• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Telegraf.rs

02.12.2019

17:35

NEKOLIKO SATI PRE SMRTI, ANA JE OBJAVILA OVAJ VIDEO, a onda je poginula u udesu kod Obrenovca! MAJKA VIDELA KAKO JOJ ĆERKA GINE?!

Vesti

NEKOLIKO SATI PRE SMRTI, ANA JE OBJAVILA OVAJ VIDEO, a onda je poginula u udesu kod Obrenovca! MAJKA VIDELA KAKO JOJ ĆERKA GINE?!

Podeli vest

Ana Katanić (20) poginula je u nedelju uveče kod Obrenovca, vraćajući se sa punoletstva svoje sestre. Samo nekoliko sati pre pogibije, ona je na svom Instagram profilu kačila snimke iz provoda. U nesreći koja se kasnije dogodila, Ana je poginula, a dve osobe su povređene

Na snimcima se vide drugari i drugarice koji se vesele sa njom, ni ne sluteći da je to njihovo poslednje zajedničko veče.

"Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam..", glasili su stihovi koje je Ana pevala na svom storiju.

VRAĆALA SE SA SESTRINOG PUNOLETSTVA Ovo je Ana (20) koje je stradala u udesu kod Obrenovca

Uz podignute ruke i zagrljene drugare, Ana je pevala "Bože, kako godine lete, bože, do juče bila si dete...".

Veselje se nastavilo, a Ana je uživala slaveći sa sestrom i okupljenima, a onda je krenula sa rođendana i poginula.

Foto: Printscreen Instagram

Automobil u kom je ona bila, iz zasad neutvrđenih razloga sleteo je sa puta i prevrnuo se na krov.

Uzrok nesreće još nije poznat.

Prema saznanjima Telegrafa, Anina majka je bila u automobilu iza onog u kom je bila njena ćerka i videla je nesreću.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set