• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

12.12.2025

16:44

Pucnjava u Herceg Novom: Žrtva povezana sa "Meljinskom grupom"

profimedia

Vesti

Pucnjava u Herceg Novom: Žrtva povezana sa "Meljinskom grupom"

Podeli vest

Milorad Miki Nikolić iz Herceg Novog ranjen je u Igalu oko 15 časova.

Prema nezvaničnim informacijama, na njega je pucano u mestu Bajkovina.

Jedan od izvora kazao je da je Nikolić bezbednosno interesantno lice, navodno povezan sa tzv. Meljinskom grupom.

Iz Uprave policije (UP) je zvanično saopšteno da je Nikolić transportovan u medicinsku ustanovu.

- Danas je, oko 14.40 časova, došlo do upotrebe vatrenog oružja u mestu Bajkovina, Opština Herceg Novi. Povredu od vatrenog oružja zadobio je M.N, koji je transportovan u medicinsku ustanovu radi zbrinjavanja. Prema informacijama kojima u ovom momentu raspolažemo, njegovo trenutno zdravstveno stanje je stabilno - ističe se u saopštenju.

Iz UP su dodali da je o događaju obavešten državni tužilac u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici.

"Policijski službenici preduzimaju operativno - taktične mere i radnje. Izvršena je blokada užeg i šireg lica mesta. Preduzimaju se intenzivne aktivnosti radi identifikovanja i lociranja lica koje je izvršilo ovo krivično delo i rasvetljavanja događaja" naveli su iz UP.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Rusi pokrenuli inicijativu u UN! Moskva traži od Haga: Predajte Mladića Srbiji
Politika

Rusi pokrenuli inicijativu u UN! Moskva traži od Haga: Predajte Mladića Srbiji

Ruska misija pri UN zatražila je da Međunarodni rezidualni mehanizam za krivične tribunale UN preispita odluku u vezi sa srpskim generalom Ratkom Mladićem i da ga ili preda Srbiji na dalje izdržavanje kazne ili prevremeno oslobodi iz humanitarnih razloga kako bi ostatak života proveo primajući adekvatnu negu, javio je Sputnjik Srbija.

12.12.2025

16:42

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

To bi bio svetski slom: Putin i Erdogan poslali dramatično upozorenje Zapadu
Planeta

To bi bio svetski slom: Putin i Erdogan poslali dramatično upozorenje Zapadu

Predsednici Rusije i Turske Vladimir Putin i Redžep Tajip Erdogan razgovarali su o namerama evropskih zemalja da, kako je ocenjeno, izvedu „grandioznu prevaru“ sa ruskim aktivima i saglasili se da bi takvi nepromišljeni koraci doveli do urušavanja Breton-vudskog sistema i osnova međunarodne finansijske arhitekture.

12.12.2025

17:28

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set