OVO JE OSUMNJIČENI ZA MASAKR U LESKOVCU! Miloš sekirom ubio trudnu sestru Anu (18), oca Predraga (45), maćehu Danijelu (43) i njenu ćerku Saru (12)!
Podeli vest
Psihički oboleli Miloš Ilić (20) izmasakrirao oca Predraga (45), trudnu sestru Anu (19), maćehu Danijelu Radojković (43) i njenu maloletnu ćerku Saru (12). Miloš priznao zločin, motiv još nepoznat
Novinar TV Pink Mladen Mijatović uključio se u program Nacionalnog dnevnika i otkrio mogući motiv četvorostrukog porodičnog ubistva u Leskovcu
10.05.2020
18:42
Izvor iz istrage kaže da se stravičan zločin dogodio u Ulici Ratka Pavlovića, u delu kuće koji je Predrag nedavno iznajmio sa porodicom. Policija je oko 14.45 pronašla četiri unakažena leša, a pored njih je mirno sedeo izbezumljeni Miloš.
Foto: Privatna arhiva
Žrtve masakra... Predrag i Danijela
- On nije bio u stanju da objasni zašto je pobio porodicu. Samo je mirno priznao da je učinio to. U stanu je nađena sekira kojom je počinjen zločin, a na Milošu su bili tragovi krvi. On je priveden i po nalogu tužioca određeno mu je zadržavanje do 48 sati - kazao je naš izvor.
Jedan od policajaca koji je ušao u kuću gde se desio masakr samo je kratko rekao da je prizor bio jeziv. Tokom uviđaja na mestu zločina bio je prisutan i sam vrh policijske uprave Leskovac.
Vlasnica kuće Milena Tasić ispričala je juče da je Predragu i njegovoj porodici izdala stan pre samo tri meseca.
Krvav
U stanu je nađena sekira kojom je počinjen zločin, a na Milošu su bili tragovi krvi
Izvor iz istrage
- Ne znam mnogo o njima. Predrag mi je rekao da je iz sela Granica kod Bojnika. Nisam znala imena svih ukućana. Ključeve od kuće sam dala Predragu, koji je sada ubijen. Ja mislim da on i supruga imaju i jednog sinčića, videla sam tog mališana kada sam Predragu predala ključeve, ali ne znam šta je sada s njim i gde se nalazi - rekla je šokirana Milena.
Ona dodaje da je Predragova porodica bila siromašna i da su primali socijalnu pomoć.
- Predrag mi je kazao da radi kao obezbeđenje na gradilištu hotela "Beograd" u centru Leskovca, ali znam da to nije dovoljno za život petočlane porodice. Međutim, meni je platio kirije i račune, nisam imala problema s njim - ističe Milena, i dodaje da ništa ne zna o uhapšenom Milošu.
Miran, pristojan...
Komšija iz Ulice Ratka Pavlovića kaže da je samo površno poznavao Predraga.
Foto: Privatna arhiva
Sara među žrtvama masakra
- Miran, pristojan čovek, baš sam ga video u petak uveče. Ljubazno se javio... U subotu uveče sam, međutim, čuo svađu u njegovoj kući, ali nisam obraćao pažnju na to. Kad sam ujutro ustao, izašao sam iz kuće i krenuo do automobila, tada sam video da je Predragova kapija otvorena, kao i vrata od kuće. Ceo dan niko nije izlazio iz te kuće, a onda su se po podne pojavile policijske patrole. Policajci su bili veoma potreseni kada su izašli iz kuće, odmah nam je bilo jasno da se u kući desilo nešto strašno - rekao je komšija.
Foto: Privatna arhiva
Još jedna žrtva masakra... Ana Ilić
On dodaje i da je samo u prolazu viđao Predragovu ćerku, koja je u poodmakloj trudnoći, ali niko iz komšiluka se nije s njom družio i ne zna da li je bila udata.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Maxmen
pre 5 godina
Ovakvih stvari nazalost bice jos vise.
Mentalno zdravlje nikad nije bilo slabije kod naroda.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski reagovala je povodom sramnih reakcija Zagreba nakon nastupa pevačice Snežane Đurišić.
Ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto istakao je da je potpuna laž da bi MOL, ukoliko preuzme ruski udeo u vlasništvu NIS, ugasio Rafineriju u Pančevu.
Oglasio se blokaderski ološ koji je u utorak uveče u srcu Čačka izveo jeziv napad na pevačicu Anu Bekutu tokom njenog nastupa povodom dočeka Srpske Nove godine.
Grenlandska ministarka spoljnih poslova Vivijan Mocfeldt bila je vidno potresena tokom intervjua uživo za grenlandsku televiziju KNR, neposredno nakon sastanka sa američkim zvaničnicima u Vašingtonu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom EU Andreasom fon Bekeratom nakon čega je otkrio da su ključne teme ovog susreta bili evropski put Srbije, sprovođenje reformske agende i pristupni proces.
Posle jedne od borbi na Exatlonu Crveni tim, a posebno Radojica Lazić, provocirao je Sanju Kalinović, na šta je ona uzvratila sarkastičnim poljupcima i lažnom zahvalnošću.
Takmičar Crvenih u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, Jovan Radulović Jodžir, sapleo se i povredio nogu. Zbog pada je odmah reagovao lekarski tim.
Pravo niotkuda došlo je do svađe između Marka Nikolića i Nemanje Radovanovića. Mesar je potpuno izgubio živce, pa čak i krenuo na saigrača. Srećom, ceo Plavi tim se umešao i sprečio eventualnu tuču.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Desetine uginulih svinja bačenih u sneg zatekli su veterinarski inspektori u selu Metković kod Bogatića i naložili hitno uklanjanje i transport u kafileriju.
U pojedinim opštinama, ako potraje vanredna situacija zbog vremenskih nepogoda, plan je da se uvede onlajn nastava na početku drugog polugodišta, najavio je ministar prosvete Dejan Vuk Stanković.
Portret Ane Bolen, druge supruge engleskog kralja Henrija VIII, koji se čuva u Nacionalnoj galeriji portreta od 1882. godine, uopšte ne prikazuje ovu moćnu i uticajnu kraljicu, već njenu ćerku Elizabetu I.
Odluka predsednika Donald Tramp da još prošle jeseni prebaci značajne američke vojne snage na Karibe, u okviru pritiska na tadašnjeg venecuelanskog lidera Nikolasa Madura, sada ograničava vojne opcije Vašingtona u slučaju eskalacije sukoba sa Iran, piše The Wall Street Journal, pozivajući se na sadašnje i bivše zvaničnike Pentagona.
Pentagon premešta nosač aviona iz Južnog kineskog mora na Bliski istok, u zonu odgovornosti Američka Centralna komanda, usred naglog rasta tenzija između administracije predsednika Donald Tramp i Iran.
Na poziv Danske, Nemačka i Francuska poslale su vojnike na Grenland u okviru operacije "Arktička izdržljivost", koja se sprovodi bez učešća američke komande NATO.
Iran je pripremio potencijalne odgovore u slučaju da Sjedinjene Američke Države pokrenu vojni napad, a eventualna odmazda bila bi usmerena na američke vojne objekte na Bliskom istoku, uključujući baze u Iraku i Siriji, javlja CNN.
Lazar Ristovski i Danica Ristovski prvi put su se pojavili u javnosti nakon razvoda braka sinoć na premijeri filma "Saučesnici", gde su u sali sedeli četiri reda jedan iza drugog, bez ikakvog kontakta ili pozdrava.
Nova studija otkriva da jutarnji intimni odnosi utiču na dobro na hormonsku ravnotežu, raspoloženje i radni učinak, pogotovo kod muškaraca, za čak 70 odsto.
Danas se navršava 26 godina od ubistva Željka Ražnatovića Arkana, a pomenu je prisustvovala i njegova supruga Svetlana Ceca Ražnatović sa porodicom i prijateljima.
Između Mine Kostić i njenog dečka Maneta Ćuruvije, Kaspera već je došlo do prve svađe, a pevačica mu je zamerila što je odgovarao na pitanja umesto nje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar