Policija pretražuje Kolubaru, stigla i Žandarmerija: Traže se ostali delovi tela (FOTO/VIDEO)
Podeli vest
Delovi tela muškarca pronađeni su u džaku kod Velikih Crljena. Na mestu događaja policija vrši uviđaj, a stigla je i Žandarmerija. U toku je uviđaj, ali i potraga za ostalim delovima tela.
Kako je Informer ranije izveštavao, džak sa delovima tela pronašli su mladić i devojka na obali Kolubare kod Velikih Crljena u Lazarevcu.
Meštani Lazarevca u potpunom su šoku nakon što su u jednom danu imali pucnjavu, tragediju na pruzi, a potom je pored Kolubare pronađen džak sa delovima tela.
U centru Lazarevca izbio je požar u jednom dvorištu u kom se zapalila šupa, vatrogasci su brzo reagovali te niko nije povređen.
30.05.2025
07:37
Foto: M.S.
Žandarmerija na mostu na Kolubari
Naša ekipa zatekla je policiju koja obavlja uviđaj na obali reke, ali i u reci.
- Policija traga za dokazima koko bi moglo da se utvrdi šta se dogodilo, ali i za ostatkom tela, kako se pretpostavlja, ubijenog i raskomadanog muškarca - rekao je izvor Informera.
Na mesto događaja ubrzo su stigli i ronioci koji pretražuju reku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Meštani Lazarevca u potpunom su šoku nakon što su u jednom danu imali pucnjavu, tragediju na pruzi, a potom je pored Kolubare pronađen džak sa delovima tela.
Bivši pripadnik MUP Srbiji koji je službeno obezbeđivao i Zagorku Dolovac otrkio je da su on i njegovi saradnici prošli kroz pravu pravcatu torturu vrhovne tužiteljke.
Superiornost Srbije u vazduhu glavna je tema hrvatskih medija otkako su pre nekoliko dana objavili sliku srpskog MIG-29, naoružanog moćnom kineskom hipersoničnom raketom CM-400.
Ideolog blokadera Borivoje Borović javno je priznao da i on sumnja da iza tzv. studentske liste stoje blokaderski advokat Zdenko Tomanović i biznismen Miroslav Mišković.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Književnik Dragoslav Bokan i marketinški stručnjak Nebojša Krstić gostovali su u emisiji "Info jutro" na televiziji Informer. Oni su govorili o nabavci supersoničnih raketa iz Kine, kao i o Hrvatskoj i blokaderima.
Tokom poslednjeg dana ove sedmice, očekuje se pojačan saobraćaj na auto-putevima, kao i na glavnim putnim pravcima koji vode ka većim gradovima već u prvim popodnevnim satima.
Sjedinjenim Američkim Državama nije potrebna pomoć ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog u odbrani od iranskih bespilotnih letelica, izjavio je predsednik SAD Donald Tramp u intervjuu za američku televiziju En-Bi-Si njuz.
Sjedinjene Američke Države su u potpunosti razrušile iransko ostrvo Hark, ali bi američka vojska mogla ponovo da izvede udare „čisto radi zabave“, izjavio je predsednik SAD Donald Tramp.
Na žurci nakon dodele Oskara 2023, koji je tradicionalno jedan od najočekivanijih događaja u Holivudu, pevačica Sijera je izazvala veliku pažnju medija i javnosti svojim modnim izborom.
Voditeljka Bojana Lazić otkrila je da bi Zorica Brunclik trebalo da se pojavi na snimanju nove emisije "Pinkovih zvezda" iako je to trebalo i prošle srede.
Supruga pevača Tonija Cetinskog Dubravka Cetinski oglasila se nakon što je otkazan njegov koncert u novosadskoj dvorani Spens, preuzimajući odgovornost za odluku koja je izazvala burne reakcije u javnosti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar