DRAMA U KRAGUJEVCU, MUŠKARAC U KARANTINU NAPAO MEDICINSKE RADNIKE! Jednom strgao masku, drugog udario! REAGOVALA I VOJSKA
Podeli vest
Predsednik Srbija posle obilaska Štark Arene ispričao je dramatičan događaj iz Kragujevca!
"Imali smo slučaj u Kragujevcu, fizički jak čovek. Prijavljivao se u Legiju stranaca pa nije primljen svojevremeno. Napao je dvojicu medicinskih tehničara - jednom strgao masku, drugog fizički napao. Savladala su ga dvojica vojnika. Šta ćemo sad da uradimo ako na testovima utvrdimo da je zaražen? Iz karantina je to uradio. Onda sam čuo neverovatan razlog, da je to uradio jer mu je sutradan bio rođendan", istakao je Vučić.
Medicinska sestra Čelsi Ernest je zajedno sa timom lekara svakodnevno bila u prvim linijama borbe protiv koronavirusa, a jedini zadatak je bio da pomogne ljudima smeštenim u staračkom domu Life Care centar u Vašingtonu
25.03.2020
12:58
Foto: printscreen
On je dodao da je nevevotano da je jedan rođendan razlog da bi napao lekare, medicinske tehničare i da bi se sukobio sa vojskom.
"Upotrebljena je minimalna neophodna sila da bi bio savladan, ali sam siguran da će biti veoma strogo kažnjen. Ljudi, ko Boga vas molim stanite sa tim idejama", apelovao je predsednik.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Budali 12 godina robije al ne da sedi u zatvoru nego da radi otvorite ponovo (ako ste zatvorili) poljoprivredna dobra de će ovakvi da rade, ane da ih mi hranimo. Ima dosta zemnje što se ne radi evo preko 100 ha u okolini Rušnja i Ripnja.
Gospodine Predsednice
Za vreme trajanja vandrednog stanja, dajte zdravstvenim radnicima status slubenog lica. U slucaju napada na osoblje bolnica i domova zdravlja, napadacima suditi po ubrzanom postupku i pravac zatvor. Tu ne sme da bude nikakve milosti. Krajnje je vreme da se bahate bitnage smeste tamo gde im je mesto i da shvate da takvo ponasanje nije prihvatljivo. Ti hrabri ljudi rade posao za celu zemlju i moraju biti zasticeni. Mozda bi trebalo razmisljati i o tome, da taj status sluzbenog lica, zdravstveni radnici dobiju i posle vanrednog stanja.
Legija stranaca ne prima idiote, zato su i ovog siledžiju odbili. Bilo bi lepo da ga sud izoluje u neki kamenolom da tamo troši snagu i da zaradi za hleb koji će da jede.
Medicinska sestra Čelsi Ernest je zajedno sa timom lekara svakodnevno bila u prvim linijama borbe protiv koronavirusa, a jedini zadatak je bio da pomogne ljudima smeštenim u staračkom domu Life Care centar u Vašingtonu
Korišćenje ruskih raketnih sistema „Orešnik“ u ratu u Ukrajini ima pre svega demonstracioni karakter i usmereno je na razbijanje jedinstva između Sjedinjenih Američkih Država i Evrope, ocenio je francuski general Nikola Rišo.
Dok Evropa pokušava da se obračuna sa ekstremizmom i govorom mržnje, u centru Splita zabeleženo je novo divljanje ekstremista uz neizostavni ustaški pozdrav "Za dom spremni".
Aleksandar Dikić, voditelj KTV Zrenjani i okorleni antisrpski ekstremista, advokat Čedomir Stojković - obojica hapšeni zbog pozivanja na rušenje ustavnog poretka - besramno su vređali predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Još jedan primer medijske manipulacije i pokušaja reanimacije politički propalih blokadera dolazi sa antisrpskog portala "Nova S", koji je protekle nedelje usiljeno najavljivao i pisao o protestu u Novom Sadu, koji se juče, nablaže rečeno - raspao.
Još jedan skandalozan potez blokadera podigao je buru u javnosti. Organizatori protesta unapred su planirali mesta za isticanje zastava Euromajdana, tzv. Sandžaka i Albanije, dok se prema srpskoj trobojci odnose sa otvorenim prezirom.
Dok Evropa pokušava da se obračuna sa ekstremizmom i govorom mržnje, u centru Splita zabeleženo je novo divljanje ekstremista uz neizostavni ustaški pozdrav "Za dom spremni".
Učesnica Sanja Kalinović često je na meti svojih saboraca koji je gotovo svakodnevo izbegavaju, što je zapalo za oko kako gledaocima, tako i prodršci ostalih takmičara.
Tokom gostovanja u Specijalnoj emisiji o Exatlonu prijateljica Sanje Kalinović šokirala je sve prisutne, uključujući i devojku Nemanje Radovanovića, izjavom da će se Sanja možda zaljubiti u Nemanju!
Sada već bivša učesnica Exatlona Srbija Amela Melegi u specijalnoj emisiji na televiziji Informer priznala je da je za nju Boško Marinković idealan muškarac.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Albanski premijer Edi Rama pohvalio se u javnosti da je među svetskim liderima koje je američki predsednik Donald Tramp lično pozvao da učestvuju u novom Odboru za mir.
Zgrada Teritorijalnog centra za regrutaiju uništena je u mestu Belopolje u Sumska oblast, a potvrđeni su gubici među zaposlenima, saopštili su izvori u ruskim bezbednosnim strukturama.
Američki predsednik Donald Tramp planira da osnuje odbor za mir i želi da zemlje plate milijardu dolara da bi ostale u tom odboru, objavio je Blumberg, koji je imao uvid u nacrt osnivačke povelje.
Uspomenu na glumicu Jelenu Čvorović danas od zaborava čuva njena ćerka jedinica Mina Paunović koja često na društvenim mrežama objavljuje fotografije u spomen majke.
Čarapa punjena pirinčem može poslužiti kao jednostavno i prirodno sredstvo za ublažavanje glavobolje, migrene, sinusnog pritiska, kao i bolova u vratu, zglobovima i mišićima.
Dugotrajno odsustvo intimnosti dovodi do određenog obrasca ponašanja kod žena koje je otkrivaju, a stručnjaci su otkrili na koje simptome da obratite pažnju.
Kejt Midlton počastila je danas ljubitelje mode još jednim sjajnim modnim izdanjem, u znaku crvene boje. Ugostila je u Vindzoru englesku žensku ragbi reprezentaciju kako bi proslavili trijumf na Svetskom prvenstvu prošle jeseni.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar