TVRDILI SU DA GA VARA SA ŠEFOM OBEZBEĐENJA, A SADA MU JE SPASILA ŽIVOT! Ko je Tamara Zvicer, supruga vođe kavačkog klana, koja se već drugi put našla USRED KRVAVOG MAFIJAŠKOG OBRAČUNA!
Podeli vest
Ukrajinski mediji objavili su juče fotografiju Tamare Zvicer na kojoj se vidi kako repetira pištolj i viče ispred zgrade u Kijevu u kojoj živi, a u blizini koje je njen suprug, inače vođa kavačkog klana, ranjen dok je džogirao
Prema pisanju tamošnjih medija Tamara Zvicer je istrčala iz stana kada je čula hice i zapucala na napadače koji su ispalili sedam hitaca na njenog supruga.
Tamara Zvicer, supruga Radoja Zvicera, navodnog vođe kavačkog klana, u poslednji čas je potegla pištolj na napadače, koji su se uplašili i pobegli ne stigavši da overe teško povređenog Zvicera
30.05.2020
08:57
Zanimljivo je da se u jeku rata dva kotorska klana pred dve godine pojavio audio snimak koji je objavio škaljarski klan, a koji navodno potvrđuje da je tamara varača muža sa njegovi mšefom obezbeđenja.
Tako se u audio snimku, pored detaljnih informacijama o kavačkom klanu i njegovim pripadnicima, čuju i snimljeni telefonski razgovori, za koje se tada tvrdilo da se vode između supruge vođe Kavčana Radoja Zvicera i šafa njegovog obezbeđenja Aleksandra Đurišića, koji aludiraju na tajnu ljubavnu vezu.
Oni su se međusobno oslovljavali sa "srećo", "oči moje" i "ljubavi", a u jednom od snimljenih razgovora ona mu kaže "ljubavniče moj, neka svi čuju da imam ljubavnika", dok ga već u sledećem zove da dođe kod nje kući.
Foto: DETECTIVE-INFO.COM.UA
Inače, mediji podsećaju da ovo nije prvi put da je supruga vođe kavača bila umešana u vatreni obračun sukobljenih klanova.
Na nju je, kako se sumnja, šef škaljarskog klana Jovan Vukotić pre nekoliko godina pucao u Kotoru.
Prema optužnici, njoj je Vukotić automobilom preprečio put u kotorskom naselju Dobrota i potom zapucao iz pištolja. Nije, međutim, pogodio ni Zvicer, niti automobil u kom se nalazila, već kola koja su bila parkirana nedaleko odatle.
U trenutku pucnjave sa Vukotićem je u kolima bio njegov otac Veselin, dok je sa Zvicer bila njena maloletna ćerka, tvrdi crnogorska policija.
Ovim povodom Vukotić je saslušan tokom boravka u Centralnom zatvoru u Beogradu po zamolnici Crne Gore.
Njegov advokat Zora Dobričanin tvrdila je za crnogorski "Dan" da je Vukotić negirao krivicu i nadležnim organima pružio dokaze da u vreme pucnjava nije bio u Kotoru, pa čak ni u Crnoj Gori.
- Jovan Vukotić je saslušan u Srbiji po zamolnicama iz Crne Gore i u predmetu u kom su oštećeni Stupar i Radonjić kao i u predmetu gde je oštećena Tamara Zvicer. U oba slučaja on čvrstim alibijima dokazuje da nije bio niti je mogao biti na mestu izvršenja tih krivičnih dela, pa da ne može biti ni izvršilac tih krivičnih dela. Kada je u pitanju pokušaj ubistva Tamare Zvicer, Jovan je u tom trenutku bio hiljadu kilometara daleko od mesta događaja i odmah čim je javno prozvan u vezi s tim, dostavio je tužilaštvu materijalne dokaze u vidu video-zapisa i drugih nespornih pisanih dokaza koji potvrđuju njegov alibi. Na te okolnosti postoji i veliki broj svedoka - rekla je Dobričanin Nikodinović i naglasila da se uskoro očekuje odluka tužilaštva u ovom predmetu.
Kako navodi ukrajinski portal "Detective info", Tamara Zvicer u Ukrajini, sa Goranom i Majom Zvicer, poseduje kompaniju koja se bavi uslužnim delatnostima u ugostiteljstvu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tamara Zvicer, supruga Radoja Zvicera, navodnog vođe kavačkog klana, u poslednji čas je potegla pištolj na napadače, koji su se uplašili i pobegli ne stigavši da overe teško povređenog Zvicera
Dragan J. Vučićević, glavni urednik Informera, uključio se u program Informer televizije i otkrio najnovije informacije o zdravstvenom stanju Ivice Dačića, ministra unutrašnjih poslova, koji je hospitalizovan u sredu.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović komentarisao je na društvenoj mreži Iks izjavu bivšeg diplomate Nebojše Vujovića u blokaderskom mediju Danas, gde je rekao da je "cilj Đurićevog poziva u Vašington je tajni sporazum o priznavanju Kosova".
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Instagram, povodom prisustva na svečanoj večeri u Budimpešti, uoči sutrašnje Konferencije predsednika parlamenata Jugoistočne Evrope.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u dvodnevnoj poseti Kazahstanu, izjavio je danas u Astani da je sa predsednikom Kazahstana Kasimom Žomartom Tokajevim razgovarao o saradnji dve zemlje u brojnim oblastima.
Nevena Petrović otkrila je da je tokom današnjeg duela u glavi čula glas bivšeg saigrača Alekse Erskog, kao i da veruje da će pobediti svoju suparnicu Milicu Ohman na večerašnjem Exatlon poligonu.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.
Zbog najnovijih šokantnih vesti o ministru Ivici Dačiću, lideru SPS, koji je u bolnici i u životnoj je opasnosti najnoviju epizodu ‘Eksatlona’ emitovaćemo u nešto kasnijem terminu, iza 21.30.
Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju i Miroslav Čučković, član predsedništva SNS gostujući u Info jutru komentarisali su predstojeće lokalne izbore, ali i pripremu atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Srbija ove godine ima dva predstavnika u finalu 12. "International Medis Awards for Medical Research", prestižne regionalne nagrade koju često nazivaju i medicinskim Oskarom.
Nakon važnih sastanaka u SAD, ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović jedva je čekala da se vrati kući i u naručju ponovo zagrli svoju šestomesečnu ćerkicu.
Manastir u koji je kao dete dolazio Otac Justin, u njemu boravio ruski monah, danas prepoznatljiv po vizantijskom pojanju i preparatima od lekovitog bilja
Ukrajina se nalazi u nepovoljnoj poziciji u sukobu sa Rusijom i mogla bi biti prinuđena da prihvati "kompromisni mir" koji podrazumeva teritorijalne ustupke, piše američki list Forin Afers.
Rat u Ukrajini, 1464. dan. Urajinska delegacija, predvođena sekretarom Saveta za nacionalnu bezbednost i odbranu Rustemom Umerovim danas se u Ženevi sastaje sa američkom delegacijom.
Nastavak sukoba sa Rusijom znači nastavak života Volodimira Zelenskog i njegovih ljudi, mir je za njih koban, kaže američki vojni analitičar Andrej Martjanov.
Specijalni predstavnik ruskog predsednika i direktor Ruskog fonda za direktna ulaganja Kiril Dmitrijev stigao je u hotel u Ženevi, gde se očekuju razgovori ruske delegacije sa predstavnicima Sjedinjenih Američkih Država, prenose ruski mediji.
Manekenka Klaudija Šifer skuplja insekte, a glumac Džoni Dep voli da se igra sa barbikama. Ovo su samo neki od ekscentričnih hobija holivudskih zvezda.
Sestra ministra spoljnih poslova Ivice Dačića je glumica Emica Dačić, koja je igrala sekretaricu Branislava Lečića u jednoj od najgledanijih domaćih serija "Porodično blago".
Warner Bros. Pictures od 5. marta u srpske bioskope donosi "Nevestu", mračnu reinterpretaciju mita o Frankenštajnu sa Kristijanom Bejlom i Džesi Bakli u glavnim ulogama.
Tamara Krcunović je zabeležila još jednu maestralnu ulogu, kada je modnim sladokuscima na premijeri filma "Biće novih leta" priredila mali stilski čas.
Brz, ukusan i posan obrok dolazi iz jednostavne kombinacije pirinča, sočiva i spanaća. Gotov je za samo 15 minuta i savršen je za dane posta ili lagani biljni ručak bez komplikacija.
Jedan od najnovijih hitova je tzv. "metoda činije" - trik za kovrdžavu kosu koji je osvojio društvene mreže i još ne pokazuje znake opadanja popularnosti.
Nakon što su neobične i smelije nijanse na najnovijim uređajima naišle na izuzetno dobar prijem, tehnološki gigant iz Epla, razmatra sledeći korak - uvođenje upečatljive crvene boje.
Pevačica Ana Nikolić oglasila se na Instagramu nakon što je javnost saznala da je Ivica Dačić primljen na Kliniku za pulmologiju sa obostranom upalom pluća.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar