• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

07.10.2025

14:03

Martin koji se razneo u Kosovskoj bio poznati rukometaš, pa model! Igrao za "Vardar", mediji mu predviđali bogatu karijeru (FOTO)

Informer

Vesti

Martin koji se razneo u Kosovskoj bio poznati rukometaš, pa model! Igrao za "Vardar", mediji mu predviđali bogatu karijeru (FOTO)

Podeli vest

Nastradali muškarac u eksploziji u Kosovskoj ulici u Beogradu je državljanin Severne Makedonije Martin S. (21), koji je bio model i bivši rukometaš "Vardara".

- Bivši rukometaš Vardara, Martin S. (19 godina), postaje prvi Makedonac koji je potpisao ugovor sa prestižnom modnom agencijom Daman iz Istanbula - pisali su ponosno makedonski mediji pre dve godine.

Takođe, on je bio student menadžmenta u Skoplju.

Zbog povrede vrata, Martin je morao da se oprosti od rukometa. 

- Ovaj mladi čovek iz skopskog Aerdroma već se priprema da osvoji modne piste, a odlazak u Istanbul iskoristiće za audicije kod više modnih kuća i brendova za mušku modu - pisali su tada.

Foto: Foto: PrintScreen/Društvene mreže

Martin S.

Inače, agencija Daman je matična kuća mnogih svetskih top modela, i Martin je prvi Makedonac koji je ušao u uži krug muških modela u toj agenciji. 

On je stradao zbog nestručnog rukovanja eksplozivnom napravom u stanu u Kosovskoj ulici.

Sumja se da je on 1. oktobra u iznajmljenom stanu na dan, slučajno aktivirao paklenu napravu koja je trebalo da posluži za likvidaciju.

Nakon snažne eksplozije u Kosovskoj ulici, Više javno tužilaštvo u Beogradu saopštilo je da je uhapšen Filip V. (26), zbog sumnje da je dostavio eksploziv osobi koja je poginula u detonaciji. Prema navodima tužilaštva, Filip je 30. septembra oko 15 sati nabavio i nosio eksplozivnu materiju - pentrit - koju je na uglu Kosovske i Nušićeve ulice predao za sada neidentifikovanom muškarcu.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set