu jednog kombija.
Barska policija je, sprovodeći niz operativnih aktivnosti u cilju pojačane kontrole pripadnika organizovanih kriminalnih grupa, kontrolisala J. M. i od njega privremeno oduzela automobil visoke klase marke "bentli" stranih registarskih oznaka, saopštili su iz Uprave policije (UP).
Zaplene narkotika postale su gotovo svakodnevica, ali pojedine akcije i dalje iznenađuju razmerama. Upravo na teritoriji Srbije, zabeležene su neke od najznačajnijih zaplena u svetu kriminala.
10.05.2025
14:52
Takođe, policija je tokom pretresa, pronašla i 1,18 grama opojne droge amfetamin i 0,90 grama opojne droge „MDMA“.
Osumnjičeni je, uz krivičnu prijavu, priveden nadležnom tužilaštvu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Carinski službenici su tokom proteklog vikenda na aerodromu Nikola Tesla, u saradnji sa policijom, sprečili pokušaj dvojice putnika da u prtljagu prokrijumčare satove marke ''Rolex'', čija je ukupna vrednost oko 30.000 evra.
Tajkunski novinar sa antisrpske televizije N1, Mladen Savatović, koji je mesecima na ulicama otvoreno podržavao nasilje blokadera, tokom paljenja i lomljenja prostorija Srpske napredne stranke (SNS) govorio kako se "ne dešava ništa", a Aleksandra Vučića nazivao Hitlerom, zakukao je u emisiji kod svoje istomišljenice Nataše Miljković zbog onoga što se juče dogodilo tokom konferencije za novinare srpskog predsednika.
Ukrajinske snage su preuzele kontrolu nad skoro 90 odsto grada Kupjanska u Harkovskoj oblasti, rekao je danas glavnokomandujući Oružanih snaga Ukrajine Aleksandar Sirski, dan nakon što je Rusija saopštila da ima potpunu kontrolu nad tim gradom.
Šibenička crkva Gospa van Grada i ove godine je postavila jaslice koje izlaze iz okvira tradicionalnog verskog prikaza sa političkim i istorijskim simbolima iz Drugog svetskog rata.
Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić razgovarao je danas sa predstavnicima delegacije Medija centra Ministarstva javne bezbednosti Kine na čelu sa direktorom Centra Džou Šuešengom.
Žarko Bogosavljević, blokaderski novinar iz Novog Sada koji je aktivno učestvovao u rušenju sopstvene zemlje pozivajući na separatizam, ali i na jezivo nasilje na ulicama i korišćenje Molotovljevih koktela protiv policije, jutros je priznao kako je sve ono što su ekstremisti radili poslednjih godinu dana - puklo.
Mobilni telefoni mogli bi da budu i zakonom zabranjenim deci u školama u Srbiji! Prema rečima stručnjaka, po dolasku u školu telefoni bi se pakovali u posebne ormare i vraćali deci nakon nastave. Za one koji se ogluše o pravilo, slede ozbiljne sankcije.
Šibenska crkva Gospa van Grada i ove godine izazvala je snažne reakcije javnosti postavkom božićnih jaslica koje znatno odstupaju od tradicionalnog verskog prikaza i u sebi nose izražene političke i istorijske poruke povezane sa Drugim svetskim ratom.
Vest da je bivši šef mrtvačnice Medicinskog instituta Univerziteta Harvard osuđen na osam godina zatvora zbog ilegalne trgovine delovima ljudskih tela zvuči kao scenario iz lošeg krimi-romana. Nažalost, reč je o stvarnosti.
Gotovo četiri godine nakon početka sukoba, Sjedinjene Američke Države, Evropa i Ukrajina postigle su dogovor o sistemu bezbednosnih garancija čiji je cilj da se u budućnosti spreče nova borbena dejstva.
Ukrajini je potrebna finansijska pomoć od čak 137 milijardi evra, u trenutku kada se ekonomija Evropske unije suočava sa ozbiljnom krizom, izjavila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen, predstavljajući nove planove za dalju podršku Kijevu.
Sir Hamfri Barton nagrađivani radijski i televizijski voditelj, autor i jedan od najuticajnijih ljudi u istoriji britanskog muzičkog novinarstva, umro je u 94. godini.
Austrijski javni emiter ORF, domaćin Evrovizije 2026, potvrdio je da na predstojećem takmičenju neće zabraniti isticanje palestinskih zastava niti će pokušati da utiša zviždanje tokom nastupa izraelskog predstavnika.
Dermokozmetički brend VZK Laboratory organizovao je događaj povodom predstavljanja Age Reset linije proizvoda, koji je okupio predstavnike medija i influensere. Događaj je bio posvećen savremenom i odgovornom pristupu nezi kože i saradnji sa Jelenom Rozgom kao brend ambasadorom VZK Laboratory.
Američki model Elizabet Mari Ševalije privukla je pažnju izazovnim izgledom i upečatljivim jezivim pogledom na humanitarnoj akciji "Babes in Toyland" u Los Anđelesu.
Beč u decembru postaje prava praznična bajka, a njegovi božićni marketi važe za jedne od najlepših u Evropi. Zbog blizine i čarobne atmosfere, idealan je izbor za izlet iz Beograda.
Pevač Uroš Živković posle mnogo godina našao se u društvu Jelene Karleuše, a sad je otkrio detalje odnosa sa koleginicom koja ga zna još od kad je bio klinac.
Rijaliti učesnik Uroš Stanić sinoć je tokom žurke u "Eliti" poljubio rijaliti zavodnika Filipa Đukića, a šokantni kadrovi preplavili su društvene mreže.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar