Bežao od policije, pa uhvaćen sa drogom: Filmska potera za "škaljarcem" u Podgorici
Podeli vest
Pripadnici policije, danas su u Podgorici uočili člana organizovane kriminalne grupe Filip Jovović (35) iz Podgorice, koji je tom prilikom pobegao.
Međutim, brzom i efikasnom reakcijom policijskih službenika Specijalne jedinice policije, on je savladan, a kod njega je pronađeno 42 grama opojne droge - kokain. Osim toga, u društvu sa ovim muškarcem nalazila su se još dva lica koja su stavljena pod kontrolu.
Jovan Vukotić, vođa ''škaljarskog klana'' ubijen je na današnji dan pre tri godine naočigled supruge Maše M. i tada dvogodišnje ćerke, kada su se vraćali iz šopinga u Istanbulu.
Cetinjanin Stefan Belada (48), koji je danas u Budvi bio meta napada dok je upravljao motociklom, od ranije je poznat policiji i dovodi se u vezu sa "škaljarskim klanom".
07.09.2025
21:55
- U nastavku aktivnosti u vezi sa ovim događajem, odnosno licem F.J., policijski službenici Regionalnog centra bezbednosti "Centar", Odeljenja bezbednosti Podgorica, preduzeli su mere i radnje u saradnji sa tužiocem Višeg državnog tužilaštva u Podgorici, pri čemu je pribavljena naredba i izvršen pretres stana i vozila koje koristi ovo lice - saopšteno je iz MUP-a.
Prema pisanju Vijesti, Jovović je prema podacima iz bezbednosnog sektora, član škaljarskog klana. Oduzeta su dva vozila radi detaljnijih provera.
F.J. će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužiocu u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici, zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
T. S. (24) ranjena je danas u pucnjavi na magistralnom putu Cetinje-Budva, u blizini mesta Brajići, dok je bila na motoru sa navodnim pripadnikom "škaljarskog klana" Stefanom Beladom (48).
T.S. (24) ranjena je danas oko 14:15 sati u pucnjavi na magistralnom, putu Cetinje-Budva, u blizini mjesta Brajići.
07.09.2025
16:08
Službenici Uprave policije, kroz međusektorsku i međuagencijsku saradnju, angažovanjem svih raspoloživih resursa, kapaciteta i taktičkih jedinica, nastavljaju sa preduzimanjem opsežnih mera i radnji na suzbijanju delovanja, stavljanju pod kontrolu i neutralisanju organizovanih kriminalnih grupa i sa njima povezanih lica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Škaljarac Martin Janković (28), brat Stefana Jankovića, koji je optužen da je učestvovao u ubistvu dvojice državljana Srbije, pripadnika kavačkog klana, Filipa Marjanovića i Vukašina Gošovića, uhapšen je u Baru.
Jovan Vukotić, vođa ''škaljarskog klana'' ubijen je na današnji dan pre tri godine naočigled supruge Maše M. i tada dvogodišnje ćerke, kada su se vraćali iz šopinga u Istanbulu.
Kosta K., koji je u OŠ "Vladislav Ribnikar" izvršio masovno ubistvo, oduzevši život devetoro dece i radnika obezbeđenja, završio je davanje iskaza u Specijalnom sudu u Beogradu.
Dragan J. Vučičević je obišao porodicu Jelenković, koja, kako kaže, nema vremena za blokade - jer vredno rade, budući da imaju jednu od najvećih modernih farmi u tom kraju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je u Dnevniku na RTS i govorio o cenama energenata, savezu Zagreb-Priština-Tirana, kao i o drugim bitnim temama.
Posebno teška emisija, kako za urednika i voditelja Igora Ćurčića, tako i za njegove goste – godišnjica zločinačkog NATO Bombardovanja SRJ, Srbije pre svega.
Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
Zabog radova na rredovnom održavanju u ulicama Dr Žorža Matea i Auto-put za Zagreb, od 26. marta do 9. aprila doći će do izmena u saobraćaju javnog prevoza.
Iz Ministarstva odbrane saopštili su da je u toku realizacija borbene obuke na helikopterima Mil Mi-35, u 714. protivoklopnoj helikopterskoj eskadrili "Senke" Vojske Srbije, stacioniranoj na aerodromu "Morava" u Lađevcima kod Kraljeva.
Državni sekretar u Ministarstvu za brigu o porodici i demografiju Radoš Pejović boravio je danas u Knjaževcu i Boru, gde je razgovarao sa predstavnicima lokalnih samouprava i građanima, a potom obišao više porodica, sa ciljem da se sagledaju njihove potrebe i unaprede mere podrške u oblasti porodice i dece.
Jako naoblačenje sa kišom i snegom, već je zahvatilo Hrvatsku, a trenutno se kreće ka Srbiji. Očekuje se da u našu zemlju stigne sutra i donese kišu i sneg.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je snabdevanje gorivom stabilno, rafinerija radi, a cene goriva u Srbiji će biti održane. U čitavoj Evropi, samo Mađarska ima nižu cenu gasa, napomenuo je on.
Izrael će uspostaviti kontrolu nad „bezbednosnom zonom“ u južnom Libanu sve do reke Litani i zadržaće prisustvo dok se ne ukloni pretnja Hezbolaha, izjavio je ministar odbrane Izraela Izrael Kac.
Izraelska vojska napada sve više ključnih ciljeva, usled zabrinutosti da bi rat uskoro mogao da bude zaustavljen, izjavila su dva neimenovana visoka izraelska zvaničnika i dve osobe upoznate sa situacijom.
Emitovanje serije "Katarina Velika" na Informer TV izazvalo je veliku pažnju javnosti, a jedna od najintrigantnijih tema koja prožima epizode jeste caričin otvoren sukob sa Ruskom pravoslavnom crkvom.
Sidni Svini je istakla svoju figuru u providnom čipkastom bodiju tokom seksi fotografisanja, kako bi promovisala sledeće izdanje svoje linije donjeg veša.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar