• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

08.11.2025

23:06

Uhapšen treći osumnjičeni za ubistvo u Francuskoj ulici u Beogradu: Policija ga zatekla u krvavoj odeći

Tanja Andrić

Vesti

Uhapšen treći osumnjičeni za ubistvo u Francuskoj ulici u Beogradu: Policija ga zatekla u krvavoj odeći

Podeli vest

Večeras je uhapšen M.F. (32) treći osumnjičeni za ubistvo u Francuskoj ulici, a prema saznanjima, on je zatečen u krvavoj garderobi.

U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, koje vodi istragu podsetimo, juče su saslušani Valentina S. (46) i Srđan R. (39) zbog sumnje da su sa osumnjičenim koji je večeras uhapšen, 3. novembra 2025. godine u večernjim časovima u napuštenoj kući u centru Beograda zajedno, na svirep način ubili S.R.

Osumnjičeni Valentina S. i Srđan R. su se na saslušanju branili ćutanjem, odnosno iskoristili su svoje zakonsko pravo da ne iznose odbranu.

Nakon saslušanja tužilaštvo je sudiji za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu predložilo da osumnjičenima odredi pritvor zbog opasnosti od bekstva, da ne bi ponovili krivično delo u kratkom vremenskom periodu, kao i zbog uznemirenja javnosti.

U odnosu na osumnjičenog za kojim se tragalo, tužilaštvo je predložilo sudu da naredi izdavanje poternice, a njemu je juče takođe određen pritvor u koji će odmah biti sproveden.

Naredbom o sprovođenju istrage osumnjičenima se na teret stavlja krivično delo Teško ubistvo u saizvršilaštvu, prenosi Kurir.

Svađa prerasla u krvavi obračun

Postoje osnovi sumnje da su osumnjičeni najpre 3. novembra oko 19 časova došli iz pravca Ulice cara Dušana do navedene napuštene kuće u Francuskoj ulici zajedno sa oštećenim, pa su se najpre verbalno, a potom i fizički sukobili sa njim.

Osumnjičeni su oštećenom rukama, nogama, metalnom šipkom i drvenom letvom naneli više udaraca po glavi i telu, koji je usled od zadobijenih povreda preminuo, dok su se osumnjičeni udaljili sa lica mesta, ostavljajući oštećenog bez pomoći.

- Žrtva ima stravične povrede lica, povrede glave i povrede po telu, koje su najverovatnije nanesene nekim čvrstim predmetom. U kući je pronađena metalna šipka i drvena palica, što su forenzičari odneli s lica mesta na veštačenje. Sumnaj se da je tim predmetima čovek udaran do smrti - rekao je izvor.

Podsetimo, telo muškarca (50) pronađeno je 4. novembra u napuštenoj kući u centru Beograda. Na telu su bile vidljive povrede, pa je odmah bilo jasno da je čovek ubijen.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set