Telo Nenada K. (58) pronađeno je 16.marta u zgradi u Čačku, a njegov nestanak prijavljen je samo dan ranije. Zbog sumnje da su ga ubili, policija je uhapsila trojicu muškaraca.
Podsetimo, Nenad K. (58) čije je telo pronađeno u luksuznoj zgradi u Čačku ubijen je, kako se sumnja, zbog neraščišćenih poslovnih odnosa sa osumnjičenim Milanom M. kojem je, navodno, zbog toga zapalio kuću.
Kako nezvanično saznajemo, sukob između ubijenog muškarca i jednog od osumnjičenih Milana M. datira još od ranije. Navodno, bili su u jednoj vrsti poslovnog odnosa nakon čega su se posvađali.
- Zbog toga je Nenad zapalio kuću Milanu M. pre mesec dana. Upravo se tu krije motiv ubistva - kaže izvor za Blic.
Kako smo pisali, osumnjičeni za ubistvo je pobegao sa lica mesta, a brzom reakcijom čačanske policije on je uhapšen.
- Samo smo odjednom čuli policiju, Hitnu pomoć a onda su nam rekli da je u zgradi došlo do ubistva. Ne znamo tačno o čemu se radi, načuli smo samo da su u pitanju ljudi koji su od ranije poznati policiji. Do ubistva je došlo oko pola 1, nismo čuli pucanj - kaže za RINU jedna od uznemirenih stanarki.
Policija je pregledala sve snimke zabeležene sigurnosnom kamerom koja se nalazi ispred ulaza.
- Nezvanično, policija je u razmatranje uzela dva video snimka. Na jednom se vidi muškarac koji izlazi iz zgrade i razgovara na telefon, dok se na drugom vide trojica mladića kako užurbamo izlaze iz zgrade - dodaje izvor agencije "RINA".
Oglasilo se tužilaštvo
Više javno tužilaštvo u Čačku je, povodom ubistva Nenada Kustudića (58), istaklo i potvrdilo da su policijski službenici čačanske Policijske uprave po nalogu javnog tužioca uhapsili tri osobe zbog postojanja osnova sumnje da su izvršile teško ubistvo u saizvršilaštvu.
- Osumnjičenima Milan M. (1980), Vladimir T. (1982) i Filip P. (1982) iz Čačka, se stavlja na teret da su žrtvi naneli više povreda po glavi i telu. Od siline udaraca, lice je preminulo na licu mesta. Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati, a u tom roku biće saslušani kod dežurnog tužioca - navodi se u saopštenju tužilaštva.
Tužilaštvo je potvrdilo da će nastaviti istragu kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog teškog krivičnog dela.
Nenad K. (58) čije je telo pronađeno u luksuznoj zgradi u Čačku ubijen je zbog neraščišćenih poslovnih odnosa sa osumnjičenim Milanom M. kojem je zbog toga zapalio kuću.
Nenad K. (57) iz Čačka, koji je ubijen juče u zgradi kada je otvorio vrata stana, na svojim društvenim mrežama delio je sadržaj koji ukazuje na to kakav je način života vodio.
Policija u Čačku, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsila je M. M. (46), V. T. (44) i F. P. (41) iz Čačka, zbog sumnje da su pomagali u ubistvu Nenada K. (58).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nenad K. (58) čije je telo pronađeno u luksuznoj zgradi u Čačku ubijen je zbog neraščišćenih poslovnih odnosa sa osumnjičenim Milanom M. kojem je zbog toga zapalio kuću.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je ekskluzivni intrevju za čuvenu britansku medijsku kuću Fajnenšel tajms (FT) i u njemu poslao važne i direktne poruke Vašingtonu i Briselu.
Premijer Bugarske Rumen Radev objavio je u Parizu da njegova zemlja više neće biti deo takozvane „koalicije voljnih“, grupe država koja zagovara nastavak vojne i finansijske podrške Ukrajini.
Odluka o otpočinjanju strateškog dijaloga između Srbije i SAD, koja je doneta danas u Vašingtonu, predstavlja jedan od najznačajnijih koraka u bilateralnim odnosima dve zemlje u poslednjih nekoliko decenija.
Savetnica za medije predsednika Srbije, Suzana Vasiljević, oštro je reagovala na pisanje portala Nova S povodom boravka Aleksandra Vučića u Francuskoj. Ona je ocenila da je reč o svesnom pokušaju manipulacije javnosti i namernom plasiranju neistina.
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić oglasio se na društvenim mrežama nakon vesti da će obilaznica oko Beograda nositi ime Milutina Mrkonjića.
Srbomrzac Tonino Picula doživeo je nervni slom, nakon što ga je generalni direktor u Evropskoj komisiji Gert Jan Kopman ućutkao usred Brisela i rekao da je Srbija ispunila uslove i uradila ogroman posao!
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da je politika koju Srbija baštini dijalog, pomirenje i saradnja i da je tome iskreno i duboko posvećena i naglasila da je ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović i sama žrtva etničkog čišćenja i da je govorila iz tog ugla, kao i da njena izjava ne odražava zvaničnu politiku Srbije.
Neverovatan šok u Rimu! Vozači kažnjeni sa 30 evra jer su im radnici preko noći iscrtali plavu zonu oko parkiranih kola, ali grad sada hitno poništava sve!
Na graničnim prelazima na izlazu iz Srbije danas su zabeležena višesatna zadržavanja za teretna vozila, dok putnički saobraćaj protiče bez većih čekanja, saopštio je Auto-moto savez Srbije.
U Odesi su prijavljene brojne eksplozije i požari tokom, kako se navodi, masovnog raketnog napada krstarećim projektilima u kojem je među metama i bilo skladište lansera raketnog sistema "Neptun".
Na društvenim mrežama pojavio se snimak ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog na kojem se vidi kako prilikom otvaranja plastične flaše u potpunosti odvaja navojni čep i odlaže ga sa strane.
Bivši šef kabineta nemačkog Ministarstva odbrane Niko Lange pozvao je evropske zemlje da pojačaju politički i vojni pritisak na rusku eksklavu Kalinjingrad i na Krim.
Novi mađarski ministar odbrane Romulus Rusin-Sendi izjavio je da Budimpešta namerava da obnovi poverenje sa svojim NATO saveznicima i da se dodatno distancira od Rusije.
Raskošni kostimi i verna rekonstrukcija mode iz 1877. godine u hit seriji "Tajne malog grada" ostavljaju bez daha gledaoce koji je prate svake večeri na Informer TV.
Ako pređe granicu i preraste u zavisnost, masturbacija može ozbiljno da ugrozi partnerski odnos, izazove emocionalne krize i ostavi posledice po zdravlje.
Zamislite savršen letnji desert koji se topi u ustima, a ne zahteva sate provedene pored šporeta. Ova osvežavajuća voćna torta sa keksom i bananama priprema se za svega 20 minuta.
Ćerka Cece Ražnatović, Anastasija Ražnatović i njen suprug Nemanja Gudelj danas proslavljaju treću godišnjicu braka, a ona se tim povodom oglasila na Instagramu.
Pevač Hasan Dudić otkrio da je da bivšom suprugom Zlatom Petrović više nije u dobrim odnosima, te je prokomentarisao njenu odluku da stan ostavio mlađem sinu Jovanu, a ne njihovom nasledniku Mikiju.
Vodteljka Dragana Kosjerina letnje dane provodi na odmoru sa suprugom Bojanom Perduvom, a sada je objavila fotografiju i dočarala pratiocima njihovu idilu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.