• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

13.04.2026

17:08

Vozač autobusa u Beogradu naglo zakočio i nastao haos: Više lica povređeno, među njima i deca

Shutterstock

Vesti

Vozač autobusa u Beogradu naglo zakočio i nastao haos: Više lica povređeno, među njima i deca

Jeziva saobraćajna nezgoda dogodila se u Železniku, kada je gradski autobus na liniji 511 naglo zakočio pri čemu je povređeno više lica među kojima su i deca.

Prema prvim informacijama, nezgoda se dogodila kada je vozač naglo zakočio iz za sada nepoznatih razloga pri čemu su povređene dve žene i tri deteta.

Na lice mesta odmah su izašle ekipe Hitne pomoći koje su zbrinule povređene i prevezle ih u Urgentni centar.

- Srećom svi su zadobili lake telesne povrede, jedna žena se ugruvala. Svi povređeni su prevezeni u Urgentni centar na dalju dijagnostiku - navodi izvor za Telegraf.rs.

Pripadnici policije obezbedili su lice mesta i u toku je uviđaj, kao i razgovor sa vozačem autobusa kako bi se utvrdile sve okolnosti ove nezgode.

Istraga je u toku.

BONUS VIDEO

 

 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Radi se 24 časa dnevno: Niče grad u gradu
Društvo

Radi se 24 časa dnevno: Niče grad u gradu

Nešto manje od godinu dana do početka specijalizovane izložbe Ekspo, koja će se naredne godine održati u Beogradu, radovi na mestu sajamskog prostora u Surčinu odvijaju se 24 sata, to jest neprekidno, a na gradilištu je 3.500 radnika.

30.05.2026

11:32

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Narodno pozorište Timočke Krajine "Zoran Radmilović" osvojilo Gran pri za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" na Festivalu ruske klasike u Podmoskovlju
Kultura

Narodno pozorište Timočke Krajine "Zoran Radmilović" osvojilo Gran pri za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" na Festivalu ruske klasike u Podmoskovlju

Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.

29.05.2026

19:12

Magazin

Džet set