Ovo je pretučena Katarina: Golman je krvnički šutirao na ulici u Kikindi (FOTO)
Podeli vest
Protiv golmana Dalibora S. (36), koji je pod dejstvom alkohola pretukao nevenčanu suprugu Katarinu V., podneta je krivična prijava. Video snimak batina, kao i fotografija pretučene Katarine V. svedoče o brutalnosti ovog napada.
Dalibor S. (36) iz Kikinde uhapšen je jer je u noći između 11. i 12. februara tukao nasred ulice vanbračnu ženu K.V. Snimak nasilja navodno je na društvenim mrežama objavila majka žrtve, a povodom celog slučaja oglasio se i fudbalski klub u kojem Dalibor brani.
Dalibor S. (36) iz Kikinde, krvnički je u noći između 11. i 12. februara, rukama i nogama tukao vanbračnu ženu K.V, a sada se pojavio snimak nasilja.
13.02.2026
14:42
Policijskom istragom je utvrđeno da je u trenutku incidenta bio pod dejstvom alkohola.
Policija je protiv njega podnela krivičnu prijavu Osnovnom javnom tužilaštvu u Kikindi.
- Policija je, postupajući po Zakonu o sprečavanju nasilja u porodici, nakon izvršene procene rizika, osumnjičenom izrekla hitnu meru zabrane da kontaktira žrtvu i prilazi joj u trajanju do 48 sati. Na predlog kikindskog OJT, Osnovni sud je produžio hitnu meru osumnjičenom u trajanju do 30 dana. Osumnjičeni je vanbračnoj supruzi naneo lake telesne povrede, koje su konstatovane u Opštoj bolnici - saopštila je kikindska policija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dalibor S. (36) iz Kikinde uhapšen je jer je u noći između 11. i 12. februara tukao nasred ulice vanbračnu ženu K.V. Snimak nasilja navodno je na društvenim mrežama objavila majka žrtve, a povodom celog slučaja oglasio se i fudbalski klub u kojem Dalibor brani.
Tajkunska televizija N1 oglasila se danas povodom debate između predsednika Srbije Aleksandra Vučića i generalnog sekretara Evropske demokratske partije Sandra Gocija.
Danas je u Višem sudu u Beogradu nastavljeno suđenje optuženima u slučaju "Generalštab", a među njima je i ministar kulture Nikola Selaković, čiji je branilac Vladimir Đukanović nakon postupka u ovoj instituciji izneo šokantna saznanja.
Propali košarkaš i blokader Vladimir Štimac obrušio se svim silama na Pokret slobodnih građana (PSG), na čijem je čelu okoreli opozicionar Pavle Grbović.
Lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj komentarisao je izjavu zamenika predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrija Medvedeva da su fabrike dronova po Evropi legitimne ruske mete.
U Beogradu je uspešno rešeno stambeno pitanje za deset izbegličkih porodica, čime je, nakon više od decenije čekanja, okončan jedan od najvećih životnih izazova sa kojima su se one suočavale.
Doktorka Jelena Đenadić, specijalista opšte hirurgije iz Šapca trčaće u subotu na Beogradskom maratonu. Kilometre u polumaratonskoj trci "prodaje" u humanitarne svrhe da bi pomogla šabačkom udruženju obolelih od multiple skleroze.
Subotica i njeni građani s ponosom se sećaju dr Artura Munka, jednog od spasilaca putnika čuvenog "Titanika", koji je potonuo na današmji dan pre 114 godina.
Turista iz Srbije koji je za Vaskrs boravio u Grčkoj doživeo je neprijatnost zbog nepropisnog parkiranja, pa je tako ostao bez tablica i dokumenata, uz kaznu od 30 evra.
Američka administracija demantovala je navode da je formalno zatražila produženje dvonedeljnog primirja sa Iranom, ističući da su pregovori i dalje u toku i da postoji optimizam u vezi sa mogućim sporazumom.
Pentagon ubrzano razrađuje planove za moguću vojnu operaciju na Kubi, u slučaju da američki predsednik Donald Tramp izda naredbu za intervenciju, prenose američki mediji.
Husein Čokić, najstariji bosanskohercegovački glumac, preminuo je juče, 14. aprila, u 96. godini u Puli, ostavivši za sobom bogatu i značajnu umetničku karijeru.
Pevačica Marija Mara Stojanović progovorila je o odnosu koji je imala sa Sašom Popovićem, i toples fotografijama zbog kojih je gotovo izbačena iz Granda.
Otac učesnice rijalitija "Elita" Maje Marinković Radomir Marinković Taki otvoreno je govorio o ćerkinom emotivnom životu, ali i starleti Staniji Dobrojević.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar