Nagovorio ga da vozi do napuštenih kopova, pa ga iskasapio u sopstvenim kolima: Isplivali novi detalji ubistva biznismena iz Lazarevca
Podeli vest
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Slobodan M. (27) zbog postojanja osnova sumnje da je 20. juna 2025. godine u okolini Lazarevca, ubio Zorana.M, a potom njegovo telo isekao i bacio u reku Kolubaru.
Slobodan M. (28) bokser iz Lazarevca uhapšen je zbog sumnje da je ubio Zorana L.(70), njegovo telo isekao i spakovane u džakove bacio u reku. Kao mogući motiv za ovaj brutalni zločin pominje se i bager koji je osumnjičeni uzeo od žrtve i nije želeo da mu vrati.
Zbog sumnje da je izvršio brutalno ubistvo Zorana L. iz Lazarevca juče je uhapšen S.M. (28) i po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu mu je određeno zadržavanje do 48 sati.
Policija je danas uhapsila S.M. (28) zbog sumnje da je izvršio jezivo ubistvo Z.L. u Lazarevcu, čiji su raskomadani delovi tela pronađeni početkom prošle sedmice u reci Kolubari.
02.07.2025
20:16
Ubijeni Zoran M.
Potom se svojim vozilom udaljio sa lica mesta i u 12.33 časa izašao na deo Ibarske magistrale kod sledećeg uključenja za navedene kopove.
Odvezao se zatim do Zoranove kuće u Lazarevcu, gde je na parkingu stajalo otključano vozilo marke "citroen CZ", u koje je osumnjičeni stavio mobilni telefon pokojnog Zorana, a potom je otišao do auto-perionice u Lazarevcu gde je oprao svoje vozilo "Ford fokus", samo sa spoljne strane.
Nakon toga je, za sada, neutvrđenog dana, svojim vozilom otišao do mesta gde je ostavio beživotno telo i isekao ga na više delova sa namerom da prikrije izvršenje krivičnog dela, te je obe noge pokojnog bacio u reku Kolubaru, a potom je napustio lice mesta.
Desna i leva noga pokojnog Z.L. pronađene su 23. i 24. juna u reci Kolubari dok se za ostalim delovima tela još traga.
Foto: Društvene mreže
Ubica Slobodan M.
Nakon saslušanja tužilaštvo je sudiji za prethodni postupak predložilo da osumnjičenom odredi pritvor da ne bi uticao na svedoke, da ne bi ponovio krivično delo u kratkom vremenskom periodu, kao i zbog uznemirenja javnosti.
Naredbom o sprovođenju istrage osumnjičenom se na teret stavlja krivično delo Teško ubistvo.
Osumnjičeni se na saslušanju branio ćutanjem, odnosno iskoristio je svoje zakonsko pravo da ne iznosi odbranu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Slobodan M. (28) bokser iz Lazarevca uhapšen je zbog sumnje da je ubio Zorana L.(70), njegovo telo isekao i spakovane u džakove bacio u reku. Kao mogući motiv za ovaj brutalni zločin pominje se i bager koji je osumnjičeni uzeo od žrtve i nije želeo da mu vrati.
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je sinoć da je Nemačka zemlja koja se ubedljivo najbrže naoružava u svetu i dodao da je, kada je reč o naoružavanju Srbije, bolje da Nemci gledaju svoje dvorište umesto što nam drže moralne pridike.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Dnevniku na RTS i govorio o cenama energenata, savezu Zagreb-Priština-Tirana, kao i o drugim bitnim temama.
Dok se javnost još seća šokantnog incidenta koji je 2019. godine uzdrmao ceo kraj, ime porodice Milutina Miloševića „Kašikare” ponovo je u centru pažnje i to zbog ambicija njegovog sina Novaka Miloševića koji se nalazi na blokaderskoj izbornoj listi "Nu dau" u Majdanpeku!
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Zabog radova na rredovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea i Auto-put za Zagreb, od 26. marta do 9. aprila doći će do izmena u saobraćaju javnog prevoza.
Iz Ministarstva odbrane saopštili su da je u toku realizacija borbene obuke na helikopterima Mil Mi-35, u 714. protivoklopnoj helikopterskoj eskadrili "Senke" Vojske Srbije, stacioniranoj na aerodromu "Morava" u Lađevcima kod Kraljeva.
Državni sekretar u Ministarstvu za brigu o porodici i demografiju Radoš Pejović boravio je danas u Knjaževcu i Boru, gde je razgovarao sa predstavnicima lokalnih samouprava i građanima, a potom obišao više porodica, sa ciljem da se sagledaju njihove potrebe i unaprede mere podrške u oblasti porodice i dece.
Jako naoblačenje sa kišom i snegom, već je zahvatilo Hrvatsku, a trenutno se kreće ka Srbiji. Očekuje se da u našu zemlju stigne sutra i donese kišu i sneg.
Američka vojska prolazi kroz jednu od najdubljih transformacija u svojoj savremenoj istoriji, napuštajući doktrinu koja je decenijama bila temelj njene dominacije.
Američki strateški bombarder B-52 primećen je sa prototipovima nove krstareće rakete AGM-181A tokom leta iznad pustinje Mohave u Kaliforniji, objavio je avijacijski fotograf Džarod Hamilton, a prenosi portal Vor zon.
Izrael će uspostaviti kontrolu nad „bezbednosnom zonom“ u južnom Libanu sve do reke Litani i zadržaće prisustvo dok se ne ukloni pretnja Hezbolaha, izjavio je ministar odbrane Izraela Izrael Kac.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar