• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/A.D.

07.06.2025

17:05

SAZNAJEMO! Umro zatvorenik iz CZ, otac sumnja da je ubijen

Shutterstock

Vesti

SAZNAJEMO! Umro zatvorenik iz CZ, otac sumnja da je ubijen

Podeli vest

Noćas u pritvorskoj jedinici Centralnog zatvora (CZ) u Beogradu, pozlilo je zatvoreniku M.R. (27) koji je odmah prebačen na Vojno-medicinsku akademiju (VMA) gde je preminuo.

Kako nezavnično saznajemo, M.R. se sinoć požalio na jak bol u grudima, zbog čega je odmah pregledan od strane lekara u zatvorskoj bolnici, a kako nije mogao da izdrži bol, odmah je prebačen na VMA.

Dok je čekao da bude primljen u Hitnu službu, izgubio je svest, pao i preminuo. Lekari su ga reanimirali, ali nažalost, nije mu bilo spasa.

Prema rečima našeg izvora, otac mladića sumnja da je u pitanju prirodna smrt, te nesrećni čovek od šoka samo ponavlja: ''Ubili su mi sina!''

M.R. je u nedelju primljen u pritvorsku jednicu CZ, a na teret mu se stavljalo delo Neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. 

On je u sredu napadnut od strane pritvorenika koji su bili sa njim u sobi, a jedan ga je čak na spavanju isekao po uvetu. 

Kako naš izvor kaže, mladić je bio u punoj snazi, zdrav, a sama činjenica da je bio meta napada i budi sumnju kod njegovog oca i čitave porodice da se radi o sumnjivoj smrti.

U toku je istraga, a telo M.R. je poslato na obdukciju nakon koje će biti poznat tačan uzrok smrti, kao i više detalja ovog događaja.

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo
Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo

Nakon što je krajem prošle godine, tokom protesta u Botunu u Crnoj Gori, priveden Milan Knežević, predsednik DNP i dosledni borac za prava Srba u Crnoj Gori, usledio je novi udarac na Srbe u Crnoj Gori nakon što je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo disciplinski postupak i doneo rešenje o suspenziji lidera Slobodne Crne Gore i rukovodioca gradske Službe za građane Vladislava Dajkovića, još jednog borca za prava Srba, a sve zbog pružanja podrške građanima na prostestu u Botunu!

12.01.2026

21:39

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Serija "Adolescencija" dobija nastavak
Showbiz

Serija "Adolescencija" dobija nastavak

Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.

12.01.2026

15:22

Magazin

Džet set