• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

12.09.2018

14:38

 TUŽILAŠTVO TRAŽI PRITVOR ZA VOĐU ŠKALJARSKOG KLANA: Predlog zbog mogućnosti bekstva Vukotića

Vesti

TUŽILAŠTVO TRAŽI PRITVOR ZA VOĐU ŠKALJARSKOG KLANA: Predlog zbog mogućnosti bekstva Vukotića

Podeli vest

Drugo osnovno tužilaštvo u Beogradu predložilo je sudu da odredi pritvor Jovici Vukotiću zbog opasnosti od bekstva i bojazni da ne ponovi krivično delo

Vukotić, kojeg mediji nazivaju vođom "škaljarskog klana" iz Crne Gore, je prethodno saslušan u tužilaštvu zbog sumnje da je izvršio krivicno delo falsifikovanje isprave, odnosno pasoša, sa kojim je uhapšen u Turskoj pre dva dana.

Prilikom hapšenja u Turskoj Vukotić je koristio lažni makedonski pasoš.

Njegova odbrana tvrdila je da naše pravosuđe nije nadležno za procesuiranje ovog krivičnog dela jer on falsifikovani pasoš nije koristio na teritoriji Srbije, već u Turskoj i više zemalja EU.

informer.rs

O predlogu za pritvor odlučiće sudija za prethodni postupak u toku popodneva.

Vuković je državljanin Srbije, pa je zbog lažnih dokumenata u utorak proteran iz Turske, odnosno deportovan je Srbiji.

Vukotić je jutros u zgradu suda dovezen u crnom džipu, u pratnji pripadnika SAJ-a, naoružanih i sa fantomkama na licu.

(FOTO) VRAČAR POD BLOKADOM! SAJ priveo vođu škaljarskog NARKO KLANA!



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Tajkunski život Nebojše Bojovića: Mesečno od države uzme 457.659 dinara - na ruci skup sat, a večera u luks restoranu
Politika

Tajkunski život Nebojše Bojovića: Mesečno od države uzme 457.659 dinara - na ruci skup sat, a večera u luks restoranu

Nebojša Bojović, nekadašnji dekan Saobraćajnog fakulteta i bivši predsednik Skupštine akcionara kompanije Infrastruktura železnice - čovek čiji se potpis nalazi na svim bitnim ugovorima vezanim za Železničku stanicu u Novom Sadu - baškari se u pravom bogatstvu, a uporno odbija da odgovori na pitanja o svojoj odgovornosti u vezi s tragedijom koja je odnela 16 života.

07.02.2026

07:00

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set