• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: pink

28.08.2020

10:40

ALEKSANDAR JUTROS UMRO U BOLNICI, a kada je policija našla lopatu i automobil sa KRVAVIM TRAGOVIMA, POČELO JE DA SE ODMOTAVA JEZIVO KLUPKO ZLOČINA

Vesti

ALEKSANDAR JUTROS UMRO U BOLNICI, a kada je policija našla lopatu i automobil sa KRVAVIM TRAGOVIMA, POČELO JE DA SE ODMOTAVA JEZIVO KLUPKO ZLOČINA

Podeli vest

Tragedija u Smederevu!

U smederevskoj bolnici jutros oko 5 sati preminuo je Aleksandar R. (49). Njegovo telo je preneto na obdukciju, gde će biti utvrđen uzrok smrti.

Do sadašnja istraga je pokazala, i ono što se za sada zna jeste da je on bio jutros oko 2 sata ispred jednog lokala u Smederevu gde je došlo do fizičkog okršaja obračuna i gaženja automobilom.

Obavljen je uviđaj i zatečen je automobil mercedes na kome su pronađena oštećenja na vetrobanskom staklu. Takođe, pored automobila su pronađeni ašov i lopata sa tragovima grvi.

Na obdukciji će biti utvrđeno od čega je tačno preminuo Aleksandar R.

Vlasnik autombila Nenad D. (57) koji je i osumnjičen za ubistvo trenutno se nalazi u policijskom pritvoru.

BONUS VIDEO:

MAFIJAšKE METODE RIBOKRADICA! Zapalili automobil glavnog čuvara uzgajališta "Ečka"!

DRVENE STOLICE, SEMENKE I ČAROBNO PLATNO! Gde su nestali stari beogradski bioskopi i - može li da im se vrati stari sjaj?!

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Lažljivi blokaderi, zar vas nije nimalo sramota?! Ovo su simptomi nakon korišćenja zvučnog topa - pametnom dovoljno!
Politika

Lažljivi blokaderi, zar vas nije nimalo sramota?! Ovo su simptomi nakon korišćenja zvučnog topa - pametnom dovoljno!

Jedna od velikih laži blokadera je tvrdnja da je tokom protesta 15. marta 2025. godine na okupljene pušten zvuk iz "zvučnog topa", a te očigledne laži je prihvatio čak i Evropski parlament koji je zvučni top uključio u rezoluciju protiv Srbije. Takvo oružje je verovatno korišćeno u Venecueli kada je kidnapovan tamošnji predsednik Nikolas Maduro, a ovo su simptomi nakon njegove upotrebe.

14.01.2026

17:42

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set