Porodica Ivanović iz mesta pored Ivanjice ostala je bez ičega nakon što su ih lopovi opljačkali dok su oni bili u Beogradu.
Ivanovići iz Devića kod Ivanjice preko noći su ostali bez svega što su godinama stvarali. Naime, nepoznati pljačkaš, koji je verovatno znao da će 21. marta Slaviša sa suprugom otputovati u Beograd kako bi pružili podršku predsedniku Srbije Aleksandar Vučić, iskoristio je njihovo odsustvo.
Kada su se vratili, zatekli su prizor koji, kako kažu, neće moći da izbrišu iz sećanja dok su živi, prenosi Infoliga.rs.
Razvaljena vrata, razbacane stvari, prevrnuti ormari, dom pretvoren u mesto haosa i tuge. Ono što najviše boli jeste činjenica da je nestalo 72.000 evra, njihova celokupna ušteđevina.
Policija je odmah obavila uviđaj, a inspektori intenzivno rade na rasvetljavanju ovog teškog krivičnog dela. Meštani su uznemireni, među njima se uvukao strah, jer ako se ovo dogodilo Ivanovićima, pitaju se ko je sledeći.
Trojica razbojnika napravila su haos u dva sata iza ponoći na gradilištu u Železniku u Beogradu. Naime, oni su zarobili dva radnika gradilišta, a onda izvršili pljačku.
U Višem javnom tužilaštvu u Smederevu saslušana su dvojica osumnjičenih da su 27. februara upali u kuću jedne starije žene sa namerom da je opljačkaju, vezali je i naneli joj teške telesne povrede.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Trojica razbojnika napravila su haos u dva sata iza ponoći na gradilištu u Železniku u Beogradu. Naime, oni su zarobili dva radnika gradilišta, a onda izvršili pljačku.
Viši sud u Negotinu doneo je odluku po kojoj se oslobađa krivice Radoslav Dragijević(75) iz sela Zlot kod Bora, koji je bio optužen da je počinio krivično delo neprijavljivanje krivičnog dela i učinioca i pomoć učiniocu posle izvršenog krivičnog dela.
Na društvenim mrežama pažnju je privukla objava jedne Latinoamerikanke koja je zatražila savet kako da osvoji srce Srbina, ali i naklonost njegove porodice.
Srbiju je pogodilo jako nevreme koje je donelo obilne padavine, grmljavinu i munje, kao i snažne udare vetra. Na pojedinim mestima došlo je do obaranja drveća, a zabeleženi su i incidenti u saobraćaju. Prema dostupnim informacijama, nema povređenih osoba.
Gotovo celu Srbiju danas je pogodilo snažno nevreme, praćeno obilnim padavinama, grmljavinom i jakim vetrom. U više mesta pričinjena je materijalna šteta, dok su u Jagodini, prema rečima meštana, zabeležene scene kakve niko ne pamti.
Pred početak letnje sezone i odlazaka na odmore, u beogradskim policijskim stanicama ponovo su zabeležene velike gužve za izdavanje pasoša, a najveći pritisak trenutno trpe ispostave na Novom Beogradu, Voždovcu, Zvezdari, Zemunu, Paliluli i Starom gradu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostujući na TV Prva u emisiji "Ćirilica", pomenuo je i Pojas Presvete Bogorodice, koji je posle više od 650 godina iz manastira Vatoped stigao pravo u Beograd.
Odnosi između Varšave i Kijeva zapali su u duboku krizu nakon što je kancelarija poljskog predsednika Karola Navrockog uputila zvaničan i oštar zahtev predsedniku Ukrajine Volodimiru Zelenskom.
Američki predsednik Donald Tramp saopštio je danas da se razgovori sa Islamskom Republikom Iran nastavljaju ubrzanim tempom, kao i da su Hezbolah i Izrael postigli dogovor o prekidu vatre.
Iran je uspeo da obnovi čak dve trećine svojih tajnih podzemnih raketnih baza koje su nedavno bile mete vazdušnih udara Sjedinjenih Američkih Država i Izraela, prenosi američka televizijska mreža CNN.
Marša Lukas, slavna filmska montažerka i dobitnica Oskara za kultni film "Ratovi zvezda", preminula je u sredu u Rančo Miražu u Kaliforniji u 80. godini života.
Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.
Bred Pit se suočava sa tužbom koju su protiv njega podneli proizvođači jedne luksuzne kreme za penis, i to zbog navodne prevelike sličnosti u nazivima njihovih kozmetičkih linija.
Mekane iznutra, blago hrskave spolja i pune ukusa, pogačice sa šunkom i sirom savršeno se uklapaju uz jutarnju kafu, laganu večeru ili druženje sa porodicom i prijateljima.
Na današnji dan navršava se 100 godina od rođenja Merilin Monro. Tim povodom, njen poslednji intervju i dugo izgubljene fotografije ponovo osvetljavaju manje poznatu stranu žene koja se krila iza holivudskog glamura.
Eplova sledeća generacija Ajfon Pro modela donosi jedno od najvećih unapređenja kamere u poslednjih nekoliko godina, što ukazuje na značajan skok u kvalitetu fotografija i video snimaka u odnosu na prethodne verzije.
Visoke temperature podstakle su mnoge vlasnike pasa da razmišljaju kako da olakšaju svojim ljubimcima. Ipak šišanje može doneti više štete nego koristi za deset rasa.
Pevačica Mina Kostić hospitalizovana je u bolnici za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" , ali ona nije jedina javna ličnost primljena u ovu ustanovu.
Poznati estradni frizer Milo Joksimović, poznatiji kao Milo Fox prokomentarisao je aktuelna dešavanja iz rijalitija i žestoko iskritikovao Asmina i Maju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar