• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Blic

29.01.2020

10:18

OTKRIVAMO KAKO JE UHAPŠEN SRĐAN ŠVELJO ZBOG ZLOSTAVLJANJA MALOLETNIKA! Jezive fotografije objavio na Instagramu!

Vesti

OTKRIVAMO KAKO JE UHAPŠEN SRĐAN ŠVELJO ZBOG ZLOSTAVLJANJA MALOLETNIKA! Jezive fotografije objavio na Instagramu!

Pripadnici novosadske policije uhapsili su stilistu i di-džeja Srđana Švelja zbog sumnje da je seksualno uznemiravao i zlostavljao maloletnike.

Šveljo je uhapšen u Novom Sadu, gde živi i radi od 1994. godine.

Kako saznajemo, uhapšen je nakon što su se policiji javile žrtve maloletnici koje je, kako se sumnja Šveljo zlostavljao.

- Dečaci su policiji ispričali kako su kod Švelja dolazili kao modeli. On je njih skidao, oblačio, a potom i fotografisao - kaže izvor upoznat sa istragom.

Instagram nalog Švelja prepun je fotografija mladića različitih uzrasta, od kojih su mahom mlađi, tinejdžeri. Gotovo svaka fotografija ima seksualnu konotaciju, a njegovi modeli mahom su nagi.

Inače, ovo hapšenje usledilo je nakon što je Igor Jurić osnivač Fondacije “Tijana Jurić” govorio o “javnim tajnama o pedofilima” u našoj zemlji.

On je naveo da ima saznanja o uticajnim ljudima iz više gradova koji zlostavljaju decu ima odavno. Poručuje da je svesno sve izjavio jer, između ostalog, želi da ti ljudi znaju da on i njegov tim znaju za to.


Tagovi:

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru
Politika

Srbija gazi ka Evropi! Starović najavio: Cilj je da do kraja 2027. budemo spremni za pristupanje šengenskom prostoru

Ministar za evropske integracije Nemanja Starović izjavio je danas da je cilj da do kraja 2027. godine Srbija bude spremna za pristupanje šengenskom prostoru i naveo da je za otvaranje Klastera 3, najvažnije priznanje to što je Evropska komisija početkom jula dala šestu uzastopnu preporuku, naglasivši da ta institucija ima adekvatne mehanizme da na meritoran način proceni ispunjenost obaveza.

10.08.2026

23:00

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)
Politika

"Džabe gala večeri, mora da se ide među narod!" Vučić iz sela kod Kokinog Broda očitao lekciju svima: Moramo još više da slušamo građane (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić još jednom je pokazao šta znači stvarna briga o građanima i odgovornost prema svojoj zemlji! U kasnim večernjim satima, iz prelepog sela smeštenog između Zlatibora i Priboja, nadomak Kokinog Broda, predsednik se obratio naciji i poslao snažnu, emotivnu i direktnu poruku svima u Srbiji.

10.08.2026

22:06

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Magazin

Džet set