TUKLI SU GA MUŽEVI JER IM JE JURIO ŽENE! Roditelji Jasmine otkrili ŠOK DETALJE IZ ŽIVOTA FUNKCIONERA KOJI IM JE UBIO ĆERKU
Podeli vest
Ćerku mi je zaklao monstrum koji je poznat po tome što proganja žene. Da sam znala da je moja Jasmina u vezi s njim, sve bih učinila da je razdvojim od njega. Neka je proklet što je digao ruku na moje dete, priča očajna Darinka Puretić iz sela Svileuve kod Koceljeve, majka Jasmine Puretić Lazarević (46), koju je u sredu uveče nožem izmasakrirao ljubavnik Radovan Ranisavljević (57).
Stravičan zločin dogodio se u Bariču, u kući koju je Jasmina iznajmljivala u poslednja dva meseca, nakon što je napustila muža. Radovan se merdevinama popeo do prozora, pa upao u kuću i nožem izbo nesrećnu Jasminu po grudima i vratu. Zatim je autom otišao do mosta na putu Šabac - Ruma u nameri da skoči s njega, ali su ga spasli policajci.
Pomahnitali Ranisavljević, navodno, nije mogao da se pomiri s tim da Jasmina neće više da se viđa s njim, a nakon hapšenja je priznao zločin.
Radovan R. (57) opštinski funkcioner osumnjičen da je nasmrt izbo svoju ljubavnicu Jasminu L. u kući u Bariču, sa Jasminom je započeo vezu nedavno ali je ona, prema pričama koje kruže u njihovom komšiluku, u međuvremenu odlučila da se vrati svom suprugu što je Radovana razjarilo. Zbog toga se sumnja da je motiv zločina ljubomora
24.09.2020
18:28
Darinka Puretić nam je ispričala da sve do ubistva njene ćerke nije znala da je Jasmina u tajnoj vezi sa Radovanom.
Foto: Informer
Otac i majka ubijene žene
- Sa ćerkom sam se poslednji put čula nekoliko dana pre zločina. Pričale smo dugo, ali mi nije pominjala da ima neke probleme. Muž i ja smo znali da ona hoće da se razvede, ali kad sam je pitala zašto, samo je rekla: "Moram. Ne mogu više sa njim da budem" - priča Darinka.
I Jasminin otac Miroslav je tek posle ubistva saznao da je njegova ćerka bila sa Radovanom.
- Taj monstrum svima je poznat po tome što proganja žene. Kada mu se neka devojka ili žena dopadne, počinje da je proganja, a ako ga odbije, on počne da joj preti. Takav je on. Skot! Muževi su ga prebijali jer im je proganjao žene, ali on se nije smirivao - kazao je Miroslav, i dodao da mu nije jasno kako Radovana, koji je zaposlen u opštini Koceljeva, niko nije oterao s tog radnog mesta, kad svi znaju kakav je.
Foto: Informer
Radovan Ranisavljević
Roditelji ubijene žene ističu da je Jasmina imala lep brak i dvoje divne dece, ali da je pre dve godine nešto krenulo loše.
- I ona i njen muž Petar digli su kredit da kupe kuću na Umci i da se skuće. Međutim, ta kuća nije imala uredne papire i od tada su među njima počele trzavice - rekla je Darinka.
Podsetimo, Ranisavljević je radio kao načelnik Odeljenja društvene delatnosti u opštinskoj upravi u Koceljevi, a bio je i dugogodišnji predsednik Mesne zajednice sela Svileuve, u kom mu žive supruga, sin, ćerka i troje unučića. Osim toga, on je i dalji rod sa Jasminom Puretić, koju je zverski ubio.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Radovan R. (57) opštinski funkcioner osumnjičen da je nasmrt izbo svoju ljubavnicu Jasminu L. u kući u Bariču, sa Jasminom je započeo vezu nedavno ali je ona, prema pričama koje kruže u njihovom komšiluku, u međuvremenu odlučila da se vrati svom suprugu što je Radovana razjarilo. Zbog toga se sumnja da je motiv zločina ljubomora
U sinoćnom Utisku nedelje Olja Bećković je razgovarala sa gostima koji se zalažu za politiku blokadera, a u toj emisiji je iznet niz skandaloznih izjava.
Pokušaj atentata na prvog zamenika Glavne uprave Generalštaba Oružanih snaga Rusije, generala Vladimira Aleksejeva u Moskvi, gotovo sigurno će izazvati oštru odmazdu, a meta bi mogao da postane neko iz ukrajinskog bezbednosnog aparata, ocenio je kijevski politički tehnolog Andrej Zolotarev.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa episkopom bihaćko-petrovačkim Sergijem, u ponedeljak, 9. februara 2026. godine, u 11.00 časova, u zgradi Generalnog sekretarijata predsednika Republike.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na društvenoj mreži Iks, i tim povodom čestitao premijerki Japana na ubedljivoj izbornoj pobedi njene partije i formiranju vladajuće većine u Donjem domu parlamenta.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević poručio je da niko nije ni pokušao da demantuje informacije do kojih je došao Informer, a koje se mogu čuti u audio-snimku sa tajnog sastanka blokadera.
Nakon što je napustio rijaliti Exatlon, Jovan Radulović Jodžir ostao je nekoliko dana na Dominikani i tom prilikom stigao da se kladi sa voditeljkom Kristinom Vasić.
Voditeljka Exatlona Kristina Vasić odlučila je da se rashladi dok čeka početak borbe, a muški deo publike ostao je bez teksta kada je pokazala svoje izvajane noge.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
U Srbiji će danas ujutro i pre podne u većini regiona biti prisutna niska oblačnost i magla, koja će mestimično smanjivati vidljivost ispod 200 metara uz slab i promenljiv vetar. Najniža temperatura kretaće se od 0 do 5 stepeni, a najviša od 3 do 10 stepeni.
Rok za podnošenje prijava za upis bespravnih objekata, na osnovu Zakona o posebnim uslovima za evidentiranje i upis prava svojine na nepokretnostima "Svoj na svome" istekao je u ponoć.
Bivši bokserski šampion Vladimir Kličko, uveren da razgovara sa poljskim zvaničnicima, opisao je ukrajinsku vlast kao duboko ogrezlu u korupciji i priznao da povremeno preuzima ulogu svog brata, gradonačelnika Kijeva Vitalija Klička, na zvaničnim susretima sa međunarodnim partnerima.
Irski ekonomista Filip Pilkington optužio je britanske političke i medijske krugove da pokušavaju da u aferi Džefrija Epstajna veštački konstrušu takozvani „ruski trag“, kako bi skrenuli pažnju sa stvarnih razmera zločina i umanjili političku štetu u Sjedinjenim Američkim Državama.
Rusija je isporučila Alžiru borbeni avion pete generacije Su-57E, čime je ta severnoafrička zemlja postala prvi strani korisnik najnovijeg ruskog lovca, potvrđeno je nakon što se na društvenim mrežama pojavio snimak leta ovog aviona iznad teritorije Alžira.
Stanovnicima Belgorodske oblasti ponuđena je mogućnost privremenog odlaska u druge ruske regione zbog intenzivnih udara ukrajinske vojske, saopštile su regionalne vlasti.
Dok se javnost još bavi porodičnim raskolom Bekamovih, nova porodična drama potresa i dom slavnog kuvara Gordona Remzija. Sukob je izbio nakon venčanja njegove ćerke Holi i olimpijskog plivača Adama Pitija jer se gotovo niko od mladožinjene familije nije pojavio na ceremoniji.
Malo ko zna da legendarna Emilija Popadić u kultnoj seriji "Bolji život" prvobitno nije bila namenjena Svetlani Ceci Bojković, već Dari Džokić, koja je ulogu odbila zbog pozorišnih obaveza.
Sinoć se na Prvom programu RTS-a emitovala poslednja epizoda serije „Radio Mileva", a publici je scena na kraju posebno izazvala emocije, ali i zbunjenost.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Let za London pretvorio se u pravu dramu kada je oženjeni putnik iz reda ispred Rašel Vajld odlučio da se upusti u flert sa nepoznatom devojkom, ne sluteći da ga neko snima.
Influenser i bivši učesnik najvećeg sportskog rijalitija Exatlon Jovan Radulović Jodžir vozi skupoceni Mersedes-Benz G klase čija se cena kreće od 100.000 do 150.000 evra.
Pevačica Lepa Brena osvrnula se na svoju porodicu, koja je godinama u žiži interesovanja javnosti, i iskreno govorila o majčinstvu, snajama i ličnim željama.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar