• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

14.11.2025

10:53

Uleteli na tribine i brutalno isprebijali maloletnika: Užas na utakmici u Rakovici, kamere usnimile krvničko batinanje

S.R.

Vesti

Uleteli na tribine i brutalno isprebijali maloletnika: Užas na utakmici u Rakovici, kamere usnimile krvničko batinanje

Tokom humatitarnog turnira u malom fudbalu na terenu jedne osnovne škole u Rakovici, 12. novembra došlo je do masovne tuče na tribinama i tom prilikom je pretučen maloletnik.

Naime, tokom utakmice je na teren uletelo sedam maskiranih mladića, naoružanih motkama, koji su pretukli jednog tinejdžera (16).

Uprkos prisustvu većeg broja ljudi, napadači su uspeli da pobegnu u nepoznatom pravcu. Srećom, škola poseduje video-nadzor, pa je napad na maloletnika zabeležen kamerama, a snimci će biti ključni za identifikaciju napadača i dalji tok istrage, prenosi Telegraf.

Policija je obavila uviđaj, a ekipa Hitne pomoći ukazala je pomoć povređenom mladiću, ali za sada nije poznat stepen njegovih povreda.

Istraga je u toku, a o svemu je obavešteno i nadležno tužilaštvo.

Podsetimo, pre pet dana, odnosno u nedelju 9. novembra dogodio se sličan incident na utakmici Prve beogradske lige između Omladinca iz Rajkovca i Rada.

Naime, tokom igre došlo je do jezive scene zbog koje su navijači panično počeli da beže sa tribina, a sve se dogodilo u 70. minutu igre. U haosu koji je nastao, jedno dete je palo pokušavajući da se skloni na sigurno, a preko njega je pretrčao jedan od ljudi iz mase.

Kako je objavila instagram stranica "192.rs" vidi se kako dečak pada, a zatim u potpunosti nestaje u stampedu koji je nastao.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

 

Nije poznato šta je tačno izazvalo ovakvu reakciju navijača, ali se nedugo potom na delu tribine odakle je nastala panika pojavilo nekoliko mladića sa navijačkim šalovima i kapuljačama.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set