Srbin ubijen u Nemačkoj: Preminuo doktoru na rukama, otkriveni svi detalji užasa
Podeli vest
Policija nemačkog Erdinga saopštila je da je juče došlo do sukoba trojice muškaraca na ulici u Nojfarnu u kojem je ubijen državljanina Srbije, nakon čega je uhapšen državljanin Bosne i Hercegovine, dok se za trećim licem i dalje traga.
Državljanin Bosne i Hercegovine, vozač kamiona, uhapšen je kao osumnjičeni da je u blizini mesta Neufahrn-Hart u Bavarskoj ubio muškarca zabivši mu šrafciger ili hemijsku olovku u vrat, nakon čega je pobegao, a ubijenog ostavio u lokvi krvi.
Državljanin Srbije (41), uhapšen je u Nemačkoj zbog osnovane sumnje da je u noći između 3. i 4. maja izvršio ubistvo.
07.05.2025
10:39
Iz policije su potvrdili da su došli na mesto incidenta u roku od nekoliko minuta od dojave, kao i da je ranjeni Srbin još uvek bio živ. Međutim, uprkos svim naporima hitnih službi, podlegao je povredama.
Jedino što je poznato jeste da je državljanin Srbije, ima 28 godina i navodno nije imao prijavljeno boravište u Nemačkoj. Fatalne povrede zadobio je od oštrog predmeta, a više će biti poznato nakon što se objave rezultati obdukcije.
Policija ne želi da otkriva više detalja o samom slučaju, niti na koji način su sva trojica bili povezani. I razlog sukoba je nepoznat.
Velibor Mane, Vlatko Kešišev, Bora Videvski i Ljupče Palevski Palča sud u Skoplju osudio je na doživotnu kaznu zatvora zbog otmice i ubistva Vanje Gorčevske i Panča Žežovskog. Za oca male Vanje Aleksandra Gorčevskog tužilaštvo je prvobitno tražilo zatvorsku kaznu, ali ga je sud oslobodio svih optužbi.
Internetom kruži jeziv snimak na kojem se vidi brutalno ubistvo kardiohirurga prof. dr Miljka Ristića nasred ulice. Na sreću, vrlo brzo je ustanovljeno da se radi o lažnom videu i da je sve to napravljeno uz pomoć veštačke inteligencije.
24.06.2025
16:05
Odmah je uhapšen jedan napadač, državljanin BiH (38) koji je odmah izveden pred istražnog sudiju i nalazi se u pritvoru.
Treći učesnik sukoba je uspeo da pobegne. O njemu se zna samo da ima smeđu kosu, sivu jaknu i da je visok oko 1,8 m. Još uvek se ne zna da li je i on ranjen, kao ni da li je naoružan. Policija je apelovala na sve građane da budu na oprezu i da prijave svako sumnjivo lice.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Državljanin Bosne i Hercegovine, vozač kamiona, uhapšen je kao osumnjičeni da je u blizini mesta Neufahrn-Hart u Bavarskoj ubio muškarca zabivši mu šrafciger ili hemijsku olovku u vrat, nakon čega je pobegao, a ubijenog ostavio u lokvi krvi.
Skandalozni snimci ustaškog derneka u jednom od restorana u Splitu prepravili su internet i još jednom pokazali i dokazali da Hrvatska nije prošla proces denacifikacije i da su Hrvati zadojeni ustaštvom.
Blokaderski glumac Dragan Bjelogrlić ponovo je iskoristio priliku da se, preko hrvatskih medija, obračuna sa sopstvenom državom i narodom, nastavljajući kontinuitet svojih političkih nastupa usmerenih isključivo protiv Srbije.
Miloš Jovanović, najgori od najgorih, ekstremista sa dna kace, grčevito se bori za censuz dok u javnosti priča priču o 15 odsto za takozvanu patriotsku desnicu.
Peta epizoda Exatlona Srbija bila je veoma napeta, kako na poligonu, tako i u redovima Plavih i Crvenih. Ipak, Plavi tim je odneo ubedljivu pobedu rezultatom 10:1.
U večerašnjim nominacijama u Exatlonu Srbija, borbu je izgubio Marko Milovanović, koji je ujedno prvi učesnik koji će napustiti najveći sportski rijaliti na svetu.
U petoj epizodi Exatlona Srbija, član Crvenih Jovan Radulović Jodžir, slomio se zbog nominacija momaka iz njegovog tima, te priznao da se oseća kao slina.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je sinoć da je situacija sa redovnim snabdevanjem građana električnom energijom daleko stabilnija u odnosu na jutros.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da su vlasti Irana uputile poziv Sjedinjenim Američkim Državama za pregovore, dok njegova administracija istovremeno razmatra, kako je naveo, "veoma snažne" vojne opcije zbog smrtonosnih mera koje iranski režim sprovodi protiv demonstranata.
Ukrajina planira novi raspored sastanaka i nastavak pregovora sa Sjedinjenim Američkim Državama, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u sinoćnjem redovnom video-obraćanju naciji.
Američki prihodi od pristupa ukrajinskim mineralnim resursima značajno će premašiti 350 milijardi dolara, izjavio je američki predsednik Donald Tramp.
Bela kuća saopštila je da je tokom bezbednosne kontrole na Međunarodnom aerodromu Palm Bič na Floridi otkriven sumnjiv predmet, zbog čega je američka Tajna služba bila primorana da privremeno prilagodi rutu predsedničke kolone vozila uoči putovanja američkog predsednika Donalda Trumpa ka Vašingtonu.
Glumica Olivera Viktorović (62) priznala je da je nudista i otkrila je da je to postala sasvim slučajno zbog zdravstvenih problema koje je imala sa jajnicima.
Pevačice Sabrina Salerno, Samanta Foks i Kim Vajld su osamdesetih godina važile za najveće seks bombe u svetu, a veliku popularnost imale su i u Srbiji.
Vlada Srbije donela je odluku o dodeli priznanja za vrhunski doprinos nacionalnoj kulturi, odnosno kulturi nacionalnih manjina, čime je 21 umetnik i kulturni radnik ostvario pravo na doživotno mesečno primanje u visini prosečne zarade, saopštilo je Udruženje dramskih umetnika Srbije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar