Porodica iz Čačka nastradala u Crnoj Gori: Za volanom je bila žena
Podeli vest
Porodica iz Čačka M. K. i M. N. nastradala je u drugoj nesreći koja se danas dogodila u Crnoj Gori.
Kako je Informer ranije izveštavao, strašna saobraćajna nesreća dogodila se oko 11.40 sati na putu Bijelo Polje- Mojkovac u mestu Lepenac, kada su se sudarila dva putnička vozila iz Srbije.
Dve osobe, državljani Srbije žena M. K. i M. N. poginule su, a više njih je povređeno u teškoj saobraćajnoj nesreći u Crnoj Gori, na putu Bijelo Polje – Mojkovac. To je druga nesreća u kojoj su danas stradali državljani Srbije.
Dve osobe iz Srbije žena M.K. i M.N, poginule su, dok je više osoba povređeno u strašnoj sobraćajnoj nesreći koja se dogodila danas u Crnoj Gori. Ovo je, nažalost druga tragedija u Crnoj Gori a u kojima su nastradali državljani Srbije.
08.06.2025
16:16
Dvoje nastradalih bili su u automobilu kojim je upravljala žena.
U ovo je nesreći povređene su tri osobe koje su prevezene hitno bjelopoljsku bolnicu. Povređeni su: Saša Kovačević (45), S. K (13) i Marko Lalatović (60).
"U bolnicu je primljeno troje čija dijagnostička obrada je u toku", potvrđeno je Vijestima u bolnici.
Devetnaestogodišnji mladić koji je kao maloletnik osuđen za ubistvo starice u podgoričkom naselju Vrela Ribnička pobegao je iz Specijalne bolnice u Dobroti i policija za njim aktivno traga.
Policija u Crnoj Gori podnela je krivičnu prijavu protiv državljanke Srbije A.K. i još jedne osobe zbog sumnje da su u ženskom paviljonu spuškog zatvora pretukle zatvorenicu.
05.06.2025
10:37
Podsetimo, prva nesreća dogodila se jutros oko 5 sati u mestu Grahovo kod Nikšića poginuli su državljani Srbije žena J. J. (33) i njena beba rođena 2024. godine.
Crnogorska policija apelovala je na sve učesnike u saobraćaju da voze strpljivo.
"Strpljivom vožnjom sačuvajte svoj i živote drugih. Početak letnje turističke sezone, uz pojačanu frekvenciju saobraćaja prema turističkim centrima - kako na jugu, tako i na severu Crne Gore - kao i povećane gužve, neminovno mogu da dovedu do povremenih zastoja i otežanog odvijanja saobraćaja. Umor vozača, nepažnja i nepoštovane saobraćajnih propisa predstavljaju najčešće uzroke saobraćajnih nezgoda. Stoga, posebno apelujemo na sve učesnike u saobraćaju da putovanja planiraju unapred, a vožnju prilagode uslovima na putu, vodeći računa kako o sopstvenoj bezbjednosti, tako i o bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju", piše u saopštenju Uprave policije Crne Gore.
Podsetimo, prva nesreća dogodila se jutros oko 5 sati u mestu Grahovo kod Nikšića poginuli su državljani Srbije žena J. J. (33) i njena beba rođena 2024. godine.
Tokom ronjenja u akvatorijumu u blizini ostrva Mamula na ulazu u zaliv Boke Kotorske nastradao je dobrovoljac u Ronilačkom klubu pod nazivom „Srpska žandarmerija“ iz Beograda.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dve osobe, državljani Srbije žena M. K. i M. N. poginule su, a više njih je povređeno u teškoj saobraćajnoj nesreći u Crnoj Gori, na putu Bijelo Polje – Mojkovac. To je druga nesreća u kojoj su danas stradali državljani Srbije.
Lideri Evropske unije (EU) i njenih država članica, uz konsultacije sa partnerima sa Zapadnog Balkana, usvojili su zajedničku Deklaraciju na samitu EU-Zapadni Balkan, kojom se nastavlja insistiranje na tradicionalnim zahtevima – priznanje nezavisnosti tzv. Kosova i uvođenje sankcija Ruskoj Federaciji.
Belorusija je stavila ruske interkontinentalne balističke rakete srednjeg dometa „Orešnik“ u borbenu gotovost, izjavio je predsednik Aleksandar Lukašenko, potvrđujući da je raspoređivanje ovog sistema završeno i da su rakete operativne.
Lažni istraživač javnog mnjenja Đorđe Vukadinovi otvoreno je kritikovao deo opozicije i blokadersku elitu, ocenjujući da su izgubili podršku građana zbog jalovosti, isključivosti i pogrešne strategije.
Profesor na Pravnom fakultetu u Beogradu Vladan Petrov izjavio je da kampanja "od vrata do vrata" koju su najavili studenti u blokadi nije legitimna i legalna jer, kako je naveo, oni nisu registrovana politička stranka ili pokret, već tajna organizacija o kojoj se ništa zvanično ne zna.
Evropski zvaničnici, prema svemu sudeći, odlučili su da pomognu prištinskom ekstremisti Aljbin Kurtiju da pobedi na predstojećim parlamentarnim izborima!
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je danas da su agenda Beograda dijalog, mir i kompromis, a da premijer privremenih prištinskih institucija u tehničkom mandatu Aljbin Kurti "zna samo za tenzije eskalacije i provokacije".
Kina je protiv bilo kakvih jednostranih postupaka kojima se krši međunarodno pravo, rekao je zvanični predstavnik kineskog Ministarstva spoljnih poslova Guo Đijakun.
Francuski policijski ronioci pronašli su u moru kod Nice olupinu francuskog putničkog aviona koji se tamo srušio pre gotovo 60 godina, pri čemu je poginulo 95 ljudi, objavili su danas francuski mediji.
Predsednik Rusije Vladimir Putin tradicionalno nastavlja da ostvaruje novogodišnje želje mališanima, kako one koje pristižu među upitima za "Direktnu liniju", tako i one koje je odabrao na manifestaciji "Jelka želja".
Skoro 59 odsto građana Ukrajine smatra da je predsednik Volodimir Zelenski odgovoran za postupke Timura Mindiča, njegovog saradnika i bivšeg poslovnog partnera, koji je u središtu najvećeg korupcionaškog skandala tokom aktuelnog predsedničkog mandata, pokazuje istraživanje Kijevskog međunarodnog instituta za sociologiju (KIIS).
Film "Boj na Kosovu" snimljen je 1989. godine za potrebe obeležavanja 600 godina od čuvene bitke. U ovoj ratnoj drami igrali su neki od najvećih srpskih glumaca.
Bred Pit (61) je prvu ulogu na filmu dobio u srpskom ostvarenju "Tamna strana sunca" 1988. godine u kojem je glumio zajedno sa našom legendarnom Milenom Dravić.
Anastasia Kvitko (30) je ruska manekenka koja je osvojila svet svojom zapanjujućim oblinama. Mnogi je smatraju jednom od najlepših dama Rusije, a gotovo 13 miliona pratilaca na Instagramu svakodnevno prati njene zavodljive fotografije i luksuzni život.
Iako psi često upućuju molećive poglede dok jedemo, važno je imati na umu da mnoge namirnice koje su bezbedne za ljude mogu biti izuzetno opasne za pse.
Pevačica Marija Mikić oglasila se i otkrila da je nakon nastupa u Makedoniji razbijeno staklo na kombiju njenog tima, ali da je najbitnije da su svi dobro.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar