• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: G.R.

24.09.2025

07:00

Pijan ubio majku i povredio dete: Bahatom vozaču iz Bogatića određen pritvor

Shutterstock/društvene mreže

Vesti

Pijan ubio majku i povredio dete: Bahatom vozaču iz Bogatića određen pritvor

Podeli vest

U Osnovnom tužilaštvu u Šapcu sinoć je saslušan Nenad D. (32) iz Bogatića zbog sumnje da je u nedelju uveče u saobraćajnoj nezgodi u kojoj je poginula Milena J. (38), a njen sin (3) zadobio teške telesne povrede.

Na predlog tužioca zbog opasnosti od bekstva i da ne bi ponovio krivično delo, sudija za prethodni postupak je Nenadu D. odredio pritvor do 30 dana.

Tužilaštvo ga tereti za teško krivično delo protiv bezbednosti saobraćaja i nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.

Podsetimo, u nedelju posle 19 časova, u Ulici dr Mladena Miloševića u Bogatiću, Nenad D. je automobilom pokosio majku i dete koji su se kretali svojom stranom ulice i pobegao sa mesta nezgode.

Milena J. poginula je na mestu nezgode, dok je dečak sa teškim povredama prebačen u šabačku bolnicu, a tokom noći u Institut za majku i dete u Beogradu.

Policija u Bogatiću ga je tokom noći pronašla i uhapsila, a alkotestom je ustanovljeno da je u krvi imao 1,43 promila alkohola.

Milena J. će sutra biti sahranjena na groblju u Bogatiću, a trogodišnji dečak je van životne opasnosti i uspešno se oporavlja od zadobijenih povreda.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set