U Novom Sadu, na Novom groblju počela je sahrana Tijane Radonjić koja je tragično nastradala u Budvi u sredu, 28. maja kada je pala u more sa visine od 50 metara tokom parasejlinga.
- Sećamo se svih naših susreta i razgovora. S tobom je uvek bilo veselo i bilo je vedrih tema. Bila sihrabra, ali nas je, nažalost, sudbina razdvojila. Bila si puna života i tvoja Detelinara bila je mesto našeg okupljanja. Uvek si bila iskrena i nepokolebljiva - rekla je Tijanina prijateljica.
Devojka iz Novog Sada, koja je pre nedelju dana pala sa oko 50 metara visine tokom parasejlinga u Budvi sahranjena je danas na groblju u svom rodnom gradu.
- Osoba u napadu panike vrlo često ne zna šta radi. To je ogromna količina adrenalina. Neke osobe se čak i ne sećaju tih trenutaka. Ova devojka je verovatno vukla sajle kako bi se što pre spustila, a kako joj to nije polazilo za rukom napad je bio još veći i izazivao je verovatno gušenje. To je opet uticalo na to da ona skine sve sa sebe pa i taj sigurnosni prsluk. Ono što je vrlo bitno je, da možda nije ni mogla da pretpostavi da sa te visine ne može da preživi pad u more, koje joj je u tom trenutku verovatno izgledalo kao jedini spas - rekla je Jovana Stojković.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U Novom Sadu, na Novom groblju počela je sahrana Tijane Radonjić koja je tragično nastradala u Budvi u sredu, 28. maja kada je pala u more sa visine od 50 metara tokom parasejlinga.
Pet ranijih prognoza Vladimira Žirinovskog ponovo je dospelo u centar pažnje, jer se mnoge od njih danas tumače kroz rat u Ukrajini, krizu odnosa Rusije i Zapada, sukob na Bliskom istoku i sve vidljivije potrese u svetskom poretku.
Državljanin Bosne i Hercegovine (23) proteran je iz Hrvatske nakon što je 1. maja u jutarnjim časovima u Funtani, na balkonu hotelske sobe, mahao zastavom Republike Srpske. Ovim povodom oglasili su se i glavni akteri te situacije.
Tužilac Željko Jovanović u JTOK dolazi sa biografijom u kojoj se navodi jedna od najvećih zaplena narkotika u Srbiji, istrage koja je od dve tone kanabisa u Zemunu dovela do pet tona marihuane u Konjuhu, ali i otvorila pitanje ko je zaista nosio taj predmet, a ko se u njega uključio tek na samom kraju.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Postavlja se pitanje da li je pod okriljem Festivala EXIT trebalo nešto drugo biti promovisano i čiji je to kapital bio sve vreme, napominje ekonomista Miljan Jovićević nakon što je firma "Gigs Tix," koja je godinama prodavala karte za ovaj festival, svoju firmu prodala ustašama.
Plan Sjedinjenih Američkih Država da odustanu od razmeštanja raketa "tomahavk" na teritoriji Nemačke razotkrio je očigledan nedostatak zaliha u Evropi.
Kruzer MV Hondius na kojem je izbila epidemija hantavirusa zapolovio je prema Kanarskim ostrvima sa Zelenortskih Ostrva, gde je trenutno usidren, saopštilo je špansko ministarstvo zdravlja.
Portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je da je Rusija spremna za "produktivne pregovore" o Ukrajini, kao i na provokacije na Dan pobede.
Lekari upozoravaju da uporan bol u leđima, koji mnogi zanemaruju, u retkim slučajevima može biti rani znak ozbiljne bolesti poput raka pankreasa, a kako ističe doktor Jiri Kubes, važno je na vreme obratiti pažnju na simptome.
Spanać je poznat kao veoma zdrava namirnica, ali ga mnogi, posebno deca, ne vole zbog blago gorkog ukusa. Međutim, problem najčešće nije u samom spanaću, već u načinu na koji se priprema.
Dešava se da telefon ostane nem kada vas neko zove, iako je sve naizgled u redu. Uzrok tome često nisu očigledne stvari, već skriveni tehnički procesi.
Iako vlasnicima može delovati zabrinjavajuće, konzumiranje trave kod pasa u većini slučajeva nije razlog za paniku. Stručnjaci to često objašnjavaju kao "zamensko ponašanje”, koje se javlja kada pas doživljava unutrašnji stres ili konflikt.
Nakon što je sve zabrinula fotografijom iz Kliničkog centra Srbije starleta i pevačica Atina Ferari otkrila je da je u bolnici bila sa majkom koja nije dobro.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar