Filip I. (21) poginuo je juče u stravičnoj saobraćajnoj nesreći na Ibarskoj magistrali kod Beograda, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, naočigled dvojice drugara sa kojima je bio u automobilu.
Tragedija se dogodila oko pet časova ujutru, kada su se sudarili teretno vozilo marke "mercedes sprinter", kojim je upravljao M. B. (39), i putnički automobil marke "alfa romeo", za čijim volanom je bio M. N. (22).
Od siline udara, Filip I., koji se nalazio na mestu suvozača, preminuo je na licu mesta. Vozač automobila zadobio je teške telesne povrede i prevezen je u Urgentni centar, dok je treći mladić iz vozila nakon lekarskog pregleda ostao na mestu nesreće.
Vozač teretnog vozila prošao je bez povreda.
"Na terenu si davao sve od sebe..."
Vest o smrti fudbalera potresla je porodicu, prijatelje i saigrače, a od Filipa se emotivnom porukom oprostio i FK Guncati, čiji je bio član.
- Dan koji nije trebao da osvane. Sa velikom tugom i bolom obaveštavamo da nas je tragično napustio naš igrač, drugar i brat Filip I. u 21. godini života. Vruće glave pišemo i ne znamo odakle da počnemo... Svojom dobrotom, ponašanjem i odnosom prema drugima pokazao si šta znači biti čovek pre svega. Na terenu si davao sve od sebe, a van njega si bio drug na koga je svako mogao da se osloni. Tvoj osmeh, tvoja energija i tvoje drugarstvo ostaće zauvek deo nas. Nikada te nećemo zaboraviti. Počivaj u miru, brate naš. Porodici izjavljujemo najiskrenije saučešće - navodi se u oproštajnoj poruci kluba.
Utakmica protiv FK Pinosava planirana za danas biće otkazana usled velike tragedije koja je pogodila porodicu, saigrače i sve ljubitelje fudbala, prenosi Kurir.rs
Mladić (21) poginuo je jutros oko 5.00 časova u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na Ibarskoj magistrali, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, a novinar Mladen Mijatović izneo je nove detalje.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 5.00 časova na Ibarskoj magistrali, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, život je izgubio mladić (22), dok je još jedan mladić zadobio teške telesne povrede.
U Beogradu su se protekle noći dogodile dve teške saobraćajne nezgode, pri čemu je jedan mladić smrtno stradao, a nekoliko drugih mladića je povređeno, saopšteno je iz Hitne pomoći.
Snimak koji je isplivao na društvenoj mreži Tik-Tok, a koji je, navodno u lajvu, snimio poginuli Dejan S. pokazuje kako on možda nije ni upravljao vozilom koje je sletelo s puta kod Vladičinog Hana.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mladić (21) poginuo je jutros oko 5.00 časova u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na Ibarskoj magistrali, na delu puta između Ripnja i Rušnja u smeru ka Beogradu, a novinar Mladen Mijatović izneo je nove detalje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, gostovao je u emisiji "Jutro" na TV Prva. Predsednik je tom prilikom govorio o svim važnim temama koje se tiču svih građana Srbije.
Kiril Dmitrijev oštro je napao britanskog premijera Kira Starmera nakon što je London saopštio da su britanske snage presrele naftni tanker iz takozvane ruske „flote iz senke“ u Lamanšu.
Fotografija rektora Vladana Đokića iz Hilandara proširila se društvenim mrežama brzinom svetlosti, a trenutak u kom je na fotografiji uslikan zgranuo je mnoge.
Predsednik Srpske naredne stranke (SNS) Miloš Vučević izjavio je večeras na svečanoj akademiji povodom obeležavanja 27. godišnjice Bitke na Košarama u Narodnom pozorištu u Beogradu, da otadžbina nije predmet, već misao i vera, a to, kako je rekao, nikada ne umire.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je građane da 27. juna dođu u Beograd, a kao podrška tom pozivu na društvenim mrežama pojavio se video koji su snimili građani.
Miroslav Grdinić iz Beograda je odlučio da čuvenom "zastavom 101" iz rodnog grada krene u Španiju, kako bi u saradnji sa prijateljem iz detinjstva Jovanom Miloševićem prikupio novac za lečenje Viktora Miletića (15), koji boluje od malignog tumora sa metastazama, čije je lečenje moguće u Americi.
Republički hidrometeorološki zavod Srbije izdao je hitno upozorenje za grmljavinske oluje i nevreme na području cele zemlje. Prema radarskim snimcima, nepogode će se zadržati do ponoći.
Sektor za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije objavio je večeras da je okončana vanredna situacija proglašena zbog upozorenja na oluju sa gradom i jakim vetrom.
U noći između 8. i 9. aprila 1999. godine, započela je krvava bitka na Košarama, koja se smatra jednom od najvećih u novijoj srpskoj istoriji. U 3 sata počela je masovna artiljerijska vatra sa albanske strane u pravcu karaule Košare, gde su svoju otadžbinu branila golobrada deca!
Abas Pjakišev, zamenik ministra zdravlja Harkovske vojno-civilne administracije, prijavio je slučajeve HIV infekcije u redovima ukrajinskih oružanih snaga (UOS), javlja TASS .
Dva helikoptera su se sudarila iznad Rio de Žaneira u Brazilu nedelju ujutru i srušila u zapadnoj zoni grada, pri čemu je poginulo svih šest osoba, saopštili su vatrogasci.
Švajcarska policija ispalila je danas suzavac na demonstrante koji su protestovali zbog samita G7, kada su pokušali da dođu do zgrade Ujedinjenih nacija u Ženevi, izjavio je svedok događaja.
Potpisivanjem ugovora vrednog 20 miliona dinara, Ministarstvo kulture je kroz ovogodišnji konkurs "Gradovi u fokusu 2026" omogućilo Apatinu izgradnju kompletnih instalacija i završne građevinsko-arhitektonske radove na Kući "Turski", odnosno budućem apatinskom muzeju.
Melanija Tramp danas je poznata širom sveta kao supruga Donalda Trampa i prva dama Sjedinjenih Američkih Država. Ipak, pre nego što je dospela u centar političke pažnje, gradila je karijeru u svetu mode i manekenstva.
Ključ savršene teksture ledenih kocki krije se u dva sastojka. Umesto klasičnog brašna za krem koristi se nišesta, koja filu daje glatkoću i svilenkastu strukturu, dok dodatak slatke pavlake obezbeđuje punoću ukusa i vazdušastu kremastost.
Avio-kompanije su poslednjih godina uvele nova, stroža pravila o fotografisanju i snimanju tokom leta kako bi zaštitile privatnost putnika i posade i sprečile neprimereno deljenje sadržaja u avionu.
Sa dolaskom toplijih dana i obuće koja otkriva stopala, mnogi počinju da obraćaju više pažnje na izgled peta. Suva, zadebljala i ispucala koža može biti neprijatna, ali uz nekoliko jednostavnih metoda nega stopala može postati mnogo lakša.
Pevač Marko Gačić otvoreno je govorio o odnosu sa bivšom suprugom Gogom, reakciji dece na njegovu trudnu partnerku, ali i uputio oštru poruku bivšoj kumi Tamari Milutinović.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.