• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

18.05.2025

08:08

Misterija koja traje više od godinu dana: Ana prodala stan, ostavila torbu u autobusu i nestala bez traga

printscreen

Vesti

Misterija koja traje više od godinu dana: Ana prodala stan, ostavila torbu u autobusu i nestala bez traga

Podeli vest

Misterija vezana za nestanak Ane Ličnik (35) traje godinu i dva meseca, njene lične stvari pronađene su u autobusu koji saobraća na liniji 23 u Beogradu, ali od nje sve vreme ni traga ni glasa.

Kako je Informer ranije izveštavao, Ana Ličnik nestala je 24. marta 2024. godine nakon što je izašla iz autobusa broj 23 na Vidikovcu i od tada joj se gubi svaki trag.

U autobusu je, namerno ili slučajno, ostavila torbu u kojoj su bila njena dokumenta mobilni telefon i broj telefona njenog bivšeg supruga Ivana. Našao ih je čovek koji ga je zvao i predao mu Anine lične stvari. 

Bivši suprug prijavio nestanak posle mesec dana

Nestanak bivše supruge Ivan je prijavio 27. aprila iste godine, tada je ispričao policiji, ali i za medije, da kada se poslednji put video sa Anom ništa nije ukazivalo da ima neki problem. 

Poslednji put sam je video 15. marta na Zvezdari, gde smo se sastali da rešimo neke administrativne stvari u vezi sa kablovskim operaterom. Tada je izgledala potpuno normalno. Ništa nije ukazivalo na to da Ana ima neki problem. Sledećeg dana mi je poslala poruku i to je bila poslednja komunikacija između nas - rekao je Ivan.  

Ivan je, pošto je dobio Anin telefon, pronašao poruke koje su ga iznenadile, ali detalje nije želeo da iznosi u javnost, osim toga da je u porukama shvatio da je tražila posao.

Foto: Ana Ličnik nestala bez traga /Društvene mreže

 

Prodala stan 

Pojasnio je i da je Ana, nakon njihovog razlaza, a godinu dana pre njenog nestanka, živela u svom stanu na Kanarevom brdu. 

- Ona je prodala stan i dala je novac nekom muškarcu, koji joj nije vratio. Sumnjam da se u nešto upetljala, pa da nije isključeno da je vrlo moguće neko ubio zbog novca. U momentu nestanka mislim da je imala ljubavnu vezu. Zasad je niko nije video, niti ima bilo kakvih informacija o njoj, niti osumnjičenih. U policiji mi samo kažu da u interesu istrage ne daju nikakve informacije, a ja sam saslušan nekoliko puta. Iako sam ja prijavio njen nestanak, čak ni meni ne daju bilo kakve informacije. Mada, sve je moguće. Da je neko ubio ili se ona ubila kada je ostala sama i bez para - rekao je ranije Anin bivši suprug.

Za sve ovo vreme Ivan je, kako je sam izjavio, dobija razne pozive u kojima su mu govorili da su Anu videli u tržnom centru. Poslednja informacija koju je Ivan dobio je da ga je nedavno zvala Anina prijateljica koja mu je rekla da je Anu videla u Leštanima i da se ofarbala u plavo. 

Foto: Privatna arhiva

 

Ana nije imala porodicu

Prema nezvaničnim informacijama, Ana nije prešla granicu, ali i nema porodicu i rođake kod kojih bi mogla da bude.

Čudno je da je ostavila svoje stvari u autobusu i broj telefona bivšeg supruga, kao i to zbog čega je Ana prodala stan i šta se desilo sa tim novcem. Sa druge strane, da je izvršila samoubistvo do sada bi se verovatno našlo njeno telo. 

U svakom slučaju ukoliko znate bilo šta vezano za Anu obavestite policiju.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno
Politika

Marić se oglasio o udarnoj temi: Poručio samo jedno

Urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić bila je gost u emisiji "Dan na dan" na Prvoj televiziji, gde je govorila o skandaloznoj presudi koju je donela sudija blokaderka Tatjana Bezmarević Janjić iz Prvog osnovnog suda, po krivičnoj tužbi Zdenka Tomanović.

05.12.2025

14:08

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)
Politika

Napravili obuke za volontere? Totalno ludilo blokadera: Skupljaju potpise za raspisivanje vanrednih izbora, a Vučić već najavio (FOTO)

Antisrpski mediji jedva su dočekali novu akciju u režiji blokadera zgubidana i to tik pred kraj godine, kada se ljudi spremaju za praznike i porodične aktivnosti. Međutim, da je ludilo u njihovim redovima sve veće, govori i činjenica da planiraju skupljanje potpisa za raspisivanje izbora, koje je predsednik Aleksandar Vučić već najavio.

05.12.2025

12:31

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set