"Pucaću ti u glavu ako dobijem jedan, a vas ću zaklati": Horor u beogradskoj školi - učenik pretio nastavnici i celom razredu
Podeli vest
Jeziv incident dogodio se u prostorijama jedne srednje škole u Beogradu, kada je maloletni učenik zapretio nastavnici, ali i celom razredu.
Do ovog incidenta došlo je u ponedeljak kada je maloletnik pomislio da će dobiti lošu ocenu. Tada je, kako se sumnja, prvo uputio pretnje svojoj nastavnici, a potom i drugovima iz razreda, izazvavši strah i paniku među decom, prenosi Telegraf.
Učenik OŠ "Nadežda Petrović" na Novom Beogradu je 5. decembra pronašao papir sa pretećim sadržajem o čemu je odmah obaveštena policija.
08.12.2025
12:03
- Učenik je ustao i rekao: "Pucaću ti u glavu ako dobijem jedan", a zatim se okrenuo ka razredu i zapretio svojim školskim drugovima da će ih "zaklati" -ispričao je izvor blizak slučaju.
Nastavnica je odmah reagovala i incident je prijavljen nadležnima, a obavešteni su i roditelji maloletnog dečaka.
O slučaju je obavešteno Odeljenje za maloletnike Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, a istraga povodom ovog incidenta je u toku.
M. V. (56) uhapšen je u Starom gradu jer je prekršio meru zabrane prilaska i komuniciranja sa svojom majkom M . V. (78), koja mu je određena jer je prethodno počinio krivično delo nasilje u porodici.
- Čuo sam da se nešto dogodilo u četvrtak. To je verovatno taj događaj. Mi roditelji, obavešteni smo tek za vikend. Nismo imali od samog početka dovoljno informacija šta se dogodilo i ko je to napisao što je rezultiralo tim strahom. Moje dete je danas došlo u školu jer mislim da je reč o šali - rekao je jedan roditelj đaka iz OŠ "Nadežda Petrović".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mađarska je uspela da spase stotine hiljada života zahvaljujući brzoj nabavci ruske vakcine „Sputnjik V“, izjavio je ministar spoljnih poslova Peter Sijarto, optužujući predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen za ozbiljne propuste u procesu nabavke zapadnih vakcina tokom pandemije kovida 19.
Najava predsednika Srbije Aleksandra Vučića da će se na narednim izborima verovatno kandidovati za premijera izazvala je pravu uzbunu među blokaderima na društvenim mrežama.
Nove zastrašujuće pretnje predstavnicima vlasti, ali i medija, pre svega glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću stigle su sa opskurnog Jutjub kanala Vladimira Pavićevića, ovog puta u režiji opozicionara dr Branimira Nestorovića.
Nakon pozivanja na krv i psovanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića, Šolakov dvojac - Marko Vidojković i Nenad Kulačin, zajedno sa Petrom Boškovićem, Ponoševim saradnikom, priznali su da je blokaderska tužiteljka Zagorka Dolovac heroina i da će "pumpati" za nju.
Nakon maglovitog jutra očekuje nas pravi vremenski rolerkoster, pa ćemo nakon jutarnjih merenja u minusu, imati i sunčane intervale i porast temperature.
Budžetsko pravilo, koje je osiguralo stabilnost ruske ekonomije, omogućilo je Rusiji da izdrži više od 30.000 sankcija, izjavio je ministar finansija Anton Siluanov u intervjuu za ruske medije.
Italijanska policija pokrenula je potragu velikih razmera nakon neverovatnog bekstva iz zatvora Opere u Milanu, Toma Taulant (41), opasni zatvorenik albanskog porekla, uspeo je da pobegne iz zatvorske ustanove sa maksimalnim obezbeđenjem po četvrti put u svojoj karijeri, iako mu kazna ističe tek 2048. godine.
Tajlandske trupe su danas pokrenule operaciju velikih razmera zbog eskalacije sukoba na granici sa Kambodžom, saopštio je štab Graničnih odbrambenih snaga u provinciji Trat.
Glumac Dik van Dajk će ovog decembra proslaviti 100 godina, a fanovima je otkrio da su tajne njegove dugovečnosti obračun sa porocima i emotivna disciplina.
Glumicu Draganu Varagić, nezaboravnu po ulozi pohotne Jagodinke iz filma "Varljivo leto ’68", javnost je posle mnogo godina prvi put videla u seriji "Sablja" prošle godine.
Emili i njen dečko pokušavali su da iskoriste veliki sneg za pravljenje sneška, a njihova Nala je imala potpuno drugačiju ideju o tome kako izgleda prava zabava.
Izgleda da je Ajfon 17 Pro tiho izgubio jednu dugogodišnju kameru funkciju. Korisnici su primetili da na ovogodišnjim Pro modelima više nema Night Mode Portrait opcije.
Roker Đorđe David doživeo je nerpijatnu situaciju, ne znajući da je devojka, kojoj je rekao da je nesposobna, invalid, te da zato ne može da ustane sa njegovog mesta.
Rijaliti učesnici Aneli Ahmić i Asmin Durdžić su nakon žurke završili zajedno u krevetu, a on je molio za intimne odnose i rekao joj da želi sa njom da ima sina.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar