DRAMA NA AUTOBUSKOJ STANICI U NOVOM SADU! Policajka privela čoveka zbog kršenja policijskog časa, A ONDA JE ON URADIO NEŠTO JEZIVO!
Podeli vest
Pripadnici novosadske policije uhapsili su R.A. (43) iz Novog Sada, koji je za vreme prvomajskih praznika kršio policijski čas i vređao policijsku službenicu i njoj i njenim kolegama pretio da će ih zararaziti koronavirusom
- Mlada policajka je pokušala da ga legitimiše u blizini Glavne autobuske i železničke stanice, jer se nalazio napolju u vreme policijskog časa, bez ikakve dozvole. Nije hteo da pokaže ličnu kartu ili bilo koju drugu ispravu, pa je priveden u najbližu policijsku stanicu, kako bi bio utvrđen njegov identitet - kaže za Informer izvor upoznat sa ovim događajem.
Psihički oboleli Radovan D. (49) zabarikadirao se u stanu sa porodicom, porazbijao sav nameštaj i urlao da će napraviti masakr. Specijalci mu upali u stan, savladali ga i poslali u ludnicu
15.04.2020
23:20
Međutim R.A je u stanici, nakon skidanja maske, počeo da duva u pravcu policajaca, govoreći da je zaražen koronavirusom i da će zaraziti i policajce, ako ga odmah ne puste. Nastavio je da vređa policajku, uz povike da je "k**va".
Kako saznajemo, protiv R.A. je podneta odgovarajuća prijava zbog kršenja policijskog časa i vređanja policajke.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Dragan
pre 5 godina
Treba više zaštiti službena lica. Ovaj je napravio popriličan broj prekršaja, a i krivičnih dela. Srpska Atina sve više tone u divljaštvo. Nije se on šetao, nego je merkao šta bi mogao da mazne. Ne treba to previše maziti, nego da isti malo povedu računa o ponašanju. Ne postoji ovaj svet zbog njih takvih.
Psihički oboleli Radovan D. (49) zabarikadirao se u stanu sa porodicom, porazbijao sav nameštaj i urlao da će napraviti masakr. Specijalci mu upali u stan, savladali ga i poslali u ludnicu
Kremlj je odbio da produži uskršnje primirje u Ukrajini, koje ističe u nedelju uveče, dok Kijev ne prihvati uslove koji bi mu omogućili da garantuje "interese i ciljeve" Moskve.
Blokaderi su mnogo puta u poslednjih godinu i po dana pokazali da im ništa nije sveto, ali danas, kada pravoslavni vernici obeležavaju najveći hrišćanski praznik, Vaskrs, uspeli su da prevaziđu sami sebe.
Izbori u Mađarskoj nisu sudbinski kada je reč o spoljnoj politici te zemlje, ali imaju veze sa aktuelnom politikom u Evropi, ocenio je danas karijerni diplomata Zoran Milivojević.
Bivši austrijski diplomata Volfgang Petrič smatra da blokada dijaloga uz posredovanje EU nosi neposrednije posledice za takozvanu državu Kosovo nego za Srbiju, ističući da prvi korak mora doći iz Prištine koja mora ponuditi Srbima konkretne kulturne, jezičke i administrativne nadležnosti, u skladu sa Briselskim sporazumom, prenosi Radio Slobodna Evropa.
Propali košarkaš i blokader Vladimir Štimac, poznat po tome što jedva zna da sastavi nekoliko vezanih prosto proširenih rečenica i kom ni čitanje nije jača strana, "progovorio" je aramejski jezik.
Prema njegovim rečima, ovaj veliki praznik nosi snažnu poruku pobede života nad smrću i naglasio da je srpski narod kroz vekove, u trenucima najvećih iskušenja i stradanja, vođen upravo tom nepokolebljivom verom u istrajnost, sačuvao svoj identitet i dostojanstvo.
Na društvenoj mreži Iks osvanula je šokantna objava na stranici studenata blokadera Elektrotehničkog fakulteta. Poruka poziva sve da izađu na izbore i podstaknu i one koji do sada nisu glasali, a u jednom delu se čak spominje da "čak i krađa glasova" ne bi smela da spreči pobedu.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica"...
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
U Turskoj je pripremljen nacrt koji ozbiljno ograničaca upotrebu duvanskih proizvoda na mnogim mestima u zemlji. Ova odluka obuhvata, pr svega, javne ustanove, obrazovne i zdravstvene objekte, prostore u kojima borave deca, kao i otvorene događaje.
Danas se navršava 27 godina otkako su piloti NATO-a, usred dana, pri vedrom vremenu, projektilima pogodili međunarodni putnički voz Beograd-Solun dok je prelazio most preko Južne Morave kod Grdelice.
Prelepa slika na najradosniji praznik stiže sa Suvobora. Zahvaljujući inicijativi meštana nikla je crkva mala po dimenzijama, ali velika po imenu i značaju.
Rat na Bliskom istoku, 44 dan. Potpredsednik Sjedinjenih Američkih Država, Džej Di Vens, potvrdio je da višesatni pregovori sa iranskom delegacijom nisu rezultirali postizanjem sporazuma. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Upravo su objavljene dve ankete javnog mnjenja i obe prognoziraju opozicionoj stranci Tisa veliku pobedu na upravo završenim parlamentarnim izborima u Mađarskoj. U isto vreme, najveća svetska online kladionica "tipuje" na ubedljiv poraz stranke Fides premijera Viktora Orbana.
Američki predsednik Donald Tramp zapretio je Kini, jednom od najvažnijih trgovinskih partnera Amerike, carinama od 50 odsto na robu ako Peking pruži vojnu pomoć Iranu u njegovom ratu na Bliskom istoku.
Rusija je spremna da isporučuje gas Evropi ukoliko ostane dovoljno količina nakon prodaje na alternativnim tržištima, izjavio je portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov, prenose RIA Novosti.
Film "Sretenje" u režiji Predraga Gage Antonijevića uskoro počinje sa snimanjem, a pored Nenada Jezdića uloge u ovoj istorijskoj drami dobili su i Vuk Jovanović, Mladen Sovilj, Nikola Pejaković i Denis Murić.
Instagram je konačno omogućio uređivanje komentara. Iako se na prvi pogled čini kao mala promena, ova opcija zapravo ima veliki značaj za način komunikacije na ovoj društvenoj mreži.
Čokoladna torta iz šerpe je dokaz da jednostavnost može biti savršena. Nema potrebe za komplikovanim filovanjem, dovoljno je da kore zalijete bogatim čokoladnim filom sa orasima.
Prevara koja šalje preteće poruke u ime Epla dobila je na obimu. Više korisnika Ajfona prijavilo je da dobijaju mejlove u kojima se navodi da je iCloud prostor za skladištenje pun, i da će svi njihovi podaci biti obrisani ako ne plate.
Povodom predstojećih vaskršnjih praznika, Ilda Šaulić je za Informer govorila o tome kako provodi praznike, porodičnim običajima, kuhinji, ali i uspomenama iz detinjstva.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar