RINA
Vesti
Vatrogasci izvlače povređene iz smrskanih vozila, hitna pomoć na terenu: Jeziv udes u Ovčarsko-kablarskoj klisuri (FOTO)
Na magistralnom putu između Čačka i Požege, u delu kroz Ovčarsko-kablarsku klisuru, došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovala dva putnička vozila.
Prema prvim informacijama, u udesu je povređeno više osoba.
- Na licu mesta nalaze se dve ekipe Hitne pomoći, kao i pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice, koji učestvuju u zbrinjavanju povređenih i obezbeđivanju mesta nezgode. Za sada nema zvaničnih podataka o stepenu povreda, niti o uzroku sudara - povrdjeno je za agenciju RINA.
Saobraćaj je trenutno u potpunom prekidu na ovoj deonici, a vozila se zaustavljaju u koloni u oba smera. Vozačima se savetuje da budu strpljivi i da, ukoliko imaju mogućnosti, koriste alternativne pravce dok traje uviđaj i raščišćavanje puta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.