Sud kaznio starletu Tamaru Đurić sa 100.000 dinara! Nije dostavila opravdanje, niti se javila sudiji!
Podeli vest
Starleta Tamara Đurić, koja se danas nije pojavila u Specijalnom sudu u Beogradu u kom je trebala da bude saslušana kao svedok odbrane u postupku koji se vodi protiv "vračarskog klana", kažnjena je sa 100.000 dinara.
Sudija je navela da Tamara Đurić nije dostavila opravdanje, da je drugi put izostaje, a da na ovu odluku ima pravo žalbe.
Starleta Tamara Đurić, nije se danas pojavila u Specijalnom sudu u Beogradu u kom treba da bude saslušana kao svedok odbrane u postupku koji se vodi protiv "vračarskog klana" na čijem su čelu prema navodima optužnice bili Nikola Vušović zvani Džoni sa Vračara i odbegli Radoje Zvicer.
Tamara Đurić je, nakon izlaska iz Specijalnog suda, gde je trebalo da svedoči u korist bivšeg muža, rekla kako joj ceo slučaj deluje kao farsa.
09.07.2025
15:35
Tamara Đurić je za Informer izjavila da u sud nije došla zbog porodičnih obaveza.
- Bila sam sam sa detetom - rekla je ona za Informer!
Kao pripadnik zloglasnog klana koji je optužen za tri likvidacije i pet pokušaja ubistava, označen je i starletin suprug Nikola Kačarević, koji se tereti da je za 6.000 evra "vračarcima" dojavljivao mesta sastanka sa svojim drugom Aleksandrom Šarcem, kog su ubili u oktobru 2020. godine.
Pripadnici takozvanog Vračarskog klana, na čijem su čelu prema navodima optužnice bili Nikola Vušović, zvani Džoni sa Vračara i odbegli Radoje Zvicer, prema presretnutim Skaj porukama koje su danas prikazane u sudnici Specijalnog suda u Beogradu, uživo su pratili ubistvo Aleksandra Šarca u tržnom centru "Ušće" u Beogradu 17. oktobra 2020.
Nikola Vušović, zvani Džoni sa Vračara, koji je po poternici Srbije koja ga tereti za tri ubistva i pet pokušaja ubistava uhapšen u petak u Barseloni, planirao je da uhapšenog pripadnika klana za kog je verovao da je pristao na saradnju sa crnogorskim istražiteljima otruje botoksom!
22.10.2024
21:16
Foto: Miloš Rafailović
Tamara se pojavila na prošlom suđenju, ali ono nije održano
Prema svedočenju Sanje Šarac, udovice ubijenog Šarca, bračni par se družio i viđao sa Nikolom Kačaravićem i Tamarom Đurić. Kobnog dana, kada je njen suprug ubijen, kako je navela, Šarac je otišao na piće sa Nikolom Kačarevićem a ona na ručak sa Tamarom Đurić.
Pred sudom je izjavila da se u tom periodu njen muž osećao ugroženo i da se manje kretao i viđao sa ljudima.
- Viđao se uglavnom sa Nikolom i sa kumom. Mislim da je moj muž imao poverenja u Nikolu Kačarevića, dolazio nam je u kuću, mi smo išli kod njih. Znam i da je moj muž, kada je Nikola bio na izdržavanju kazne išao da ga obilazi i da mu nosi pakete - izjavila je tada i pojasnila da se sa Tamarom Đurić u tom periodu družila i da su bile u svakodnevnoj komunikaciji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Starleta Tamara Đurić, nije se danas pojavila u Specijalnom sudu u Beogradu u kom treba da bude saslušana kao svedok odbrane u postupku koji se vodi protiv "vračarskog klana" na čijem su čelu prema navodima optužnice bili Nikola Vušović zvani Džoni sa Vračara i odbegli Radoje Zvicer.
Ekipa Informera posetila je dečaka Andriju Kneževića iz Bajine Bašte, koji je rasplakao i raznežio celu Srbiju, nakon što je iskreno i kroz suze radosnice reagovao na posetu predsednika Aleksandra Vučića.
Pre 33 godine poginuo je Spomenko Gostić, najmlađi odlikovani borac Vojske Republike Srpske. Spomenko je poginuo 1993. godine i imao je samo 15 godina.
Građani Crne Gore, koji kroz poreze pune državni budžet, narednih 12 meseci mogli bi da finansiraju funkcionersku nadoknadu Mirjani Pajković ukoliko ona podnese zahtev za njeno ostvarivanje.
Prava “drama” odigrala se tokom jutrošnje promocije izborne liste „Kladovo ima nas – vreme je za promene“ na lokalnoj pijaci u selu Brza Palanka, a sve ukazuje na to da su blokaderi svesno izmislili incident kako bi obmanuli javnost i pokušali da izvuku političku korist!
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je srebrnu medalju na Svetskom dvoranskom prvenstvu u skoku uvis u poljskom gradu Torunju skokom 1.99 metara.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Licenca za NIS produžena je do 17. aprila, a prema rečima ekonomiste, odluka OFAC-a i aktuelna gasna strategija pokazuju da Srbija uspešno balansira između globalnih energetskih izazova i potreba svojih građana i privrede.
Samo nekoliko kilometara od centra Aranđelovca nalazi se Garaško jezero koje mnogi nazivaju i Garaši, a u čijoj se blizini može noćiti za samo 800 dinara.
Najskuplji i najekskluzivniji automobil na ovogodišnjem Sajmu automobila u Beogradu je "Maserati MC20 Cielo", a cena izloženog modela iznosi neverovatnih 375.440 evra!
Patrijarh srpski Porfirije uputio je čestitku vernicima muslimanske veroispovesti povodom Ramazanskog bajrama, sa najiskrenijim željama da taj veliki praznik proslave u ljubavi, zdravlju i istinskoj radosti.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da bi Vašington želeo da razgovara sa rukovodstvom Irana, ali je dodao da, kako je naveo, "više nema sa kim".
Američki general Dejn Kejn potvrdio je na konferenciji u Pentagonu da je legendarn vojni avion A-10 „Vartog“, umesto planiranog penzionisanja, ove nedelje preuzeo ključnu ulogu u Ormuskom moreuzu.
Mađarski premijer Viktor Orban izjavio je da je Evropskoj uniji (EU) potrebna nova strategija za rešavanje energetske i migrantske krize, upozoravajući na rast cena energenata, probleme u snabdevanju i, kako je naveo, pogrešan pristup ratu u Ukrajini i migracijama.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Glumac Čak Noris preminuo je jutros u 86. godini života u bonici na Havajima. Ostaće upamćen po legandarnoj ulozi Kordel Voker u seriji "Voker, teksaški rendžer".
Neobična biznis ideja iz Velike Britanije podigla je veliku prašinu kada je Džordž Najtingejl iz Eksetera odlučio da napravi alkohol na potpuno nesvakidašnji način, koristeći garderobu zvezda za odrasle.
Ništa ne raduje psa više od boravka napolju i udisanja čistog vazduha. Izlazak u šetnju nije samo prilika da obavi nuždu, već i vreme kada troši energiju, upoznaje svet oko sebe i dodatno se povezuje sa vlasnikom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar