• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/S.T.

12.06.2025

13:13

Sportski funkcioneri i fizioterapeut prali pare: Otkriveno ko je uhapšen u Surdulici

Shutterstock

Vesti

Sportski funkcioneri i fizioterapeut prali pare: Otkriveno ko je uhapšen u Surdulici

Podeli vest

U velikoj akciji Višeg javnog tužilaštva u Nišu, Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije, uhapšeno je više od deset osoba iz sveta fudbala u Surdulici, kao i ljudi iz opštinskih struktura zbog sumnje da su izvršili krivično delo pranje novca.

Kako Informer saznaje, među uhapšenima su N.A. i D.M., sportski funkcioneri.

- Uhapšen je i muškarac M. koji je bio fizioterapeut i koji je navodno na tuđe ime imao ordinaciju i pružao fiktivne usluge igračima - kaže izvor blizak istrazi.

Hapšenja su sprovedena pod sumnjom na krivično delo pranje novca. U toku su saslušanja uhapšenih.

Nadležni iz policije i tužilaštva se još uvek nisu oglasili sa više detalja povodom ovog događaja.



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set