Teška saobraćajna nesreća dogodila se sinoć oko 23.40 časova na raskrsnici Batutove ulice i Bulevara kralja Aleksandra u kojoj je povređen pešak. Do nesreće je došlo kada je tramvaj udario mladića (21).
Sinoć u 19.20 časova tri osobe, od kojih jedno dete od devet godina, zadobili su teške telesne povrede u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u beogradskom naselju Jajinci, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rafinerija nafte u Saratovu zapalila se posle serije eksplozija tokom noći, dok su ruski i ukrajinski izvori istovremeno javili da su pogođeni i naftni objekti u Rostovskoj oblasti, među njima zona Taganroga i skladišta goriva na jugu Rusije.
Poseta ruskog predsednika Vladimira Putina Kazahstanu bila je jasna politička poruka Jermeniji i premijeru Nikolu Pašinjanu da će približavanje Evropskoj uniji imati cenu, ocenjuje italijanski portal L'Antidiplomatiko.
Predsednik opozicione Narodne stranke Vladimir Gajić ocenio je da su napadi na predsednika Srbije Aleksandra Vučića zbog saradnje sa Kinom - licemerni!
Novinar Uroš Piper komentarisao je jučerašnja dešavanja tokom kojih su blokaderi izašli na ulice zbog navodne zabrinutosti za bele čiope čija gnezda se nalaze na Palati Albanija.
Novinarka Ljiljana Smajlović poručila je, tokom gostovanja na TV Prva, da blokaderima smetaju svi Srbi iz Republike Srpske i Hrvatske osim dvojice koju veličaju.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas praznuju Svetu Trojicu ili Pedesetnicu, jedan od najvećih praznika. Veruje se da molitve Svetoj Trojici u dom donose sreću, zdravlje i blagostanje.
Donald Tramp ponovo je izazvao buru na društvenim mrežama pošto je na Trut soušalu podelio ilustraciju generisanu veštačkom inteligencijom na kojoj je njegov lik dodat uz četiri američka predsednika uklesana u planinu Rašmor.
Ukrajinski borbeni dron pogodio je zgradu sa turbinama šestog bloka Zaporoške nuklearne elektrane i eksplodirao, a uprava elektrane upozorava da svaki novi udar na ovakav objekat može da gurne region u radioaktivnu katastrofu.
Krhotine iranske balističke rakete pale su na američku bazu Ali el Salem u Kuvajtu, oštetile dva drona MQ-9 „Riper“ i lakše povredile nekoliko Amerikanaca, dok Vašington pokušava da održi krhki prekid vatre sa Teheranom.
SAD, Velika Britanija i Australija kreću u zajedničku izradu podvodnih dronova koji bi već od 2027. trebalo da štite kablove, prate neprijateljske podmornice i nose nove senzore i oružane sisteme za ratovanje ispod površine mora.
Marša Lukas, slavna filmska montažerka i dobitnica Oskara za kultni film "Ratovi zvezda", preminula je u sredu u Rančo Miražu u Kaliforniji u 80. godini života.
Narodno pozorište Timočke krajine "Zoran Radmilović" iz Zaječara ostvarilo je veliki međunarodni uspeh osvajanjem Gran prija za najbolju predstavu na 30. Festivalu ruske klasike, koji je danas završen u gradu Lobnja, nadomak Moskve, za predstavu "Čehovljeva soba – sezona prva" u režiji Nikole Zavišića.
Bred Pit se suočava sa tužbom koju su protiv njega podneli proizvođači jedne luksuzne kreme za penis, i to zbog navodne prevelike sličnosti u nazivima njihovih kozmetičkih linija.
Rumer Vilis, ćerka glumačkih legendi Brusa Vilisa i Demi Mur, optužila je bivšeg partnera Dereka Ričarda Tomasa da ju je psihički zlostavljao sve zbog borbe oko starateljstva nad detetom.
Olivija Krol doživela je neprijatno iznenađenje po dolasku na aerodrom u Tajlandu, kada je njen prtljag zadržan zbog vibratora koji je izazvao sumnju kod aerodromskog osoblja.
Influenserka Ivana Slipčević, poznatija kao Tačkasta Mara celu noć je provela ispred Hrama Svetog Save čekajući da se pokloni Pojasu Presvete Bogorodice.
Pevačica Milica Pavlović našla se u centru pažnje nakon što je na društvenim mrežama ušla u raspravu sa jednom korisnicom Instagrama povodom navodnih estetskih zahvata.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar