Policija je uhapsila devet osoba zbog sumnje da su od juna 2019. godine do maja ove godine pronalazili i angažovali ženske osobe radi pružanja seksualnih usluga, kao i da su uzimali od zakup stanove na teritoriji Beograda u kojima su one boravile, saopštio je MUP.
Policija je uhapsila V. M. (38) koji se sumnjiči da je organizator ove kriminalne grupe, kao i D. A. (42), B. L. (42), S. B. (31), D. A. (40), N. S. (48), M. M. (22), D. M. (31) i J. S. (30).
Oni se, takođe, sumnjiče da su organizovali i oglašavanje prostitucije, kao i da su navodili ženske osobe da se bave prostitucijom.
Kako se sumnja, V. M. je organizovao i fizičko obezbeđenje stanova i devojaka koje su bile u njima, kao i kontrolu dolaska klijenata, prevoz i predaju ženskih osoba trećim licima u cilju pružanja seksualnih usluga.
Potom su, kako se sumnja, sav novac koji su prikupili kroz posredovanje u prostituciji osumnjičeni međusobno delili shodno izvršenim zadacima.
Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, po nalogu Tužilaštva za organizovani kriminal, uhapsili su devet osoba zbog sumnje da su kao članovi organizovane kriminalne grupe izvršili krivična dela udruživanje radi vršenja krivičnih dela u vezi sa posredovanjem u vršenju prostitucije.
Po nalogu Posebnog odeljenja za visokotehnološki kriminal Višeg javnog tužilaštva u Beogradu i UKP OPA efikasno je otkriven i uhapšen G. D. (1966. godište), Rožajac koji živi u Zemunu, koji je na društvenoj mreži Iks uputio jezive pretnje smrću glavnom javnom tužiocu VJT u Beogradu Nenadu Stefanoviću i ministru pravde Nenadu Vujiću, nezvanično saznaje Informer.
Policija je uhapsila mladića (22) zbog sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti, nakon incidenta koji se dogodio tokom saobraćajne kontrole u beogradskom naselju Ugrinovci.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, po nalogu Tužilaštva za organizovani kriminal, uhapsili su devet osoba zbog sumnje da su kao članovi organizovane kriminalne grupe izvršili krivična dela udruživanje radi vršenja krivičnih dela u vezi sa posredovanjem u vršenju prostitucije.
Užasno ubistvo G. R. (73), u kraju poznatijeg pod nadimkom Raša, čije je nago i vezano telo pronađeno u potkrovlju zgrade u Ulici Salvadora Aljendea na Karaburmi šokiralo je celo naselje.
Ugledna novinarka Ljiljana Smajlović, izjavila je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić, za razliku od političkih protivnika u regionu, razume istorijski momenat sa dolaskom predsednika SAD Donalda Trampa.
Propao još jedan pokušaj glumljenja "samoorganizovanog naroda". Tzv. "studenti u blokadi", koji su mesecima maltretirali građane, blokirali fakultete i onemogućavali poštenoj omladini da uči i polaže ispite, konačno su skinuli maske i otkrili svoje pravo lice.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra praznuju Svetu Mariju Magdalinu - Blagu Mariju, a uoči ovog dana mnogi će ispoštovati bojne običaje koji se godinama prenose s kolena na koleno.
Dok je veći deo Srbije danas pod vedrim nebom i na temperaturama do 40 stepeni, severoistočni deo zemlje već je zahvatio lokalni pljusak sa grmljavinom.
Doktorka Milica Mitrović spasila devojčicu u Bogatiću nakon što je sedmogodišnjakinju vakuum povukao na dno bazena, a lekarka je oživela iz kliničke smrti.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Rani simptomi poremećaja rada jetre često su blagi i zbog toga se mogu zanemariti. Gastroenterolog dr Anurag Šeti deli upozoravajuće znakove na koje treba obratiti pažnju.
Ako su vam se iznenada najavili gosti ili želite da obradujete svoje ukućane ukusnim desertom, a da pritom ne provedete sate u kuhinji, šlag torta sa malinom je pravi izbor.
Bivši rijaliti učesnik Boža Džons izneo je tvrdnje da se Sofija Janićijević bavi najstarijim zanatom i spomenuo dokaze koje je video kod svojih prijatelja u telefonu.
Rijaliti Učesnik Uroš Stanić objavio je na svom Instagramu niz dokaza da je radio u zdravstvu, a podelio je i snimak na kome se vidi kako pacijentu stavlja braonilu u ruku.
Reperka Dia Kostić neretko šokira pratioce na društvenim mrežama, a ovoga puta je rešila da odvede medveda u kafanu na živu muziku - naravno, u pitanju je plišana igračka!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.