• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: M. L.

09.06.2026

10:46

Težak sudar kod Topole: Od siline udara auto završio na krovu (FOTO)

RINA

Vesti

Težak sudar kod Topole: Od siline udara auto završio na krovu (FOTO)

Na putnom pravcu Topola - Rudnik u mestu Vinča nedaleko od ulaska u selo Donja Šatornja jutros je došlo do teže saobraćajne nezgode u kojoj su učestvovali kamion i automobil.

Prema rečima očevidaca, automobil je od siline sudara završio na krovu u kanalu, dok se kamion zaustavio u rastinju pored puta.

Foto: M. L.

Mesto nesreće

- Ne znamo kako je došlo do ove strašne nezgode kada smo videli automobil na krovu u kanalu pomislili smo na najgore, hvala Bogu oba vozača su prošla samo sa povredama treba da slave današnji dan kad su sačuvali živote - kaže jedan od očevidaca koji se našao u blizini nezgode.

Pripadnici policije su na mestu udesa i nakon uviđaja biće poznato kako je došlo do ove nezgode.

BONUS VIDEO 

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Planeta

Sever Afrike u plamenu! Francuzi i Britanci gube pozicije
Planeta

Sever Afrike u plamenu! Francuzi i Britanci gube pozicije

Sve ono čime je obilovala naslovna strana Večernjih novosti tog 10. avgusta 1954. ukazivalo je na tektonske poremećaje u svetskom poretku i na nove lokalne ratove, iako je od završetka onog svetskog, najvećeg koga je svet ikad video, prošlo tek svega devet godina.

10.08.2026

10:12

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set