Horor na Petlovom brdu: Dvojica flašom razbila čoveku glavu, a kad je došla policija usledio je napad
Podeli vest
Ukrajinac J. L. (35) uhapšen je, dok policija traga za M.Ć. (37), zbog sumnje da su fizički napali jednog građanina ali i policajca koji je došao po prijavi građana. Ni to nije sve već je pas koji je bio sa M.Ć, ujeo policajca za nogu!
Kako Informer nezvanično saznaje, napad se dogodio sinoć oko 21 sata kada su dvojica nasilnika jednog muškarca udarila flašom u glavu.
M. R. (44) uhapšen je u Bačkoj Palanci zbog sumnje da je 14. avgusta počinio krivično delo teška krađa, tako što je provalio u kuću i izneo elektronski uređaj, a potom pretukao vlasnika, saopšteno je iz Policijske uprave u Novom Sadu.
21.08.2025
06:00
Svađa i napad se dogodio u jednom lokalu na Petlovom brdu kada su dvojica nasilnika napala vlasnika.
- Udarili su ga flašom u glavu i to je prijavljeno policiji. Ubrzo je stigla patrola, jedan od policajaca je prišao napadačima i tražio im lične krate. Umesto da se legitimušu oni su fizički nasrnuli i na njega. Vikali su da neće da mu daju lične karte, psovali ga i gurali - rekao je izvor Informera upoznat sa slučajem.
Kako je naveo jedan od napadača je imao psa on je sve vreme kidisao na policajaca.
Sinoć je u sarajevskom naselju Bulevar, na području Stupa, ponovo došlo do fizičkog obračuna između više osoba, potvrđeno je za medije iz policijskih izvora.
10.08.2025
10:03
- U jednom trenutku ujeo je policajca za nogu. Ukrajinac je psovao policajce i obojica su krenula da guraju jednog od njih. Potom je pas kog je držao M.Ć. ujeo policajca za nogu. Obojica su krenula da beže - rekao je naš sagovornik.
Policajci su uhapsili Ukrajinca, a M.Ć je pobegao sa psom i policija intezivno traga za njim, dok je muškarac kog su udarili flašom u glavu prevezen je u Urgentni centar
Prema takođe nezvaničnim informacijama, M. Ć. je poznat policiji odranije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o svim najaktuelnijim temama i odgovarao na sva najvažnija pitanja u telefonskom uključenju na Informer TV.
Ministarstvo spoljnih poslova Rusije navelo je danas u saopštenju da je napad Amerike i Izraela na Iran bila planirana vojna akcija protiv suverene države.
Predsedniku Socijalističke partije Srbije (SPS) i ministru u Vladi Srbije Ivici Dačiću, koji je hospitalizovan zbog obostrane upale pluća, stigao je veliki broj telegrama i pisama podrške iz zemlje i inostranstva, saopštilo je rukovodstvo stranke.
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin na brutalan način je odgovorio blokaderu Borislavu Novakoviću, potpredsedniku Novog pokreta Srbije, koji je izrekao niz sramnih optužbi na račun vlasti u tajkunskom Radaru.
Danska je jedna od najrazvijenijih zemalja Evrope koja redovno svima drugima drži lekcije iz demokratije, pa tako i Srbiji, posebno kada je u pitanju održavanje izbora, a evo kako glasanje izgleda u ovoj zemlji.
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka privrede Adrijana Mesarović oštro je reagovala na najnovije okupljanje blokadera u Kraljevu tokom kog su se ponovo mogle čuti monstruozne pretnje na račun predsednika Srbije Aleksandra Vučića i na članove njegove porodice.
Sandra Božić, diplomirani politikolog za međunarodne odnose i potpredsednica Skupštine Vojvodine razobličila je laži okorelih opozicionara i blokadera - Dragana Đilasa i Zdravka Ponoša.
U Specijalnoj emisiji Exatlona Radojica Lazić otkrio je kako je izgledao njegov prvi susret sa Jovanom Radulovićem Jodžirom, sa kojim danas ima izuzetno snažno prijateljstvo.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Eksplozije koje su jutros odjeknule u Ujedinjenim Arapskim Emiratima uznemirile su javnost. Građanima Srbije koji trenutno borave na teritoriji te zemlje stigao je apel da potraže zaklon. Na Bliskom istoku je u toku sveopšti rat.
Portparol iranskog Ministarstva spoljnih poslova Esmail Bagai izjavio je da "nije u poziciji da potvrdi" da li su članovi najvišeg iranskog rukovodstva, koji su bili meta američkih i izraelskih udara, nepovređeni.
Iako je u Belu kuću ušao kao protivnik američkih "večnih ratova", Donald Tramp preuzeo je ogroman rizik pokretanjem "Operacije Epski bes" protiv Irana.
Na društvenim mrežama pojavio se uznemirujući snimak iz Dubaija na kojem se vidi muškarac koji plače dok posmatra dim i vatru iz hotela pogođenog iranskim dronom, nedaleko od njegove stambene zgrade.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski, komentarišući američko-izraelske napade na Iran, izjavio je da je važno da Sjedinjene Američke Države postupaju odlučno, ali i da sukob ne preraste u širi rat.
Legendarni komičar Džim Keri šokirao je javnost svojim izgledom na 51. dodeli prestižnih francuskih filmskih priznanja u Parizu, gde se pojavio potpuno neprepoznatljiv.
Katarina Velika volela je muziku, ali je bila i njen pokrovitelj i veliki kulturni radnik za vreme svoje vladavine. Pisala je čak i libreta, a ponekad i pevala dvorske kantate.
Serija "Otvorena vrata" odavno je stekla status kultnog televizijskog ostvarenja, a replike Katarine Anđelić Cakane, koju je maestralno odigrala Vesna Trivalić, citiraju se i decenijama nakon prvog emitovanja.
Glumica Eva Ras kaže da je reditelj Dragoslav Lazić insistirao da se ljubi sa kolegom Draganom Zarićem na snimanju serije "Ljubav na seoski način" (1970).
Spavanje u čarapama deli mišljenja, a prema nekim isrtaživanjima može imati i prednosti i rizike, u zavisnosti od navika, udobnosti i zdravstvenog stanja osobe.
Evropljani sve više vole kratka putovanja, posebno vikend odmore i produžene praznike. Najtraženije destinacije kombinuju kulturu, dobru zabavu i opuštanje, što ih čini idealnim izborom za brzi beg iz svakodnevnice.
Kejt Mos (52) se možda više ne pojavljuje na modnoj sceni kao ranije, ali definitivno nije zaboravila pistu, nedavno se vratila pred publiku na reviji Gučija tokom Nedelje mode u Milanu.
Programer Samija Azdoufala je slučajno otkrio propust koji mu je omogućio pristup hiljadama robot usisivača širom sveta, pokazujući koliko pametni domovi mogu biti ranjivi.
Mili koja se bavi jahanjem postala je viralna na TikToku nakon što je proverila da li će je konj prepoznati posle drastične promene boje kose, a snimak je za kratko vreme prikupio milione pregleda.
Večeras "Pesma za Evroviziju 2026" ulazi u veliko finale, u kojem će biti izabran predstavnik Srbije na ovogodišnjoj Evroviziji u Beču. Četrnaest takmičara, izabranih prema oceni publike i žirija, boriće se za titulu pobednika.
Muzičar Đorđe David gotovo nikada se ne pojavljuje u javnosti sa 18 godina mlađom suprugom Anom, a sada je došao sa njom na jednogodišnji pomen Saši Popoviću.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar