Uhapšeno 45 osoba: Haos u Crnoj Gori - Policija na nogama zbog napada na Podgoričanina (VIDEO)
Podeli vest
Crnogorska policija identifikovala je i privela dvojicu turskih državljana koji su povezani sa ranjavanjem mladića M.J. iz Podgorice nožem, a privedeno je još 45 turskih državljana.
Tri državljanina Turske zabarikadirala su se noćas u kazinu koji se nalazi u kompleksu Vektra u podgoričkom naselju Zabjelo, pošto je, prema rečima očevidaca, grupa meštana pokušala fizički da se obračuna s njima.
Tri maloletnika uhapšena su u Podgorici zbog sumnje da su počinili tri teške krađe na teritoriji glavnog grada Crne Gore. Oni se sumnjiče da su otuđili novac i dokumenta od fizičkih i pravnih lica.
Policijski službenici Odeljenja bezbednosti Budva, vršeći pojačane aktivnosti usmerene na članove organizovanih kriminalnih grupa, operativno interesantna i sa njima povezana lica, izvršili su ciljanu kontrolu u jednom ugostiteljskom objektu u tom gradu.
Imajući u vidu događaje sa elementima nasilja u poslednja 24 sata, u kojima su učestvovali turski državljani koji privremeno borave na teritoriji Podgorice, a koji su izazvali incidente na više lokaliteta, pripadnici Regionalnog centra bezbednosti "Centar", Sektora granične policije i Regionalnog centra granične policije "Centar" sprovode koordinisane aktivnosti na teritoriji Podgorice, u kojima je pritvoreno oko 45 lica - turskih državljana.
Svi koji ne poštuju zakon biće deportovani
"Službenici Uprave policije će ispitati razloge boravka ovih lica, opravdanost i zakonitost njihovog boravka, kao i elemente njihovog nasilja koji su se dogodili tokom boravka, nakon čega će uslediti represivne mere i otkazivanja boravka i proterivanje. Službenici Uprave policije će beskompromisno nastaviti da intenziviraju kontrolu boravka stranaca na teritoriji Crne Gore u skladu sa Zakonom o strancima i preduzimaju represivne mere i akcije protiv stranaca koji ne poštuju propise i zakone Crne Gore i otkazuju im boravak i deportuju ih iz zemlje u kratkom roku", saopštila je UP.
Opsadno stanje je večeras bilo u podgoričkom naselju Zabjelo, gde je policija izvršila racije nakon što je M.J. iz Podgorice sinoć pretučen i izboden nožem u tom naselju, dok su se, s druge strane, okupili mnogi stanovnici tog naselja u znak protesta i više puta uzvikivali pogrdno na račun Turaka.
Novinar Vijesti TV izvestio je da su se tri turska državljanina zabarikadirala u kazinu, nakon što je grupa lokalnog stanovništva pokušala da se fizički suoči sa njima, prema rečima očevidaca.
Nakon što ih je izvela iz kazina, policija je privela dva turska državljana, a prema nezvaničnim informacijama iz Vijesti TV, jedan od njih je osumnjičen da je umešan u sinoćnji napad. Nakon toga, grupa ljudi se razišla.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Podgorička policija uhapsila je S.K. i M.B. zbog sumnje da su se bavili uličnom distribucijom narkotika, a tokom akcije zaplenjeno im je ukupno 872 tableta sa liste opijata i oduzeto 1.025 evra za koje se sumnja da potiču od prodaje droge.
Tri državljanina Turske zabarikadirala su se noćas u kazinu koji se nalazi u kompleksu Vektra u podgoričkom naselju Zabjelo, pošto je, prema rečima očevidaca, grupa meštana pokušala fizički da se obračuna s njima.
Iranske snage izvele su napad bespilotnim letelicama Araš-2 na stratešku naftno-gasnu infrastrukturu u izraelskom gradu Haifi, kao odgovor na nedavne udare Sjedinjenih Američkih Država i Izraela na iranska naftna skladišta.
Na društvenim mrežama pojavile su se zastašujuće reakcije pojedinaca, odnosno blokadera, koji su počeli da etiketiraju lekare zbog toga što su učestvovali u lečenju ministra unutrašnjih poslova Ivice Dačića.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić danas je izašao iz bolnice. Međutim, Dačić se uoči izlaska iz bolnice, putem društvene mreže "Iks" zahvalio svima koji su mu pružali podršku tokom lečenja.
Danas je održana sednica Odbora za KiM ali se niko od opozicionih poslanika nije pojavio. Ovaj skandalozni čin najoštrije je osudio Nebojša Bakarec član predsedništva i poslanik SNS-a
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Posle odličnih utisaka gledalaca nakon prve emisije, Igor Ćurčić u utorak uživo od 22 sata sprema nove divne priče i izuzetno lepo druženje sa gostima i gledaocima.
Od početka rata na Bliskom istoku, u proteklih nedelju dana Srbija je uspela da bezbedno vrati u domovinu više od 1.100 svojih građana putem redovnih, ali i evakuacionih letova iz Šarm el Šeika, Dubaija i Rijada, uključujući decu i porodice sa bebama.
Od 10. aprila EES sistem stupa na snagu u punom kapacitetu, a pojavile su se spekulacije da bi zemlje poput Grčke mogle suspendovati stroga pravila na dva ili tri meseca kako bi izbegli kolaps na granicama tokom sezone. Nasuprot tome, pauziranje digitalnih pečata biće mereno satima, a ne danima.
U Užhorodskom rejonu Zakarpatske oblasti u Ukrajini došlo je do incidenta tokom pokušaja mobilizacije kada je grupa Roma napala predstavnike Oružanih snaga Ukrajine.
Rat na Bliskom istoku i rastuće tenzije oko Irana mogli bi ozbiljno da utiču na globalno tržište energenata i primoraju Kinu da promeni svoju energetsku strategiju, ocenjuje ekspert Berlinskog centra Karnegi Sergej Vakulenko.
Bruk Hejni kaže da ukoliko tokom snimanja erotskih scena dođe do erekcije, glumcima kaže da urade sklekove ili čučnjeve kako bi se sve vratilo u normalu.
Silvija Đogani, ćerka densera Đoleta Đoganija i pevačice Slađe Delibašić otkrila je kroz šta je prošla pri povratku iz Dubaija za Srbiju, usled nemira na Bliskom istoku.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar